Výklad snů

Sen o vodě

Sen o vodě

Sen o vodě symbolizuje vaše skryté emoce. Ukazuje také vám vaše špatné úmysly a nedobrou náladu, které můžete vodou očistit. Podaří se vám zregenerovat tělo i mysl.

Sen o krvi

Sen o krvi

Ve snáři jsou uvedeny sny, kdy vidíte krev na zdi, nebo na jiných objektech. V tomto případě se potýkáte se ztrátou životní síly. Pokud ve snu cítíte silně kolující krev ve svých žílách, naopak se těšíte dobrému zdraví a jste v plné síle.

Co to znamená, když se objeví příšera ve snu

Co to znamená, když se objeví příšera ve snu

Stvůry, monstra a obludy jsou strašidelná stvoření vytvořená v naší podvědomé mysli. Jsou produktem negativních myšlenek, strachu a nejistoty v životě. Ačkoli ve skutečnosti nic takového nepotkáme, přítomnost těchto příšer v našem snu nás dokáže pěkně vystrašit.

Co znamenají sny o narozeninách a oslavách

Co znamenají sny o narozeninách a oslavách

Stejně jako bývají narozeniny zábavné a veselé ve skutečnosti, také jejich symbolika ve snu je spojená zejména se štěstím. Symbol štěstí však není tak jednoznačný, pokud se na vysněné narozeninové oslavě stane něco nečekaného. Vydejte se s námi do snové říše oslav, dárků a bujarého veselí.

Sen o posteli značí chybějící odpočinek, lenost, ale i sexuální touhu

Sen o posteli značí chybějící odpočinek, lenost, ale i sexuální touhu

O posteli se nám nejspíš zdálo ve chvíli, kdy jsme poprvé spali ve stanu nebo v autě skrčeni na sedačce. Přečtěte si však, co znamená symbol postele ve snu i v případě, že si pohodlně spíme ve vlastní posteli.

Sen o kočce

Sen o kočce

Jestliže se vám zdálo o kočce a ve snu jste s ní měli dobrý či neurální vztah, snář říká, že znáte výhody své osobnosti a umíte je dobře využít. Máte vlastní názor a dokážete se prosadit. Sen o kočce je symbolem nezávislosti.

Sen o ohni

Sen o ohni

Co říká snář, pokud se vám zdálo o ohni? I když je tento sen velmi děsivý, nebojte se. Jde-li o oheň, který nikomu neublíží, je to velice pozitivní symbol. Dále oheň ukazuje vaše vášně a emoce, které máte ve svém nitru a které zatím nevyplynuly na povrch.

Sen o svatbě

Sen o svatbě

Jestliže se vám zdál sen o svatbě, výkladem snu je nastávající období, kdy si ustálíte svou pozici a naleznete tzv. své místo na slunci. Může se stát, že si uvědomíte důležité věci a získáte nové vlastnosti.

Sen o vlasech

Sen o vlasech

Výklad snu o vlasech vypovídá o povaze, myšlení a chování dané osoby. Jednotlivé barvy a střihy vlasů popisují různé vlastnosti člověka. Pokud se vám ve snu změnila barva vlasů, můžete zjistit skrytou symboliku.

Sen o nevěře

Sen o nevěře

Nevěra partnera viděna ve snu značí, že máte strach z toho, že vás partner opustí. Je možné, že jste na něm citově nebo ekonomicky závislá. Žárlíte na něj a svou žárlivost skrýváte. Před sebou ji ale neskryjete.

Sen o porodu

Sen o porodu

Výklad snu o přirozeném a nekomplikovaném porodu dítěte říká, že je vše v nejlepším pořádku a sen je pro vás dobrým znamením. Poukazuje na příjemnou změnu, která ve vašem životě pravděpodobně nastane.

Sen o zubech

Sen o zubech

Jestliže se vám zdají sny o zubech, ukazují, jak moc pečujete o sebe sama. Nadřazujete se nad ostatními a rádi vyhledáváte situace, ve kterých můžete vyniknout.

Sen o těhotenství

Sen o těhotenství

Výklad snu o těhotenství nemusí symbolizovat žádnou zvláštní situaci. Těhotenství a mateřství patří k přirozenosti každé ženy a sen může být odrazem její přirozené touhy po potomkovi.

Sen o smrti

Sen o smrti

Vidět smrt ve snu značí velkou životní změnu nebo životní zkoušku, kterou doprovází obava z této změny a z vlastního selhání. Sen vám ukazuje, že končí určité období a je čas posunout se dál.

Sen o Ďáblovi

Sen o Ďáblovi

Sny o Ďáblovi symbolizují starý a nedořešený problém. Zamyslete se nad tím, o co může jít, zkuste na něm zapracovat a v nejlepším případě jej vymazat ze svého života. Také vás snář upozorňuje na strach, hamižnost a nenávist.

Sen o miminku

Sen o miminku

Jestliže se vám zdálo o miminku, život vám pravděpodobně nadělí něco nového, co se stane vaší součástí. Může to být také nový životní styl a způsob myšlení. Novinku ve vašem životě budete rozvíjet a budete o ni pečovat.

Sen o tloušťce

Sen o tloušťce

Zdálo se vám že jste přibrali a jste obézní? Vidět ve snu těžkopádnost a tloušťku symbolizuje především pozitivní zprávy a hojnost. Zjistěte, co všechno vám takový sen naznačuje.

Sen o tornádu

Sen o tornádu

Tornádo je považováno za vzácný přírodní úkaz. Symbolizuje velkou sílu přírody, kterou nemůžeme jako lidé ovládat. V případě snu o tornádu snáře varují před problémy, ale také ukazují na změny, prosperitu a bohatství.

Sen o tsunami

Sen o tsunami

Zdálo se vám někdy o vlně tsunami? Věřím, že v tu chvíli je to dost nepříjemný zážitek, který ale nemusí znamenat vždy nepříjemnou situaci v životě, na kterou tento sen může upozorňovat. Zjistěte, co všechno může sen o tsunami znamenat.