Web FajnTip je lifestylový internetový magazín, který přináší obsah pro milovníky horoskopů, zajímavostí ze společnosti a pro lidi, kteří si rádi počtou o někdy velmi osobních příbězích ze života “obyčejných” lidí.

Co se týče horoskopů, tak ty nás prostě baví a vás evidentně také. Astrologie je pro nás koníček a zároveň nesmírně poutavé téma kterému se u nás věnují 2 skuteční profesionálové z oboru. To, že objekty na obloze, a mnohdy ještě dál, dokážou vést a určovat náš život je naprosto fascinující představa. Že když se narodíme, celý náš život je ovlivněn přesným časem narození, je až nadpřirozené.

Horoskopy a zvěrokruhy

Životní příběhy, které si u nás přečtete, vás dojmou, možná rozčílí, ale měly by vám také ukázat, že nikdo není sám. Občas máme všichni pocit, že jsme na všechno sami a může nám pomoci, když víme, že se nespravedlnost nebo svízel neděje jen nám. Skvělé je sdílet i příběhy plné naděje a radosti, které nám mohou rozsvítit den.

Máme pro vás ale i zásobu článků, které se věnují životním moudrům a citátům, které vás posílí, dodají naději a možná i trochu pohladí na duši.

Vztahy a duše

No, a co bychom byli za lifestylový magazín, kdybychom se alespoň občas nevěnovali známým osobnostem! Věnujeme se životu na královských dvorech současnosti po celém světě, známým osobnostem, které nás svým způsobem ovlivňují.

Doufáme, že vás budeme bavit.

Za všechny naše redaktory vás zdraví šéfredaktorka, Lucie Kolaříková.
redakce@fajntip.cz
Další kontakty na redakci
Sledujte nás na Facebooku
FAJNTIP.cz