Jak začít komunikovat s mužem ve znamení Střelce

Jak začít komunikovat s mužem ve znamení Střelce
Nebojte se ke Střelci rovnou přistoupit a bezprostředně jej oslovit. Sám je velmi sebevědomý a bezprostřední. Vaší pozorností bude polichocen a pravděpodobně s vámi hned začne flirtovat. Abyste ho upoutali ještě dříve, než s ním promluvíte, navažte s ním oční kontakt.

Buďte odvážní

Muži Střelci mají rádi odvážné osobnosti, které se nestydí a přistoupí rovnou k hovoru. Rádi si povídají s kýmkoli a nejvíce ze všeho milují zábavu. Pokud tedy chcete tohoto muže oslovit, na nic si nehrajte a buďte opravdoví. Po pár úvodních větách třeba okomentujte něco vtipného, co se kolem vás děje. Pokuste se ho rozesmát, protože Střelec je jedním z nejvíce komediálně zaměřených znamení zvěrokruhu. Je důležité, abyste hned na první dojem působili odvážně a přímočaře, Střelec je někdy sám neomalený a dává přednost tomu, aby lidé vystupovali přirozeně.  

Prozkoumejte jeho zájmy

Pokládejte mu otázky, abyste se dozvěděli něco víc o jeho práci a koníčcích. Najdete-li nějaké společné zájmy, máte vyhráno. Pokud ho chcete opravdu zaujmout, zeptejte se ho na nějaké nestandardní otázky. Střelci jsou nadšení z nových nápadů a milují kreativní duše. Nemusíte se bát ani otevřených otázek, které podněcují jeho fantazii. 

Pokračujte v nezávazné konverzaci

Střelec se opravdu rád baví, proto pokud se dostanete do jeho blízkosti, uvolněte se a jednoduše se bavte. Hodně se smějte a ukažte, že nejste vážný člověk. Střelci jsou rozenými optimisty a preferují společnost podobně naladěných lidí. Pokud si nebudete jistí, jak v rozhovoru pokračovat, usmějte se a dejte mu příležitost, aby se ujal vedení. 

Vyhněte se jakýmkoliv omezením

Muž Střelec nesnáší, když se cítí jakýmkoli způsobem omezován. Svobody si cení nadevše.  

Věnujte pozornost jeho chování a zjistěte, v čem se cítí dobře. Pokud zjistíte, že se nechce vázat na jeden vztah, nenuťte jej. Své hodnoty mu samozřejmě dejte jasně najevo. Čím dříve to uděláte, tím lépe pro vás oba. Muž Střelec bývá monogamním vztahu velmi šťastný, pokud však do vztahu není dotlačen nebo jinak oklamán.

Pokračujte upřímně

Se Střelcem vždy mluvte napřímo. Cokoli potřebujete říct, sdělte jasně a upřímně. Díky tomu si uvědomí, že to s ním myslíte vážně a že je pro vás daný problém důležitý. Pokud byste pouze naznačovali, Střelec převezme váš styl komunikace a nebude záležitost brát vážně. 

Ukažte mu, že mu důvěřujete

Pokud to s ním myslíte vážně, dejte mu příležitost, aby vás poznal. Střelec se rád ujme vedení a začne se vás vyptávat, dáte-li mu šanci. Dejte mu najevo, že mu důvěřujete. Podělte se s ním o některé své tajemství.

Zdroj článku: