Andělská poselství na pátek: Panny, respektujte soukromí druhých, Váhy, pozor na dezinformace

Andělská poselství na pátek: Panny, respektujte soukromí druhých, Váhy, pozor na dezinformace
Vztek občas pocítí každý, a někdy k tomu nepotřebuje důvod. Tedy zdánlivě. Pokud si z nás ostatní lidé dělají legraci dlouhodobě, jednou to už musí jít ven, neboť cítíme nespravedlnost. Andělé nás naštěstí drží zpátky, ukazují nám i lepší metody, jak se uklidnit.

Poslech písní, ale i četba nové knihy, procházky v přírodě a meditace se řadí mezi nejlepší způsoby, jak se uklidnit. Mimochodem zapomeneme na všechny problémy, které nejsou důležité. Máme-li například zlomené srdce, všechno se nám zdá nefér, ale není. Čím se momentálně trápíte vy? Bolest brzy odezní. Přečtěte si páteční andělské poselství a zjistěte, jak ještě můžete být spokojenější.

Beran (21. března – 19. dubna)

Manipulátor může číhat na každém kroku, proto buďte opatrní a cizím lidem nesdělujte celý svůj životopis v kostce. Chová-li se někdo až nepřirozeně mile, později můžete být nemile překvapeni, jak s vámi tento člověk zametl. Může se jednat o někoho, kdo chce šířit radost, ovšem může mít i vedlejší úmysly.

Andělská rada: Než někomu cokoli svěříte, naučte se poznávat lidi, kteří se pohybují ve vaší přítomnosti. Nemusíte s nimi ani mluvit, aby vás využili, mohou si přibarvovat vaši osobnost podle toho, co děláte a s kým se stýkáte.

Býk (20. dubna – 20. května)

Neberte svou finanční situaci ani na lehkou váhu, ani zcela vážně. Chce to najít zlatou střední cestu, která zajistí, abyste nedrželi více peněz než kolik skutečně potřebujete, ani jste bezhlavě neutráceli za zbytečnosti. Hlavně stýkáte-li se s novými přáteli, rozpoznejte, kdy jim půjčit a kdy ne.

Andělská rada: Peníze můžete dávat též darem. Ne však každému. Jen tomu, kdo si je zaslouží a kdo je využije moudře. Pokud jste nikdy neplatili za hudbu, možná přišel čas investovat peníze do nového alba svého oblíbeného interpreta, stejně jako on investuje svůj čas do tvorby hudby.

Blíženci (21. května – 21. června)

Začínáte-li se ztrácet ve vlastních plánech, přišel čas je přeorganizovat a přehodnotit. Které jsou pro vás nejdůležitější? Vyberte si nanejvýš dva plány a zbytek nechte na jindy. Také pamatujte, že ne všechno, co se ubírá dobrým směrem, zůstane pozitivní. Vytvořte si záložní plán, kdyby tento ztroskotal.

Andělská rada: Vaším největším nepřítelem je nedostatek času. Místo výmluv, které vám čas rovněž berou, zkuste zefektivnit vaše aktivity, pracujte méně a chytřeji.

Rak (22. června – 22. července)

Máte velký předpoklad dokončit svou práci, aniž byste museli pracovat o víkendu. Raději si však vypněte svůj mobilní telefon, vaši přátelé se nudí a konverzace s nimi by vás pouze zdržovaly od práce. Držte se rady Napřed práce, potom zábava, a svou práci dokončíte s předstihem.

Andělská rada: Psaní zpráv s ostatními má tu nevýhodu, že začnete přemýšlet nad tím, jak jim pomoci, pokud momentálně něco řeší. A může se dostavit také stres z toho, že někdo jiný trpí.

První práce potom zábava
První práce, potom zábava | Zdroj: londondeposit / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Lidé na vás nemají čas vždy, když si zamanete. Nemusíte se hněvat, když zrovna dnes osoba, s níž byste si nejraději šli někam posedět a popovídat, má příliš mnoho práce. Uvědomte si, že spousta jedinců nechává práci na poslední chvíli a dnes mají co dohánět, nejsou tak důslední jako vy.

Andělská rada: Hádkou jim nepomůžete, spíše jejich pracovní dobu ještě protáhnete. Je lepší popřát jim, ať jim práce rychle uteče, a ozvat se později nebo jiný den.

Panna (23. srpna – 22. září)

Starat se o cizí záležitosti není příliš vhodné přesto, že ten dotyčný může spadat do vašeho rodinného kruhu. Pokud nechce pomoci, je to čistě jeho věc, nemusíte se tím vůbec trápit. Jen ho ujistěte, že kdyby se rozmyslel, jste tu pro něj, a věnujte se něčemu jinému.

Andělská rada: Lidé mají tendenci si uvědomit, že vás skutečně potřebují, tehdy, když je necháte, aby si pomohli sami. Budete překvapeni, jak rychle budou zpátky u vás.

Váhy (23. září – 23. října)

Za normálních okolností máte zdravý úsudek, dnes však můžete mít smůlu na věrohodně se tvářící dezinformace, kterým je snadnější uvěřit než holé pravdě. Než něco přijmete jako holý fakt, ověřte si, že je to pravda, minimálně u třech jiných zdrojů.

Andělská rada: Jste odpovědní za šíření informací, které předáváte. Jakkoli dobře to budete myslet, pokud někdo odhalí, že jste neměli pravdu, propříště můžete být méně věrohodní.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Starejte se více o své vlastní pocity. Jakkoli velké množství peněz vyděláte, nenahradí vám to pocuchané nervy. Postupem času může být vaše schopnost rozpoznat pravdu od lži snížena, což povede k tomu, že budete trávit čas v iluzi. A také váš výdělek se postupně zmenší.

Andělská rada: Snažte se najít vnitřní rovnováhu i v těch nejtěžších situacích. Ne všechno vždy vyjde podle vašeho plánu. Zůstanete-li však klidní, můžete vývoj situace změnit k obrazu svému.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Obviňování sebe sama ani druhých nikomu neprospěje. Chvalte, kdykoli se vám něco líbí, a upozorněte na chybu, pokud se jí někdo dopustí. Jedovatá slova však vynechte, pouze ničí vaše dobré vztahy. Kdykoli budete mít nutkání říci něco špatného, odeberte se někam, kde budete sami.

Andělská rada: Není třeba se hněvat ani v případě, že s vámi někdo chce manipulovat. Říci ne jde i klidně, navíc je větší pravděpodobnost, že útočník svůj záměr vzdá.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Pokud se vás vztek drží již několikátý den, zkuste změnit prostředí, vyrazte si někam, kam vás to vždy táhlo. Poznáte nové lidi. Alternativně se můžete spojit s jedinci, které trápí ten samý problém, a povídat si s nimi o svých myšlenkách. Budete překvapeni, kolik lidí se cítí stejně jako vy.

Andělská rada: Nemá cenu se rozčilovat, když kolega v práci je extrémně líný. Je pátek, spousta lidí je unavená. Navíc samotné rozčilení vás pouze zdržuje od práce a možného finančního bonusu.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Několikanásobná kontrola dnes bude zapotřebí. Vaše mysl je neustále zahlcována vzpomínkami i nejrůznějšími myšlenkami, které by se do vašeho pracovního života přesouvat neměly. Zkuste se plně zaměřit na to, co zrovna děláte. Přemýšlet nad vším možným můžete kdykoli jindy.

Andělská rada: Kdykoli se vám nedaří soustředit se, děláte si radost nákupem něčeho malého. Za měsíc z těchto útrat vznikne větší suma. Popřemýšlejte, zda neexistuje jiný způsob, jak získat ztracenou koncentraci.

Ryby (19. února – 20. března)

Nepředstírejte, že nemáte žádné problémy. Jednou je neudržíte ve své mysli a začnete všechny ostatní obviňovat z toho, že vám nepomohli. Nikdo nečte vaše myšlenky. Řešte proto problémy včas a mluvte o nich, abyste se dozvěděli, jak je co nejrychleji vyhnat z vašeho života.

Andělská rada: I s lidmi, kteří vám problémy způsobili (či se na nich zčásti podíleli), mluvte. Nechte je vysvětlit, proč se zachovali tak nevhodně, a budete pro ně mít mnohem větší pochopení.

Zdroj článku:
  • Autorský text