Jak již zaznělo v úvodu, vesmír je mým velkým koníčkem. Zajímal jsem se o něj již v raném dětství. Neznámo mě vždy fascinovalo, stejně jako duchovno.

Bylo-li to možné, vždy jsem pozoroval vesmírné útvary, bylo-li to možné. Jak jsem se ale dostal ke psaní horoskopů a jak s tím toto souvisí? Za to musím poděkovat své budoucí tchyni, jíž jsem potkal díky své partnerce. Živí se jako kartářka, numeroložka a astroložka. Mám s ní společného to, že se oba zajímáme o duchovno a vesmír, tudíž jsme si vždy měli co říci. Již po pár minutách rozhovoru probudila můj zájem o astrologii.

Začal jsem se vzdělávat v této oblasti a vydrželo mi to dodnes. Fascinuje mne, že i nyní, po několika letech, se stále dozvídám něco nového. Ten hlavní důvod, proč jsem začal psát zrovna horoskopy, byl ten, že mne velmi zaujal vliv planet Sluneční soustavy na náš každodenní život.

Také rád pomáhám lidem a ukazuji jim, že žádná bolest není trvalá a ničí neštěstí netrvá navždy, je však důležité pro uvědomění si, že bychom měli být vděční za každou radostnou událost v životě, a že způsob, jakým se chováme k ostatním lidem, nás skutečně provází velkou částí života. Nebyl jsem vždy takový, ale časem je nutné přehodnotit vše, co jsme doposud dělali, a změnit své chování od základu.

Myslím, že jsem dostatečně popsal svou životní cestu. Kromě toho, že se snažím skrze své články pomoci lidem, mám hodně rád procházky přírodou a pozorování zvěře.

Také rád chodím do zoologických a botanických zahrad. V poslední době jsem se též vrátil ke své zálibě z dětství, čtení knih. To bylo o mně vše, a myslím si, že bych měl ještě vyhradit místo na poděkování. Děkuji vám všem, kteří čtete mnou napsané články, hodně to pro mne znamená a věřím, že mnoho z vás najdou v mých textech poučení. Zároveň děkuji stránkám fajntip.cz a lidem, kteří je spravují, za to, že mi poskytli šanci psát pro ně tyto články.

Nemalý dík patří mé tchyni i přítelkyni, poněvadž bez nich bych se touto cestou nikdy nevydal. A největší dík patří lidem, kteří přímo či nepřímo změnili můj dosavadní život k lepšímu. Bez vás všech bych nikdy nebyl tam, kde jsem nyní. Děkuji vám.