Velký dubnový horoskop 2024 je tu: Když hvězdy míchají kartami

Velký dubnový horoskop 2024 je tu: Když hvězdy míchají kartami
Počátek dubna ve znamení zatmění pořádně zamíchal s našimi emocemi. Taky jste cítili narůstající napětí v mnoha oblastech Vašeho života? Zarazilo Vás, že se u Vás objevují i emoce, které běžně neprožíváte a jsou pro Vás tak trochu cizí? V těchto dnech i těch následujících můžete pociťovat netrpělivost, vztek a další bouřlivé emoce. O to větší pozornost byste měli věnovat čas zklidnění a zpomalení.

Ať už se to zdá jakkoli náročné období, je to také období, kdy se začíná spoustu věcí kolem nás tzv. „hýbat“. Projekty, které jsme dlouhou dobu odkládali. Rozhodnutí, kterým jsme se báli postavit a sny, které jsme si nechtěli dovolit. Právě teď je ten správný čas, kdy můžeme toto transformační období využít k tomu, abychom věnovali své myšlenky představám takového života, který chceme mít. Abychom dali pozornost svým snům a dali jim možnost zazářit.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Předchozí měsíce tohoto roku pro Vás nebyly jednoduché a jediné, co se teď po Vás žádá je zapojit do Vašeho života trochu víc fantazie. Popustit uzdu pro vytváření Vašich snů, které mohou být jakkoli velké. V dubnu si prostě jen užívejte každého okamžiku, který můžete prožít a sněte.  

Ryby (19. února – 20. března)

Situace, o kterých jste doposud jenom snili, se stávají Vaší realitou a Vaším posláním pro měsíc duben je nesabotovat jakékoli příležitosti a výzvy, které se Vám naskytnou. Věřte procesu, který se děje, buďte pravdiví sami k sobě a věřte, že si zasloužíte víc, než jste schopni si představit.

Beran (21. března – 19. dubna)

V několika posledních měsících jste pravděpodobně ve svém životě pociťovali, že změny se musí stát proto, aby byl Váš život spokojenější. Právě teď máte možnost zasadit semínko tomu, aby Vás život nabral jiných obrátek. Odhoďte strach čišící z minulosti a neutíkejte před tím, co si z hloubi duše přejete.

Býk (20. dubna - 20. května)

Duben je pro Vás obdobím, ve kterém budete ochotni postavit se vlastním stínům proto, abyste je proměnili ve světlo. V tento čas si věnujte spoustu prostoru sami pro sebe a vybírejte si, komu věnujete vlastní energii. Nastává teď čas, abyste si uklidili ve svém vlastním životě a dali prostor především tomu, co máte rádi a ostatní věci nechali odejít.

Blíženci (21. května – 20. června)

Pravděpodobně máte poslední dobou pocit, že Vaši přátelé a rodina Vám nerozumí a Vy už nemáte náladu jim pořád dokola vysvětlovat to, jak se cítíte a co ve svém životě potřebujete. Tohle období pro Vás znamená zamyslet se nad lidmi, které máte ve svém životě a některé jednoduše nechat odejít. Tento rok je pro Vás průlomový, ale věřte, že vede k vyléčení Vašeho těla i mysli.

Rak (21. června – 22. července)

Měsíc duben pro Vás bude startem pro přerod Vaší profesní dráhy. Dejte důvěru svým snům a oddejte se tomu, po čem Vaše srdce už tak dlouho touží. Podnikněte strategické kroky k tomu, aby se Vaše sny naplnily, jděte vstříc nabídkám, které jsou pro Vás připraveny na stříbrném podnose, a nebojte se, hvězdy jsou Vám nakloněny.

Lev (23. července - 22. srpna)

Čekali jste na dobu, kdy budete mít zase chuť naskočit na let do cizí země, pustit se do nového studia či koníčku? Chcete už radikálně změnit to, po čem jste zatím jen ve skrytu duše toužili a jen Vám chyběla odvaha na to, uskutečnit svoje touhy? Tak je to právě teď. Čeká Vás dramatické zlepšení všech oblastí Vašeho života. Chyťte příležitost za pačesy!

Panna (23. srpna – 22. září)

Zastupitelé Panny, jaké by pro vás bylo, kdybyste uvěřili tomu, že vesmír Vám stojí za zády a že jediné, co musíte udělat je oddat se těm činnostem, které milujete? Přesně takhle o Vaší situaci teď hovoří hvězdy. Duben Vám navíc přinese odvahu a Vy nabudete sebevědomí k tomu jít si za tím, co doopravdy chcete.  

Váhy (23. září – 22. října)

Duben je po Vás obdobím, kdy máte pracovat na tom, abyste ochránili svůj vnitřní klid. Odstranili nepořádek nejen z Vašeho domova, ale také z Vaší mysli a naladili se na změny, které začínají proudit do Vašeho života.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Máte za sebou období, které pro Vás nebylo nijak jednoduché, ale dopomohlo Vám k tomu, abyste se ujistili v tom, že tímto směrem v životě jít nechcete a že máte konečně tu odvahu postavit se výzvám, které přicházejí do Vašeho života.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Postavení hvězd má pro Vás jasnou zprávu. Je čas vystoupit z Vaší komfortní zóny a zefektivnit tolik zanedbávanou péči o sebe samotné. Ať už se dlouho chystáte začít cvičit, chodit do sauny nebo si zaplatit terapie. Neotálejte a Vaše tělo i mysl se Vám brzy odmění.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Oblast lásky a kreativity se Vám zcela otevírá. Možná najdete pravou lásku nebo prohloubíte Váš současný stav, najdete si novou tvůrčí činnost nebo si prostě jen večer začnete psát myšlenky uplynulého dne. Všechny tyhle činnosti mohou Váš život otočit k lepšímu.

Zdroje článku: