Růžový úplněk odhaluje to, co vás na konci dubnu čeká: Blíženci půjdou proti proudu, Váhy budou mít potřebu harmonie

Růžový úplněk odhaluje to, co vás na konci dubnu čeká: Blíženci půjdou proti proudu, Váhy budou mít potřebu harmonie
Úplněk v dubnu přinese velké energetické vlny, které zahýbou nejedním životem a zvrátí nejeden osud. Pojďme společně zjistit, co od tohoto úplňku očekávat a na co se připravit, abyste toto období prožili co nejlépe.

(Beran) - 21. března - 19. dubna

Berani tato úplňková záře naprosto pohltí a zároveň prosvítí jejich stinné stránky k tomu, aby je lépe pochopili a přehodnotili jejich význam. Pokud máte v životě něco, co vám dlouho leží v hlavě, je ten správný čas vyslovit tyto pochybnosti a strachy nahlas a začít s nimi pracovat.

(Býk) - 20. dubna - 20. května

Duben bude pro Býky ve znamení finančního zdraví. Zkontrolujte si své účty a zjistěte, jak na tom vlastně jste. Pokud nejste spokojeni se svým kontem, začněte pracovat na tom, abyste tuto situaci změnili. Možná se vám tento měsíc naskytne skvělá příležitost k investicím či výhodnému přivýdělku.

(Blíženci) - 21. května - 20. června

Blíženci se rádi nechávají unášet větrem a jdou vždy s proudem, dubnové období pod úplňkovým svitem by mělo ale vše změnit. Je načase vyhrnout si rukávy a vzít věci do vlastních rukou a nastavit vlastnímu životu více řád. 

(Rak) - 21. června - 22. července

Dubnové konstelace hvězd a měsíce vám zaručí nové možnosti, které se vám budou dozajista líbit. Blýská se na lepší časy v oblasti práce. Konečně se vám otevřou možnosti, které vám nejen zaplatí vaše účty, ale taky plnohodnotně naplní váš smysl života.

(Lev) - 23. července - 22. srpna

Vaše nadšení pro věc a energická síla vše zvládnout jsou na pokraji sil. Je potřeba využít sílu úplňku a pořádně si odpočinout od každodenního shonu a honem za výsledky. Vaše zdraví vám za to poděkuje.

Nezapomeňte si pořádně odpočinout od každodenního shonu
Nezapomeňte si pořádně odpočinout od každodenního shonu | Zdroj: Loj.inbox.lv / Depositphotos

(Panna) - 23. srpna - 22. září

Od začátku nového roku se vám moc nedaří a ani dubnové konstelace toto vaše nepříjemné období neprolomí. Snažte se zůstat v klidu, hlídat si své emoce a nepodléhat náporu, který se na vás bude valit ze všech stran. Věřte, že lepší zítřky jsou na dosah.

(Váhy) - 23. září - 22. října

Síla svítícího úplňku ve vás podnítí přirozenou potřebu harmonie a vyváženosti. Hledat rovnováhu budete tento měsíc především v mezilidských vztazích. Ať už se jedná o vztahy v práci či na domácí půdě, važte svých slov a mírněte při jednání své emoce.

(Štír) - 23. října - 21. listopadu

Štíři tento úplněk odkryjí své niterné strachy a obavy díky kterým se stále drží zpět a nedělají to, co by skutečně chtěli. Přicházející jaro je skvělým obdobím pro nový začátek,  bez obav a s pocitem štěstí, tak zahoďte svůj strach a jděte směle do toho!

(Střelec) - 22. listopadu - 21. prosince

Střelci, v dubnu zatoužíte po dobrodružství a nových znalostech. Je velmi možné, že se vydáte poznávat nové krajiny nebo se zapíšete do kurzu a začnete se vzdělávat v ještě neprobádaných vodách.

(Kozoroh) - 22. prosince - 19. ledna

Kozorozi, letos na sebe moc tlačíte a cíle, které jste si stanovili jsou pro vás v tuto dobu příliš. Je načase přehodnotit cíle a směr, kterým se ubíráte. Klidnější tempo vám pomůže srovnat si myšlenky a vyrazit na tu správnou cestu ke štěstí.

(Vodnář) - 20. ledna - 18. února

V dubnu mějte na paměti hlavně to, že trpělivost je klíčová! Je možné, že budete vystaveni úplňkovým vibracím, které vám neposkytnout zrovna klidnou mysl a chladnou hlavu. Nepodléhejte však tomu a vyčkejte než úplněk skončí a vám se dostaví kýžený klid.

(Ryby) - 19. února - 20. března

Ve společnosti  budete v období úplňku doslova jako ryba ve vodě. Využijte těchto pozitivních sil, které jsou v tomto období na vaší straně. Ať už se vydaří pouze románek na jednu noc nebo z jedné noci vznikne něco hlubšího, rozhodně nebudete litovat.

Zdroje článku: