Hlavní je pro mne Ulice, která je právě v čase, kdy se mi to hodí, se ráda podívám na pořady o vaření a samozřejmě peču, jako celé Česko.

Kromě seriálů se hodně zajímám o zdravou stravu. Jako máma mám zodpovědnost svým dětem dopřát kromě lásky a bezpečí také to nejlepší na talíři. Nejvíce nám doma chutnají jednoduchá jídla z čerstvých surovin.

Na zahradě, která není moc velká, umí naše rodina vyprodukovat neuvěřitelné množství ovoce a zeleniny, a to se rozhodně v dnešní době může hodit. Kromě výrazné úspory financí je to také o skvělé chuti, kterou má třeba čerstvě utržená jahoda, na slunci vyzrálé rajče nebo vlastnoručně vykopané brambory s domácím tvarohem a čerstvou petrželkou nebo pažitkou. Z úrody dokážeme něco uchovat i na zimu. Určitě bych chtěla mít i vlastní včely, protože pozornému zahrádkáři neunikne, že je tohoto užitečného hmyzu stále méně. Ale to musím počkat, až povyrostou děti, aby se jim pobyt na zahradě nekomplikoval.

Pokud se mi to povede, ráda bych měla svůj magazín zaměřený právě na zdravou stravu ve stylu ze zahrady až na stůl. Zatím sbírám zkušenosti jak v zahradničení, tak i v psaní článků, protože psát tak, aby to lidi zajímalo, není vůbec snadné.

Mé životní moto je:
„Dobré věci přicházejí k těm, kteří na ně čekají. Velké věci přicházejí k těm, kteří zvednou zadek a dělají něco pro to, aby přišly.“ 

Nemám ráda věčně nespokojené lidi, kteří si jen stěžují a je jim vlastně jedno na co. Začnou ráno tím, jak špatně spali, jak je venku ošklivě. Pokračují tím, co za hrůzu bylo v práci a že už zase zdražilo máslo a večer zase naříkají, jak nic není v televizi.