Ela Konopásková

Ela Konopásková
Jsem autorka, korektorka a matka. Vše dělám naplno.

Psaní pro Fajntip.cz je pro mne srdcovka. Sbírám inspiraci od svých známých a přátel, kteří se mi často svěřují se svými problémy. Buď je jen vyslechnu nebo ode mne očekávají i radu. Pokud o to stojí, ráda pomohu, v rámci svých možností.

Dalším důležitým zdrojem čerpání inspirace pro velmi osobní příběhy a moudra, o kterých píšeme, je pro mne přispění vás, čtenářů, kteří se s námi rádi podělíte o ty své radosti i starosti.

Některé z příběhů se týkají i mne osobně, vycházejí z mých vlastních zkušeností, ale neprozradím, které to jsou😀

Jsem takový psycholog amatér. Nevystudovala jsem psychologii, ale udělala jsem si několik kurzů, chodím na přístupné semináře. Této tematice se ráda věnuji a doufám, že mé články jsou pro vás přínosem.Jsem takový psycholog amatér. Nevystudovala jsem psychologii, ale udělala jsem si několik kurzů, chodím na přístupné semináře. Této tematice se ráda věnuji a doufám, že mé články jsou pro vás přínosem.

Někdy řešíme smutná témata, ale snažím se podívat se na ně realistickým pohledem a nastínit možnosti řešení, pokud je to jen trochu možné. O ty radostné příběhy se ovšem dělím nejraději.

Jestli vás zajímá něco málo o mém osobním životě, tak ho věnuji převážně svým úžasným dětem, partnerovi, čtení zajímavých knih a cestování.

Ráda se zabývám duší a vztahy mezi lidmi.

Zdroj článku:
  • Autorský text