5 znamení zvěrokruhu, která jsou pro ženy nejpřitažlivější. Patříte mezi ně i vy?
Foto: Dean Drobot / Shutterstock

5 znamení zvěrokruhu, která jsou pro ženy nejpřitažlivější. Patříte mezi ně i vy?

Každé znamení má své unikátní vlastnosti, kterými na ostatní působí určitým dojmem. Díky tomu můžeme tedy zjistit i to, která z nich se řadí mezi ty nejpřitažlivější. Kdo má podle astrologie charisma a smysl pro humor a kdo by pro své blízké udělal všechno? Podívejte se sami.


Střelec

Střelci jsou optimističtí, otevření a díky jejich rozhledu a touze po poznání vám ukáží úplně jiný pohled na svět. Jsou nezávislí, upřímní a pro vše se dokáží nadchnout. Jejich charismatickým úsměvem a vědomostmi ze svých cest a dobrodružství vás dokáží okamžitě okouzlit. Dávejte si ale pozor. Protože Střelci svou svobodu a volnost v životě potřebují, občas mohou jednat bezmyšlenkovitě a zapomínat, že vlastně mají vztah. Dopřejte jim tedy jejich svobodu, ale jen v menší míře.

Kozoroh

Kozorohové mají silnou vůli, jsou cílevědomí, pracovití a zdá se, že mají život naprosto uspořádaný. Jsou zodpovědní a vždy dodrží to, co slíbí. Většinou také dbají na svůj vzhled a pravidelně cvičí, což ještě přidává na jejich atraktivitě. Obvykle jsou introverti a rádi si okolo sebe udržují jen malý okruh blízkých přátel. Když si vás tedy pustí k tělu, něco pro ně musíte znamenat. Kvůli jejich uzavřenosti je pro ně však mnohem těžší popisovat své pocity a jejich tajnůstkářství vám občas může lézt na nervy.

Rak

Raci se řadí mezi ty nejhezčí muže zvěrokruhu. Přesto ale nejsou těmi úplně nejatraktivnějšími. Jsou chápaví, nápomocní a mají bujnou fantazii. Svým neodolatelným úsměvem a nevinným obličejem si vás okamžitě přetáhnou na svou stranu. Pro ty, které mají rádi by ale udělali opravdu všechno. Jsou věrní a vztahu se snaží věnovat naplno. Kvůli jejich emotivní povaze však mohou hůř snášet kritiku a urážky. Dejte si tedy pozor, co Rakovi říkáte, jinak by ho to mohlo opravdu ranit.

Beran

Berani jsou rozenými vůdci, jsou rozhodní, odvážní, spontánní a energičtí. Jsou plní mládí a život prožívají s vášní. Občas mohou být až útoční, svou prudkostí a zuřivostí však dokáží zaujmout. Do všeho se vrhají po hlavě a moc dlouho nad tím nepřemýšlí. Jejich schopnost vést a uspět jim dodává atraktivitu. Jejich největšími přednosti jsou poté jejich rty a obočí, kterým je společně s jejich osobností dost těžké odolat. 

Jejich temperament a nedostatek trpělivosti však později ve vztahu mohou být nepříjemné a může být těžké si na ně zvyknout.

Vodnář

Vodnář je tím opravdu nejatraktivnějším znamením. Okouzlí vás už jen svým vzhledem. Jejich zasněné oči, krásné vlasy i lícní kosti vám prostě nedají spát. Kromě toho vás ale dokáží překvapit i svými vlastnostmi. Jsou nezávislí, originální, upřímní, tolerantní a mají smysl pro humor. Dokáží vás překvapit a potěšit. Nehrají žádné hry a nesnaží se vámi manipulovat. Zkrátka vás mají rádi takovou, jaká jste a neskrývají před vámi žádná tajemství.

Jejich jedinou špatnou vlastností je to, že se občas snaží odtrhnout od svých emocí a schovávat je před ostatními. Když však s někým navážou silné pouto, nebojí se s ním sdílet ani své nejtajnější pocity.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Horoskopy a zvěrokruhy

Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy

Zakázané vztahy podle zvěrokruhu. Tyto páry spolu pravděpodobně nevydrží déle než několik měsíců

Zakázané vztahy podle zvěrokruhu. Tyto páry spolu pravděpodobně nevydrží déle než několik měsíců

Čím to je, že někdo může být pro druhého vztahovou noční můrou? Kromě stresu, vnějších okolností a věku mohou mít na zdraví našich vztahů vliv také hvězdy.

Jaké jsou vaše slabiny podle znamení zvěrokruhu

Jaké jsou vaše slabiny podle znamení zvěrokruhu

Neradi si je připouštíme, ale snadno do nich vklouzneme, a jen s obtížemi se jich zbavujeme. Každé znamení má své slabé stránky, nedostatky, s kterými je nuceno se celý život potýkat. Jaké jsou ty vaše?

Učitelé podle znamení zvěrokruhu. Kdo hledá originální metody a kdo se na učení prostě nehodí?

Učitelé podle znamení zvěrokruhu. Kdo hledá originální metody a kdo se na učení prostě nehodí?

Učitelé musí překonávat řadu překážek a často to vážně mají těžké. Jejich role v našich životech mohou být naprosto klíčové. Dobrý učitel vám totiž může naprosto změnit pohled na svět. Jiní už ale nemusí být až tak skvělí. Podívejte se na jejich charakteristiku podle znamení!

Týdenní horoskop od 15. března: Blíženci budou oceněni, Váhy mohou investovat a Střelce čeká důležité setkání

Týdenní horoskop od 15. března: Blíženci budou oceněni, Váhy mohou investovat a Střelce čeká důležité setkání

Výzvou tohoto týdne je zkombinovat strategický plán s kreativitou a intuicí. Do striktního řádu mohou pronikat bleskové nápady, které všechno zavedené změní. Dostatek odpočinku a prostoru pro vlastní tvorbu pomůže náhlé změny přijmout a využít.

5 znamení zvěrokruhu, která umí nejlépe plánovat

5 znamení zvěrokruhu, která umí nejlépe plánovat

Ať už jde jen o plánování pracovního dne nebo dokonce přípravu svatby, vždy je dobré mít po boku někoho, kdo vám s organizací a plány pomůže. To však nejsou zrovna oblíbené činnosti každého. Těchto 5 znamení si ale umí skvěle poradit s plánováním všeho druhu!


Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy