4 znamení zvěrokruhu, která jsou lidem nejvíce sympatická. Najdete se mezi nimi?
Foto: Monkey Business Images / Shutterstock

4 znamení zvěrokruhu, která jsou lidem nejvíce sympatická. Najdete se mezi nimi?

Jistě už jste někdy potkali někoho, koho si opravdu nejde nezamilovat. Někteří lidé totiž dokáží být na všechny milí a šířit kolem sebe jen to dobré. Mají v sobě něco, co ostatní prostě dokáže naprosto okouzlit už od jejich prvního setkání. Patříte mezi nejsympatičtější znamení i vy?

Váhy

Váhy vkládají spoustu snahy do toho, aby na ostatní byly milé a dělaly jim radost. Jsou mírumilovné a spravedlivé, a proto se pokouší vyřešit každou hádku či spor, ať to stojí cokoliv. Mají rády klid a harmonii, a tak se jí snaží udržovat i ve svých vztazích. Možná proto je mají všichni tak rádi.

Hodně se zajímají o pocity a problémy druhých a umí je vždy uklidnit. Dělá jim radost, když mohou ostatním pomoci, ale občas kvůli těmto starostem zapomínají na své vlastní a nedopřávají si dostatek péče.

Ryby

Ryby jsou milé a přátelské, protože cítí, že tím dělají něco dobrého jak pro sebe, tak pro druhé. Jsou také velmi srdečné a nesobecké, což dokazují i jejich činy. Často se totiž účastní dobročinných akcí nebo přispívají organizacím a lidem v nouzi. Konfliktům se snaží co nejvíce vyhýbat a šíří kolem sebe jen pozitivní energii a náladu. 

Občas se samozřejmě také dostanou do nepříjemných situací, ale nechtějí se zbytečně zatěžovat negativními myšlenkami, i když se zrovna necítí úplně nejlépe.

Vodnář

Vodnáři jsou velice přátelští a dokáží se bavit s každým, kdo jim přijde do cesty. Rádi poznávají nové lidi a hledají si nové přátele. Jsou zvědaví a vždy se toho o lidech snaží zjistit co nejvíc. Tím si je ve většině případech získají, protože pozorně naslouchají a jsou vždy milí. Dokáží ocenit kvalitní konverzaci a nebojí se proto diskutovat ani o složitějších nebo kontroverzních tématech. Nesnaží se před ostatními nic skrývat, protože mezi lidmi je jim nejlépe, když jsou sami sebou. 

Vodnáři se zkrátka neřídí pravidly, ale jdou svou vlastní cestou. A právě díky tomu dokáží ostatní zaujmout.

Blíženci

Blíženci nikoho nesoudí a ve většině situací jsou velmi milí. Jsou chytří, chápaví a starostliví. Vždy se snaží zajistit, aby se kolem nich každý cítil dobře a pohodlně. Navíc jsou velice empatičtí a dokáží proto ostatní utěšit za každé situace. Vždy vědí přesně co říct a v oblibě mají především pochvaly a lichotky, které každého potěší a rozveselí.

Jsou ale také známí svou náladovostí a neklidem, a tak záleží na tom, jak se v dané chvíli cítí. Když se tedy zrovna nemají dobře, mohou být i nepříjemní a konfliktní, tak si na to raději dávejte pozor. 

Zdroje:

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy