Zakázané vztahy podle zvěrokruhu. Tyto páry spolu pravděpodobně nevydrží déle než několik měsíců
Foto: Roman Samborskyi / Shutterstock

Zakázané vztahy podle zvěrokruhu. Tyto páry spolu pravděpodobně nevydrží déle než několik měsíců

Čím to je, že někdo může být pro druhého vztahovou noční můrou? Kromě stresu, vnějších okolností a věku mohou mít na zdraví našich vztahů vliv také hvězdy.

Beran a Býk

Beran s Býkem mohou být skvělí přátelé, ale v trvalém partnerství může rivalita dvojích rohů vyvolat spory a nevraživost. Beran zrovna neoplývá velkou trpělivostí a Býk si zase rád prosazuje svůj názor. Takový vztah se může stát nekonečným bojem kdo s koho.

Býk a Blíženci

Býk a Blíženec mezi sebou mají velký rozpor. Zatímco Býk si se vším dává načas a vydrží čekat na svou příležitost roky, Blíženci potřebují neustálou stimulaci a zábavu. Blíženci se mohou pokusit nefunkční vztah ukončit, ale Býk bude stále čekat v naději, že se vše vrátí do starých kolejí.

Blíženci a Kozoroh

Když se nezávazní Blíženci zamilují do spolehlivého Kozoroha, vztah nemůže mít dlouhého trvání. Je pro ně totiž téměř nemožné naplánovat si rande. Zatímco Kozoroh bude na místě o deset minut dříve, Blíženci se nejspíš někde zapomenou. Potřeby Blíženců popírají ty Kozoroha a naopak.

Rak a Vodnář

Rak touží po klidu a samotě, zatímco Vodnář zbožňuje společenské aktivity. Rak nesnese změny, zatímco Vodnář vyhledává vše inovativní. Rak se o víkendu zavře doma u sledování oblíbených pořadů, zatímco Vodnář vyrazí na výlet s turistickým klubem. To nebude mít dlouhého trvání.

Lev a Štír

Hádky, hádky a zase hádky. Jak jinak může dopadnout vztah těchto dvou individualit? Lev hledá partnera, který mu bude oddaně sloužit a nebude šetřit ani pozorností, ani chválou. Nic z toho mu Štír není schopen poskytnout i kdyby chtěl sebevíc. 

Panna a Ryby

Jen si to představte, zasněné Ryby jsou vytrženy Pannou ze svých fantazií kvůli nezbytnému účetnictví. Praktičnost Panny povzbudí Rybu v přátelském vztahu, ale v partnerství bude všeho brzy příliš pro obě strany.

Střelec a Rak

Ze začátku to může mezi Střelcem a Rakem pěkně jiskřit, ale trvalejší vztah vyžaduje od obou mnoho kompromisů. Rak bude jen těžko chápat Střelcovy potřeby a ten zase bude mít obtíže pochopit zápecníka Raka. 

Kozoroh a Váhy

Je pravděpodobně, že tito dva spolu začnou koketovat na základě přátelského vztahu. V milostném životě jim to bude nejspíš nějakou dobu klapat, ale posléze zjistí, že jsou v některých věcech dost rozdílní. Váhy jsou pro Kozoroha velmi nečitelné a v jejich přítomnosti se nemusí cítit tak jistě, jak by potřeboval. 

Vodnář a Býk

Býka může dráždit Vodnářova nestálost v projevech. Může od svého partnera požadovat více pozornosti než je on ochoten poskytnout. Vztah může skončit pocity omezení a frustrace ze strany Vodnáře nebo Býkovým zlomeným srdcem z nedostatku všímavosti Vodnáře.

Ryby a Beran

Ryby nesnáší, když jim někdo říká, co mají dělat a Beran je právě tímto živ, energii získává vedením druhých. Marsem ovládaný Beran také často nedokáže citlivým Rybám naslouchat, naopak jejich emoce může vnímat jako ohrožující.

Ocitnete-li se v jednom z těchto vztahů, nezoufejte. Práce na komunikaci a pochopení může pomoci jakémukoli vztahu vzkvétat, obzvlášť jste-li si vědomi slabých stránek vašeho vztahu. Nezapomeňte, že každý zdravý vztah závisí na vzájemné lásce a úctě jednoho k druhému. 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy