Zakázané vztahy podle zvěrokruhu. Tyto páry spolu pravděpodobně nevydrží déle než několik měsíců
Foto: Roman Samborskyi / Shutterstock

Zakázané vztahy podle zvěrokruhu. Tyto páry spolu pravděpodobně nevydrží déle než několik měsíců

Čím to je, že někdo může být pro druhého vztahovou noční můrou? Kromě stresu, vnějších okolností a věku mohou mít na zdraví našich vztahů vliv také hvězdy.


Beran a Býk

Beran s Býkem mohou být skvělí přátelé, ale v trvalém partnerství může rivalita dvojích rohů vyvolat spory a nevraživost. Beran zrovna neoplývá velkou trpělivostí a Býk si zase rád prosazuje svůj názor. Takový vztah se může stát nekonečným bojem kdo s koho.

Býk a Blíženci

Býk a Blíženec mezi sebou mají velký rozpor. Zatímco Býk si se vším dává načas a vydrží čekat na svou příležitost roky, Blíženci potřebují neustálou stimulaci a zábavu. Blíženci se mohou pokusit nefunkční vztah ukončit, ale Býk bude stále čekat v naději, že se vše vrátí do starých kolejí.

Blíženci a Kozoroh

Když se nezávazní Blíženci zamilují do spolehlivého Kozoroha, vztah nemůže mít dlouhého trvání. Je pro ně totiž téměř nemožné naplánovat si rande. Zatímco Kozoroh bude na místě o deset minut dříve, Blíženci se nejspíš někde zapomenou. Potřeby Blíženců popírají ty Kozoroha a naopak.

Rak a Vodnář

Rak touží po klidu a samotě, zatímco Vodnář zbožňuje společenské aktivity. Rak nesnese změny, zatímco Vodnář vyhledává vše inovativní. Rak se o víkendu zavře doma u sledování oblíbených pořadů, zatímco Vodnář vyrazí na výlet s turistickým klubem. To nebude mít dlouhého trvání.

Lev a Štír

Hádky, hádky a zase hádky. Jak jinak může dopadnout vztah těchto dvou individualit? Lev hledá partnera, který mu bude oddaně sloužit a nebude šetřit ani pozorností, ani chválou. Nic z toho mu Štír není schopen poskytnout i kdyby chtěl sebevíc. 

Panna a Ryby

Jen si to představte, zasněné Ryby jsou vytrženy Pannou ze svých fantazií kvůli nezbytnému účetnictví. Praktičnost Panny povzbudí Rybu v přátelském vztahu, ale v partnerství bude všeho brzy příliš pro obě strany.

Střelec a Rak

Ze začátku to může mezi Střelcem a Rakem pěkně jiskřit, ale trvalejší vztah vyžaduje od obou mnoho kompromisů. Rak bude jen těžko chápat Střelcovy potřeby a ten zase bude mít obtíže pochopit zápecníka Raka. 

Kozoroh a Váhy

Je pravděpodobně, že tito dva spolu začnou koketovat na základě přátelského vztahu. V milostném životě jim to bude nejspíš nějakou dobu klapat, ale posléze zjistí, že jsou v některých věcech dost rozdílní. Váhy jsou pro Kozoroha velmi nečitelné a v jejich přítomnosti se nemusí cítit tak jistě, jak by potřeboval. 

Vodnář a Býk

Býka může dráždit Vodnářova nestálost v projevech. Může od svého partnera požadovat více pozornosti než je on ochoten poskytnout. Vztah může skončit pocity omezení a frustrace ze strany Vodnáře nebo Býkovým zlomeným srdcem z nedostatku všímavosti Vodnáře.

Ryby a Beran

Ryby nesnáší, když jim někdo říká, co mají dělat a Beran je právě tímto živ, energii získává vedením druhých. Marsem ovládaný Beran také často nedokáže citlivým Rybám naslouchat, naopak jejich emoce může vnímat jako ohrožující.

Ocitnete-li se v jednom z těchto vztahů, nezoufejte. Práce na komunikaci a pochopení může pomoci jakémukoli vztahu vzkvétat, obzvlášť jste-li si vědomi slabých stránek vašeho vztahu. Nezapomeňte, že každý zdravý vztah závisí na vzájemné lásce a úctě jednoho k druhému. 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Horoskopy a zvěrokruhy

Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy

Jaké jsou vaše slabiny podle znamení zvěrokruhu

Jaké jsou vaše slabiny podle znamení zvěrokruhu

Neradi si je připouštíme, ale snadno do nich vklouzneme, a jen s obtížemi se jich zbavujeme. Každé znamení má své slabé stránky, nedostatky, s kterými je nuceno se celý život potýkat. Jaké jsou ty vaše?

Učitelé podle znamení zvěrokruhu. Kdo hledá originální metody a kdo se na učení prostě nehodí?

Učitelé podle znamení zvěrokruhu. Kdo hledá originální metody a kdo se na učení prostě nehodí?

Učitelé musí překonávat řadu překážek a často to vážně mají těžké. Jejich role v našich životech mohou být naprosto klíčové. Dobrý učitel vám totiž může naprosto změnit pohled na svět. Jiní už ale nemusí být až tak skvělí. Podívejte se na jejich charakteristiku podle znamení!

Týdenní horoskop od 15. března: Blíženci budou oceněni, Váhy mohou investovat a Střelce čeká důležité setkání

Týdenní horoskop od 15. března: Blíženci budou oceněni, Váhy mohou investovat a Střelce čeká důležité setkání

Výzvou tohoto týdne je zkombinovat strategický plán s kreativitou a intuicí. Do striktního řádu mohou pronikat bleskové nápady, které všechno zavedené změní. Dostatek odpočinku a prostoru pro vlastní tvorbu pomůže náhlé změny přijmout a využít.

5 znamení zvěrokruhu, která umí nejlépe plánovat

5 znamení zvěrokruhu, která umí nejlépe plánovat

Ať už jde jen o plánování pracovního dne nebo dokonce přípravu svatby, vždy je dobré mít po boku někoho, kdo vám s organizací a plány pomůže. To však nejsou zrovna oblíbené činnosti každého. Těchto 5 znamení si ale umí skvěle poradit s plánováním všeho druhu!

Která znamení zvěrokruhu jsou pomstychtivá a kdo konflikty hází za hlavu

Která znamení zvěrokruhu jsou pomstychtivá a kdo konflikty hází za hlavu

Život není procházka růžovým sadem, každý si svou svobodu vykládá jinak, a proto se lidé odpradávna hádají a ubližují si. Někdo bere tyto rány jako nezbytnou součást lidského vývoje, ale někdo se přímo vyžívá v jejich odplatě. A tak se kruh svárů roztáčí. Co myslíte, patří mezi ty pomstychtivé i vaše znamení?


Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy