5 znamení zvěrokruhu, která umí nejlépe plánovat
Foto: Rawpixel.com / Shutterstock

5 znamení zvěrokruhu, která umí nejlépe plánovat

Ať už jde jen o plánování pracovního dne nebo dokonce přípravu svatby, vždy je dobré mít po boku někoho, kdo vám s organizací a plány pomůže. To však nejsou zrovna oblíbené činnosti každého. Těchto 5 znamení si ale umí skvěle poradit s plánováním všeho druhu!


Panna

Panny jsou známé především pro svůj perfekcionismus a smysl pro organizaci. Většího mistra na plánování byste totiž opravdu nenašli. Umí dobře vymýšlet jakékoli strategie a systémy a potřebují mít vše perfektní a promyšlené do posledního detailu. Musí dopředu vědět, co je čeká, protože bez plánu se cítí velmi nejistí. Většinou ale vědí, jak dobře jim plánování jde a jsou za to na sebe dost pyšní. Jsou rádi, když jsou v něčem lepší než ostatní a poté se snaží tuto pozici co nejdéle udržet. 

Býk

Býci jsou velmi stálí a mají rádi svou jistotu. Proto se v životě rádi drží svých zvyklostí a vše dopředu promýšlejí. Improvizace není zrovna jejich silnou stránkou a snaží se jí pokud možno vyhýbat. Jejich plány jim navíc dávají něco, na co se mohou těšit, což jim vždy udělá radost. Pokud mají plánovat něco ve svůj vlastní prospěch, můžete se spolehnout, že věnují pozornost každému detailu. Plánování je baví, uklidňuje a pomáhá jim jednat rozumně i v těch nejnáročnějších situacích.

Kozoroh

Kozorohové jsou rozumní, přemýšliví a rádi myslí na svou budoucnost. Proto jsou také velmi dobrými plánovači. Nemají problém ani s vedením ostatních nebo se skupinovou prací. Vždy si ale potřebují práci rozvrhnout a plánu se poté co nejvíce držet. Jejich rutiny jsou pro ně důležité a improvizace je jim opravdu nepříjemná. Nemají rádi, když jim ostatní nařizují, co mají dělat. Když jim tedy zasáhnete do jejich plánů a budete je nutit k něčemu jinému, mohou se hodně naštvat a pravděpodobně nebudou vůbec schopni se přizpůsobit.

Štír

Štíři umí s ostatními dobře manipulovat, a to hlavně proto, že si umí vše pečlivě naplánovat a rozmyslet si svou strategii. Jsou soustředění, ambiciózní a věci zpravidla dotáhnou do konce. Umí události předvídat a vše dokáží rozvrhnout přesně tak, jak si přejí. Rádi mají věci pod kontrolou, a proto také často plánují různé oslavy a akce. V organizačních věcech se na ně tedy rozhodně můžete spolehnout a oni budu rádi, že mohou aspoň na chvíli něčemu velet.

Ryby

Ryby nejsou až tak zapálenými plánovači. Když je však potřeba, dokáží to dělat přímo na výbornou. Jsou velmi schopné, nesobecké a umí se přizpůsobit. Rády druhým naslouchají a díky tomu mohou být dobrými organizátory akcí a myslet přitom i na potřeby ostatních. Většinou je díky jejich klidné povaze nic nerozhodí, což se při plánování rozhodně může hodit.

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Horoskopy a zvěrokruhy

Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy

Která znamení zvěrokruhu jsou pomstychtivá a kdo konflikty hází za hlavu

Která znamení zvěrokruhu jsou pomstychtivá a kdo konflikty hází za hlavu

Život není procházka růžovým sadem, každý si svou svobodu vykládá jinak, a proto se lidé odpradávna hádají a ubližují si. Někdo bere tyto rány jako nezbytnou součást lidského vývoje, ale někdo se přímo vyžívá v jejich odplatě. A tak se kruh svárů roztáčí. Co myslíte, patří mezi ty pomstychtivé i vaše znamení?

Jak být optimističtější na základě vašeho znamení zvěrokruhu

Jak být optimističtější na základě vašeho znamení zvěrokruhu

Bez ohledu na to, jaké je vaše znamení, každý v sobě máme optimistu i pesimistu. Pochopením kvality našeho znamení můžeme omezit sklony ke špatným náladám a dát víc prostoru vnitřnímu optimistovi.

Pětice znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže nejpřitažlivější. Je mezi nimi i to vaše?

Pětice znamení zvěrokruhu, která jsou pro muže nejpřitažlivější. Je mezi nimi i to vaše?

Přitažlivost samozřejmě není jen o vzhledu. Charisma, smysl pro humor, vaše vlastnosti, i styl o vás mohou říct hodně. Proto nám určení vaší atraktivity pro opačné pohlaví může usnadnit i horoskop. Patříte podle astrologie i vy mezi ty nejpřitažlivější ženy?

Najděte si způsob, jak se zbavit stresu podle vašeho astrologického znamení

Najděte si způsob, jak se zbavit stresu podle vašeho astrologického znamení

Stres je nezbytnou součástí našich životů, ale když se nahromadí, dlouhodobě může škodit. Proto bychom měli do svého programu zařadit aktivity, během kterých se uložený stres uvolňuje. Některé taktiky fungují jiným lépe než druhým, obzvlášť pokud jde o různé znamení zvěrokruhu.

Každý z nás má ve svém znamení skryté vlastnosti. Víte, jaké to jsou?

Každý z nás má ve svém znamení skryté vlastnosti. Víte, jaké to jsou?

Víme, že Beran je temperamentní, Ryby jsou zasněné a Štíři by všem chtěli vládnout. Ale pokud se ponoříme hlouběji, v každém znamení objevíme skryté vlastnosti, které jsou oficiálním výkladem potlačeny. Podívejte se jaké to jsou.


Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy