Jak reagujete na kompliment v závislosti na vašem znamení?

Jak reagujete na kompliment v závislosti na vašem znamení?
Dostávat komplimenty je něco, co udělá člověka šťastnějším. Říci o někom hezké věci je krásné i pro člověka, který kompliment řekl. Nicméně každý reaguje na kompliment jiným způsobem. Jak je na tom vaše znamení?

Beran (21. března – 19. dubna)

Milujete komplimenty, které svědčí o tom, že vy jste ten nejlepší člověk na světě. Milujete přijímání komplimentů. Pokud si však myslíte, že nejste hodni daného komplimentu, dotyčnému to neřeknete, spíše si užíváte uznání.

Býk (20. dubna – 20. května)

Kompliment, který vám řekla nějaká osoba, obrátíte na ni. Nikdy nevíte, jak máte na chválu ostatních reagovat, proto raději pochvaly rozdáváte, než je přijímáte.

Blíženci (21. května – 21. června)

Záleží na vaší momentální náladě, jak kompliment přijmete. Pokud máte dobrou náladu, vždy ho přijmete takový, jaký je, ovšem pokud se nenacházíte v dobré životní situaci, máte tendenci považovat kompliment za neupřímný.

Rak (22. června – 22. července)

Víte, že není moudré plakat radostí vždy, když vás někdo pochválí, ale i přesto se to stává poměrně často. Rozpláče vás, že někomu na vás tolik záleží, že vám řekne pozitivní věci.

Lev (23. července – 22. srpna)

Po komplimentu začnete projevovat svou radost naplno. Hned přemýšlíte, jak se odvděčit někomu, kdo vám udělal takovou radost. Potřebujete dotyčnému dokázat, jak moc si vážíte jeho slov.

Panna (23. srpna – 22. září)

Pokud vám někdo projeví svou náklonnost komplimentem, nepřekvapí vás to, poněvadž znáte své hodnoty. Chcete být perfektní, a proto, pokud uslyšíte kompliment, začnete ho zpochybňovat.

Váhy (23. září – 23. října)

Pokud vás někdo pochválí, máte tendenci komplimenty vracet. Nemáte příliš v lásce lidi, kteří vám nikdy žádný kompliment nesložili. Pokud vás někdo pochválí, začnete si dané osoby mnohem více vážit. 

Štír (24. října – 21. listopadu)

Pokud víte, že člověk se vás komplimentem nesnaží zmanipulovat, přijmete ho v klidu. Pokud si myslíte opak, dáte to najevo svým nepříjemným chováním.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Milujete komplimenty a přeháníte to s vděčností, že jste nějaký dostali. Uděláte pro dotyčnou osobu cokoliv, aby se také cítila přijímána.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Pokud jste udělali něco, za co jste byli pochváleni, jste hrdí na svou práci. Ovšem pokud jste pochváleni za něco, s čím vám někdo pomáhal, okamžitě adresujete na tuto osobu.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Kompliment vás tajně potěší, ovšem navenek se cítíte trapně. Mnohem více vám jde, pokud komplimenty rozdáváte.

Ryby (19. února – 20. března)

Pochvalu získáváte skoro vždy, ovšem ne vždy si uvědomujete, že se o kompliment jednalo. Je pravděpodobné, že na kompliment nijak nereagujete, jakoby ho přehlížíte.

Zdroj článku: