Výklad tarotových karet na tento víkend: Kozorozi budou mít přemíru energie, Berani si klidu moc neužijí

Výklad tarotových karet na tento víkend: Kozorozi budou mít přemíru energie, Berani si klidu moc neužijí
Konečně je tu opět víkend. I když je venku takové počasí, že nás to láká být spíše zalezlí pod peřinou s dobrou knihou a kávou, neleňte a otevřete se světu. Když totiž budete doma, nic moc se ve vašem životě nezmění. A když změny nastanou, raději se podívejte do tarotových karet, abyste se nakonec rozhodli správně.

Beran (21.3. – 20.4.)

Ač se blíží víkend, klidu si bohužel moc neužijete, jelikož vaší dominantní kartou je karta Trojka mečů, která s sebou přináší žal. Často se jedná dokonce o rozchod nebo ukončení něčeho dlouhotrvajícího. Ač to bolí, nelitujte se. Konec totiž značí začátek něčeho nového, co vás ještě více posílí. Zkuste se zamyslet i nad svými chybami a nedostatky a neobviňujte jen lidi kolem sebe.

Býk (21.4. – 20.5)

Pokud se rozhodnete trávit čas o víkendu se svou rodinou, neuděláte chybu. Císařovna je kartou rodiny, vylepšení rodinných vztahů, a někdy i dokonce zprávou o novém přírůstku. Buďte tedy s těmi, které máte rádi, naplánujte si společný čas a zkuste je také něčím milým překvapit.

Blíženec (21.5. – 21.6.)

Královna pohárů je kartou ženskosti. Pokud jste tedy něžného pohlaví, budete zažívat období, během kterého se budete věnovat sami sobě. Všichni se však můžete oddávat svým touhám, myšlenkám a snům. Na druhou stranu si dejte pozor na paličatost, náladovost a také přetvářku a sebeklam.

Rak (22.6. – 23.7.)

Poklidný víkend se rázem změní díky Rytíři mečů. Ve vašem okolí se totiž objeví osoba, která to s vámi nemyslí dobře, a proto se zaměřte na to, komu opravdu bezmezně důvěřujete. Rozhodně nevěřte někomu, koho jste potkali před pár dny, i kdyby pro vás měl tu nejlepší nabídku.

Lev (24.7. – 23.8.)

Pocit hojnosti a blahobytu se k vám dostaví již v pátek večer, a proto si užijte víkend na plno a nebojte se utratit nějakou tu korunu navíc. Přiznejte si to, dlouho jste si stejně nic nekoupili sami pro sebe nebo si neudělali radost nějakou maličkostí. Karta Šestka disků vás bude rozmazlovat. Vžijte se do role misionáře a radost udělejte i svým blízkým, pomozte jim v těžké situaci, podpořte je, brzy vám to oplatí.

Panna (24.8. – 23.9.)

Není vhodná doba na to, abyste si vyjasňovali nějaké problémy se svým partnerem. Raději tomu dejte čas, promyslete si, co mu opravdu chcete říct, a v příštích dnes zkuste najít řešení nebo nějaký kompromis. Čtyřka mečů s sebou přináší moc. Vhodně ji tedy využijte tak, abyste konali pouze dobro, jinak by se vám to ve zlém mohlo vymstít.

Váhy (24.9. – 23.10.)

Devítku pohárů, kartu radosti, chce získat každý, kdo má před sebou dny volna, jelikož se jedná o velice pozitivní kartu. Čekají vás dny plné pohody a vše, co chcete, aby se uskutečnilo, se vám vydaří! Važte si všeho kolem vás a radujte se i z drobných maličkostí, které tvoří každý den. Na co se mračit, když máte volno.

Štír (24.10. – 22.11.)

Dívejte se na život optimisticky a využijte každé příležitosti, která se před vámi objeví. Karta Šestka mečů nás učí vzájemné komunikaci s kolegy, rodinou i partnerem. Vyměňujte si nápady, tvořte spolu, pracujte na nějakém projektu a uvidíte, že to významně obohatí váš vztah. Je také nejvyšší čas na to, rozloučit se se vším starým, co již nepotřebujeme nebo co tíží naši psychickou pohodu.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Změna je život. A i přes to, že se před vámi objeví nějaké překážky a nesnáze, vytrvejte, jelikož jak se říká "přes utrpení se dostanete ke hvězdám." Díky Dvojce disků budete otevření novým nápadům, které s nadšením přijmete, pozitivní výsledky se také brzy dostaví. Někdy je potřeba zatnout zuby a počkat na lepší dny.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Eso holí vás na víkend obdaří přemírou energie, budete doslova přetékat nápady a kreativitou. Co toho využít nějak produktivně? Určitě máte nějaké projekty, které již delší dobu odkládáte. Pusťte se do nich a uvidíte, jak velkou radost budete mít z jejich dokončení. Pokud se však před vámi objeví nabídka nějakého milostného dobrodružství, nechejte si raději zajít chuť, tentokrát by to nemuselo dopadnout dobře.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

I když to není příjemné nebo to dokonce bolí, uznejte své chyby a omluvte se za ně. Je mnohem jednodušší kopat kolem sebe, ale tentokrát je ten správný čas k tomu, abyste i vy přiznali své nedostatky. Sedmička pohárů vám také přinese zajímavou nabídku, kterou byste rozhodně měli zvážit.

Ryby (21.2. – 20.3.)

Tvořivost a kreativita vás bude naplňovat po celé dny vaše volného dne. Disky vždy značí nějakou zajímavou práci. Vaší dominantní kartou je pak Trojka disků, která se vyznačuje tím, že si najednou uvědomíte, jakým směrem se máte vydat. A nakonec zjistíte, že to, jak se rozhodnete tento víkend, ovlivní vaši budoucnost. Proto svá rozhodní nepodceňujte.

Zdroj článku:
  • autorský text