Přírodní afrodiziaka aneb objevte rituál partnerské masáže
Foto: Autor: VGstockstudio / www.shutterstock.com

Přírodní afrodiziaka aneb objevte rituál partnerské masáže

Přírodní afrodiziaka aneb objevte rituál partnerské masáže Další fotografie v galerii >
Foto: Autor: VGstockstudio / www.shutterstock.com

Partnerská masáž aromatickými oleji podpoří váš záměr znovu obnovit důvěru ve vašem vztahu, odvážit se k novým rituálům nebo prohloubit intimitu partnerských setkání.


Rituál partnerské masáže

Masáž je nejlepší volbou pro vzájemné uvolnění. Najděte si čas a klid na pravidelnou partnerskou aroma masáž. Taková láskyplná masáž je dokonalým rituálem pro zdravý a naplněný vztah. Dotek a vůně vás uvolní a naladí na přítomný okamžik jen pro vás dva. Připravte si 20ml rostlinného oleje lisovaného za studena, například mandlového, kokosového nebo sezamového, který promísíte s 10 - 15 kapkami vámi vybraného éterického oleje. Držte se zásady, že méně je někdy více (obzvlášť u prohřívajících olejů).

Jaké éterické oleje zvolit?

Jasmín vás dostane do smyslné a tvořivé nálady. Je jedním z nejlepších rostlin s antidepresivními účinky. Povznese vás nad problémy všedního dne a povzbudí tam, kde si nejste jistí. 

Skořice a hřebíček posílí váš organismus při celkové slabosti a pocitech melancholie. Povzbudí vaše srdce a krevní oběh a vyvolá ve vás pocit teplé deky. 

Rozmarýn vás celkově prohřeje a zlepší prokrvení malé pánve. Pokud jste unavení, přetížení nebo vás bolí hlava, uvolní vás, ale zároveň zlepší vaše soustředění. 

Grep odstraňuje úzkost a přináší sebedůvěru. Dodá vám jistotu v nových situacích. 

Pomeranč a mandarinka vnesou radost do vašeho srdce, odplaví úzkost a napětí. Mandarinka navíc dodá vaší náladě hravost a bezprostřednost.

Růže navozuje jemnost a křehkost. Její příjemná vůně se dostane přesně tam, kde vám chybí sebevědomí. Růže vás uklidní a přinese pocit bezpečí. 

Levandule pomůže při plačtivosti a podráždění. Prohlubuje dech a snižuje krevní tlak, opatrně při nízkém krevním tlaku! 

Jak oleje správně aplikovat

Vybírejte pouze kvalitní éterické oleje s certifikací a z ověřených zdrojů. Volte nejen podle popisu, ale především podle vůně. Zkušený aromaterapeut vám umožní si k jednotlivým olejům přičichnout a vybrat si pro vás ten nejvhodnější. Pokud s partnerem nenajdete soulad v jedné konkrétní vůni, vyberte si jemnější, méně výraznou. Důležité je, aby vám oběma vůně byla příjemná a probouzela ve vás fantazii. Oleje můžete i kombinovat a podpořit tak jejich účinek, ale ze začátku vám doporučuji vybrat pouze jednu konkrétní vůni. 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy