Máte vlastnosti pravého bojovníka či bojovnice? Pojďte se o tom přesvědčit

Máte vlastnosti pravého bojovníka či bojovnice? Pojďte se o tom přesvědčit
Někdy sami v sobě hledáte otázku, kdo vlastně jste? Jaké jsou vaše silné a slabé stránky, jak reagujete v různých situacích a ve kterých oblastech života máte pořád co zlepšovat? Možná se najdete právě v následujících rysech, které charakterizují člověka jako pravého bojovníka.

Kreativita a nadšení

Jako lidé typu bojovník jste popisování jako lidé neustále nadšení, kreativní a charismatičtí. Vaše okolí vás vnímá jako okouzlující, energické a nezávislé bytosti. Nejlépe se vám daří, pokud můžete popustit uzdu vaší fantazii a nechat volně plynout vaši kreativitu a inovativnost.

Vaše klíčové vlastnosti

  • Máte jedny z nejlepší lidských vlastností. Kromě toho, že jste plní nadšení vlastním životem, rádi se staráte i o ostatní. Nejenom, že jim umíte poradit, ale umíte se upřímně vcítit do jejich situace a být emoční podporou.
  • Vzhledem k vaší horlivosti, charismatu a kreativní povaze může být skvělými vůdci.
  • Nemáte rádi rutinu a neustále se snažíte tvořit svoji budoucnost. Máte neustále nové a nové nápady, a proto vám někdy utečou úkoly pro váš život důležité a stíháte je na poslední chvíli. Vaší slabinou je, že neumíte věci dotáhnout do konce.
  • Pokud se nějakou činností zabýváte už dlouho, lehce se od ní necháte rozptýlit, protože po čase se pro vás stává nudnou a neinspirativní.
  • Jste flexibilní a rádi si za každé situace necháváte možnost otevírat se něčemu novému. Umíte být spontánní a vysoce přizpůsobiví změnám.
  • Schopnost, kterou vám ostatní mohou závidět je, že umíte vidět věci takové, jaké by mohli být a netrápíte se tím, jaké jsou v současné době.
  • Při rozhodování kladete větší důraz na pocity a vlastní hodnoty než na logiku a objektivní kritéria. Máte tendence následovat především své srdce a nechat se řídit svými emocemi. Máte totiž silnou touhu být věrni sami sobě a vlastním prioritám.
  • Když řešíte nějaký problém, často „přemýšlíte nahlas“ a skládáte si v hlavě všechny informace tak, abyste utřídili tok svých myšlenek. Tahle vlastnost vám dopomáhá k tomu, abyste na vše nalezli rychlé řešení.
  • Umíte se ohlížet do minulosti, a pokud vám v nějaké situaci připadá, že jste ji už zažili, nechcete opakovat stejné chyby. Hledáte tedy vzorce na základě svých předchozích zkušeností, které vám pomáhají zachovat se tentokrát jinak.

Osobní vztahy

Velmi rádi trávíte čas s lidmi. Socializace vám dodává ještě více energie. Zároveň, ale potřebujete i nějaký čas o samotě, abyste mohli přemýšlet nebo se věnovat věcem, které vám dávají smysl. Ve vztazích býváte vřelí a vášniví. Jako extroverti jste přirozeně optimističtí a společenští. Neustále hledáte cesty, jak můžete i v partnerství růst a posilovat jej. Býváte pozorní a spontánní, což je pro partnery mnohdy stresující.

 

Zdroj:

Zdroj článku:
  • www.16personalities.com