Erotické sny

Erotické sny
Erotické sny jsou podle vědců výsledkem práce podvědomí konkrétního člověka a jsou také mimořádně prospěšné. A co takové sny znamenají? Pokud třeba často sníš o milování s jiným mužem, než je tvůj partner, vůbec to neznamená, že je váš vztah v troskách. Jaký je tedy výklad erotických snů? Podívejme se na ně i na to, co o tobě vypovídají.

Jsem neodolatelná dračice 

Být neodolatelně přitažlivou patří k nejběžnějším přáním. Ale ty si byla ve snu skutečnou bohyní, za kterou lidé – muži i ženy – lezli po kolenou a hluboce toužili po jejích dotycích, po polibku.

Co to znamená?

Vzrušují tě i obdivuješ lidi, kteří jsou velmi majetničtí. Může to znamenat také velmi nízkou sebedůvěru a nedostatek sexu.

Pouta 

Baví tě nasazovat ve snu mužům pouta? Nebo se necháš raději spoutat?

Co to znamená?

Tenhle sen je každopádně o síle, kterou jeden člověk má a jeden ji postrádá. Přitažlivé je obojí z jiných důvodů. Pokud jsi sama spoutaná a oddána na milost krutému pánu, zřejmě jsi typem ženy, která se ráda rozdává, ráda činí lidem radost, prostě ta, která více dává. Pokud je to naopak – a ty jsi tou dominantní, zřejmě budeš taková i v reálu a možná i trochu sobecká.

Sex se zakázanou osobou

Milovala ses s někým, s kým jsi opravdu neměla. Se svým šéfem, s nejlepším kamarádem svého manžela, s bývalým. 

Co to znamená? 

Může to být důsledek tvého manželského života. Brali jste se z lásky a sex tudíž nebyl tím hlavním kritériem. Možná cítíš, že sexuální napětí není tak silné, jak by mohlo být. A většinou platí rovnice: Čím zakázanější osoba – tím silnější erotická fantazie.

Sex na veřejnosti

Milovala ses na lavičce v parku, kolem níž klidně procházeli lidé.

Co to znamená? 

Souvisí to se snahou ukázat, jak jsi opravdu dobrá. Je to něco, co by se nemělo, takže budeš zřejmě duší trochu rebelka.

Striptýz ve snu

Svlékala ses v nočním klubu a muži na tebe hladově koukali.

Co to znamená? 

Cítíme se tím atraktivnější, čím atraktivnější připadáme okolí. Tak se chceš cítit i ty. V reálu máš možná strach, že tvoje tělo není už dost dobré. 

Švédská trojka nebo skupinový sex

Milovala ses s více lidmi na jednou. Byly tam i holky.

Co to znamená? 

Takovou fantazii žene sklon k voyéurismu, exhibici, možná i bisexualitě (pokud tam jsou osoby stejného pohlaví). U mužů je to pak snaha dokázat si svou sílu – neuspokojím jednu ženu, ale hned čtyři najednou. 

Napráskal mi na holou 

Jsme opět u Christiana Greye, od něhož by si nechalo napráskat zřejmě hodně žen. Jenže touha po tom dostat na holou se objevila mnohem dříve než Padesát odstínů šedi.

Co to znamená? 

Agrese patří do zvířecího světa. Některé samičky ovulují pouze tehdy, když je samec kouše. U tebe to ale zřejmě znamená pocit viny. Možná trest za milování, které být nemělo.

Holky s holkama 

Celkem častým snem je milování s osobou stejného pohlaví. Je to absolutně v pořádku. 

Co to znamená? 

Ženy se cítí méně štvané společnosti, která se bojí především homosexuálů, a tak se nebojí více odvázat. Ale milování se ženou ve snu nemusí znamenat, že jsi ve skutečnosti lesba. Měj se ale na pozoru a raději se s tímto snem partnerovi nesvěřuj, obzvláště přemýšlí-li o nějakém netradičním dárku k narozeninám. Muži totiž vůbec nejčastěji sní o tom, že se dívají na svou přítelkyni, jak se miluje s jinou ženou. 

Romantika, nic víc 

Svedl Vás krásný muž a šli jste spolu na víno či na večeři, ale dál to pokračovat nebude? Stačí Vám romantika nic, víc. 

Co to znamená? 

Jste zřejmě romantička. Většina lidí dovede oddělit lásku od sexu, Vy ale patříte k těm ženám, které tohle nechtějí.

Sex s mladším nebo starším mužem 

Milovala jste se ve snu s přitažlivým, ale příliš mladým klukem? Nebo naopak s urostlým, starším mužem?

Co to znamená? 

Obojí vlastně to samé. Je to touha po posílení ega. Mladý muž znamená – jste ještě dost atraktivní na to, aby jste zaujala i ,,kolouška¨. Starší muž zase: jsem dostatečně sečtělá, když mě chce někdo inteligentnější, vtipnější a bohatší. Ženy, které vyhledávají starší muže (nejen ve snu), mohou mít nějaký nevyřešený vztah se svým otcem.

Spousta odborníků, přikládá i důraz na to, jaké jste znamení a jaké máte touhy po sexu, mezi nejvíce vášnivé znamení se řadí Štír, Beran, Střelec a Lev. 

A jak je to s erotikou v kombinaci se znamením zvěrokruhu?

Beran

Vášnivý Beran nikdy nemá času nazbyt. Miluje sexuální experimenty i dobrodružství a bude to právě on, kdo vás na prvním rande zavede do záchodové kabinky. Má neskutečný sexuální apetit a v posteli se opravdu nebojí ničeho.

Štír

Nejvíce vášnivě a sexem nabité znamení ve zvěrokruhu. Štíři jsou zkrátka synonymem sexu. Jsou silní, vášniví, a když chtějí (a že chtějí často) dokážou vás do postele dostat během pár vět. 

Střelec

Touží po vzrušení i zkoumání nových věcí a udělá všechno pro to, aby tomu se svým vytouženým sexuálním objektem docílil. Každou novou sexuální zkušenost považuje za dobrodružství a díky své přirozeně otevřené povaze rád experimentuje. Vždy je to s ním jízda. 

Lev

Jsou to králi v posteli. Rádi převezmou iniciativu, aby se Váš vztah přesunul od sladkého flirtování do postele. A vzhledem k jejich přirozenému šarmu, to nemají zrovna těžké. Jen si musíte dát občas pozor na jejich velké ego.