Sny o sexu
Foto: 4 PM production / Shutterstock

Sny o sexu

Sny o sexu patří mezi ty nejvíce příjemné. Tyto sny můžou odrážet Vaši mysl, náladu, dojmy ze vztahu, který právě začal a je čerstvý, ale také mohou signalizovat psychické rozpolcení, které Vás tíží dlouho, i když si to nejste schopni sami přiznat. Je to náhodný sled obrazů, který vysílá mozek během spánku.

Sex s někým, kdo je pro Vás nepřitažlivý

Může to být kolega z práce, soused, člověk, kterého potkáte náhodně na ulici, někdo koho znáte, ale nepřitahuje Vás. A nyní jej máte ve svém snu a užíváte si s ním ve Vaší posteli. Je to způsobeno tím, že ve snu nejste vázání tím, zda je někdo Váš typ či ne, a jste otevření různým možnostem. 

Sex a expartner

Zjeví se Vám někdy Váš expartner ve snu a jste krátce po rozchodu? Vysvětlení je velmi jednoduché - stýská se Vám. Někdy může jít o pouhou vzpomínku, ale pokud se Vám zdá sen o ex partnerovi opakovaně, uvědomte si, jak se ve snu cítíte. Může to znamenat i stesk a také neukončenou lásku ve Vašem nitru. 

Sex s neznámou osobou 

Patří mezi druhý nejčastější typ snů. Užíváte si s jedincem, kterého neznáte, nebo nemá reálnou podobu - je bez tváře. Tento druh snu znamená, že nemáte uspokojené fyzické potřeby. Pravděpodobně potřebujete více vzrušení a sexu. 

Sex s učitelem nebo s šéfem

Zjevení učitele ve snu je naprosto přirozené, je to osoba, kterou totiž vídáte denně. Jestli s ní, ale míváte snový sex pravidelně, může za tím být i něco více. Je to touha po pochvale, ocenění od někoho, kdo má vyšší autoritu. 

BDSM sex

Je to druh sexu, ve kterém se provádí poutání do různých sexuálních pozic, přivazování k posteli, naplácání, bičování. Znamenají totiž touhu v to, proměnit se v dominantního jedince v sexu.

Skupinový sex 

Jde o druh sexuální fantazie, která Vám před spaním vlezla do hlavy. Může to značit, že jste v reálném životě zoufalí, a máte hodně náročné období. Skupinový sex ve Vašich snech je jen útěk ode někdy kruté reality.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy