Andělský víkendový horoskop – Střelci se rozhodnou plnit přání svých přátel, Štíři se podívají na nová místa

Andělský víkendový horoskop – Střelci se rozhodnou plnit přání svých přátel, Štíři se podívají na nová místa
Výmluvy jako "Už se nezměním" nebo "Bylo by hloupé, kdybych to udělal/a" jsou nám lidem velmi blízké, každý z nás je už někdy použil, aby se vyhnul změně a zodpovědnosti, kterou ona změna přináší. Andělé tvrdí, že dlouhodobě je lepší nyní trpět, abychom netrpěli v budoucnu.

A ani tento víkend se mnozí z nás budou snažit odolávat změnám. Strach, že budeme vypadat hloupě, když se odhodláme něco změnit, je nejběžnější obava, která nám znemožňuje vést spokojenější život. Andělé nám pomáhají tento strach překonat. Budeme jim ale naslouchat? Přečtěte si svůj andělský víkendový horoskop a odhalte, co vás v sobotu a neděli čeká.

Beran (21. března – 19. dubna)

Rozmístění vašich věcí se vám bude zdát matoucí a neorganizované, proto se zaměříte na nastolení pořádku ve vašem domově. Již zamezíte pouhému odkládání věcí na dočasné místo a vymyslíte jim místo stálé. Budete mile překvapeni, jak rychle s tím budete hotovi. Zbytek víkendu se budete bavit.

Dobré zprávy: Nejen úklid, ale i vše ostatní budete mít hotovo mnohem dříve než jste si naplánovali. To vám umožní prožít nezapomenutelný víkend o samotě, s rodinou či přáteli.

Na co si dát pozor: Může vám chybět motivace, nebudete vědět, proč byste něco měli udělat pro druhé, když sami máte povinností dost. Možnost protislužby by vás mohlo donutit udělat něco pro někoho jiného.

Andělská rada: Přestože vše půjde podle plánu, není na škodu trochu zpomalit a užívat si krásu, kterou vám život a hlavně vaše rodina nabízí. Vytvořte nezapomenutelné okamžiky, ale neignorujte je.

Býk (20. dubna – 20. května)

Příležitost klepe na dveře, vy ji můžete uchopit a využít ke zlepšení rodinných vztahů, které momentálně nejsou úplně nejvřelejší. Stačí se podívat, na co tito členové reagují velmi podrážděně. Budete jim ochotni více naslouchat a zjistíte, kde jste udělali chybu – a kde naopak oni.

Dobré zprávy: Zaměříte se více na to, co vám říkají jiní lidé, než na vaše problémy. Ty se navíc budou zmenšovat, neboť potkáte spoustu lidí, kteří vás naplní inspirací. Začnete si více užívat život.

Na co si dát pozor: Hrozí vám nadměrné zapomínání. Na obchody, elektroniku ani mlsky si ani nevzpomenete. Proto si dvakrát zkontrolujte, že máte všechno a nakoupili jste, co potřebujete.

Andělská rada: Experimentujte, kdykoli se snažíte dosáhnout něčeho velkého. Nedržte se tradičních cest, u nichž víte, že vás zavedou na nudnou stezku. Váš život potřebuje vzrušení, abyste si uchovali motivaci.

Blíženci (21. května – 21. června)

Nejproduktivnějšími budete ve svém domově. Je na něm tolik co vylepšovat, přestane vám stačit pouze pár dekorací. Rozpoznáte, kdy lidé, kteří za vámi přijdou s prosbou o pomoc, skutečně potřebují pomoc nebo zda vás chtějí pouze využívat, abyste pro ně udělali sérii dalších služeb.

Dobré zprávy: Bude vás to táhnout domů nehledě na to, jakých akcí se zúčastníte. Budete preferovat čas strávený o samotě, což vám umožní zjistit, jaké jsou vaše pravé hodnoty, a podle toho se zachovat.

Na co si dát pozor: Není nic špatného na selekci, s kým budete trávit svůj volný čas v domácím prostředí, avšak nyní můžete být až přehnaně vybíraví, koho k sobě domů pustíte.

Andělská rada: Nehleďte na krásný obličej, když vybíráte lidi, a místo toho se zaměřte na osobnost daných kandidátů. Ti, kteří nejsou nejkrásnější, vás mohou pobavit mnohem více svým intelektem.

Dopřejte si dostatek odpočinku a spánku. Vyhnete se tak vyčerpání.
Dopřejte si dostatek odpočinku a spánku. Vyhnete se tak vyčerpání. | Zdroj: AllaSerebrina / Depositphotos

Rak (22. června – 22. července)

Pomůžete někomu blízkému s jeho projektem. Bude vám velmi vděčný, vy se však rozhodnete na vděk nehledět, budete totiž pomáhat dalším lidem. Pomoc vás zbaví stresu, a činnosti, které při ní budete dělat, vás budou hodně bavit. Bude to spíše zábava než že byste se cítili dělat něco, co nechcete.

Dobré zprávy: Budete laskaví, ale zároveň velmi upřímní. Proto se nestane, že by si někdo špatně vyložil vaše záměry. Lidé vám budou fandit a zároveň si budou přát být stejní jako vy.

Na co si dát pozor: Až do neděle do večera můžete zapomenout, že potřebujete nějaký čas pro sebe. Pozor, abyste si nepřišli před začátkem pracovního týdne příliš vyčerpaní.

Andělská rada: Je lepší jít spát dříve než později. Zejména máte-li nabitý program, tělo potřebuje hodně odpočívat. Neignorujte příznaky vyčerpanosti, dopřejte si zasloužený odpočinek.

Lev (23. července – 22. srpna)

Aktivity, které budete dělat, nebudou nijak zábavné. Bude se spíše jednat o domácí práce. Vezmete to však sportovně, budete vědět, že udělat se musejí. Díky tomu vám práce půjde od ruky a čas takto strávený vám uteče dříve, než se nadějete. Také si uděláte čas na své dobré přátele.

Dobré zprávy: Ke všemu se postavíte se svou hravou stránkou, jakkoli nudná věc vám nebude připadat tak nezáživná. Díky tomu se skvěle pobavíte, přestože ostatní lidé nepochopí proč.

Na co si dát pozor: Po většinu času nebudete otevření možnosti navazovat nová přátelství. A právě proto můžete přijít o lidi, kteří vašemu životu mohou nabídnout nový směr.

Andělská rada: Nehledě na vaši nedůvěřivost byste měli novým lidem dát šanci vás poznat. Pozvěte je na kávu či čaj a popovídejte si o životě. Sednete si více, než byste u tohoto člověka předpokládali.

Panna (23. srpna – 22. září)

Napřed splníte všechna svá přání, abyste se cítili uvolněně. Poté se zaměříte na přání vašich blízkých, která zůstala dlouho nevyslyšena. To vy se stanete tím pozemským andělem, který se nezalekne ničeho, aby jiní lidé byli spokojení. Tato práce vám půjde od ruky, vložíte do ní část svého srdce.

Dobré zprávy: Objevíte nové možnosti, jak se pohnout kupředu ve všech životních oblastech. Na práci se však tak úplně nezaměříte – budete si od ní chtít odpočinout.

Na co si dát pozor: Změny ve stravování, ať už zdravější životní styl či vyzkoušení nových restaurací, vám nic říkat nebude. Čokoláda však není dobrý způsob, jak zahnat hlad, nestihnete-li uvařit.

Andělská rada: Vždy se najde člověk, kterému můžete pomoci. Připadáte-li si neužiteční, pravděpodobně jste v poslední době nikomu nevykouzlili úsměv na tváři.

Váhy (23. září – 23. října)

Budete ve velkém spěchu, bude vám připadat, že nic nestíháte. Teprve až na konci víkendu zjistíte, že jste toho udělali více, než bylo třeba. Času stráveného tímto způsobem však litovat nebudete, naopak si řeknete, že trávit více času povinnostmi na vás mělo pozitivní vliv.

Dobré zprávy: Čím více toho stihnete, tím větší budete mít chuť něco dělat a vaši přátelé mohou jásat radostí, když je večer pozvete na soukromý večírek, abyste přišli na jiné myšlenky.

Na co si dát pozor: Budete mít problém držet se svých priorit. Všechny činnosti byste nejraději měli hotové současně, a tak budete přebíhat od jedné věci ke druhé – čímž se čas plnění značně natáhne.

Andělská rada: Odpočinkové aktivity vám nyní možná nic říkat nebudou, ale i přesto byste je měli zařadit do svého programu. Podívat se alespoň na jeden film či se zaměřit na jógu udrží vaši mysl mnohem soustředěnější.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Nespokojíte se s tím, co znáte, vaši mysl obsadí dobrodruh, který doma trčet chtít rozhodně nebude. A tak, aniž byste se nadáli, budete na cestě za poznáním. Můžete vyrazit do jiného města nebo si uvědomit, že je načase přidat mezi své zájmy nový koníček, díky kterému budete trávit více času venku.

Dobré zprávy: Zorganizujete setkání v neznámé oblasti, nebo se ho zúčastníte. Nové prostředí vás uklidní a vám bude způsobovat radost i to, co vás dříve hodně štvalo.

Na co si dát pozor: Můžete snadno zapomenout na čas, když se budete dobře bavit. A poté můžete být večer naštvaní. Stačí hlídat hodiny, abyste stihli ještě své domácí povinnosti – či je udělat dříve.

Andělská rada: Pozitivní energii na konci víkendu nejlépe načerpáte, když strávíte nějaký čas o samotě, či v přítomnosti tišších lidí. Hluční lidé by vám pouze tuto energii brali.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Čekali jste celý týden a nyní jste se konečně dočkali – začnete pracovat na úžasném plánu, jak učinit své nejbližší šťastnými. Váš seznam tajných přání, který jste si vedli, vám pomůže zapůsobit. Chtěl některý z vašich přátel do kina, ale nemá s kým? Vy mu toto přání splníte a zaplatíte útratu.

Dobré zprávy: Lidé budou šťastní, že jste tak všímaví a udělali jste vše pro to, aby pocítili větší spokojenost. Zmínili-li jste se někdy o svém největším přání, bude okamžitě splněno.

Na co si dát pozor: Nezapomeňte, že vaše zásoby financí nejsou nekonečné. Je skvělé, že chcete všem splnit každé přání, ale také neuškodí pomyslet i na svou budoucnost.

Andělská rada: Budete mít tolik skvělých nápadů, že se do nich můžete snadno zamotat. Aby se to nestalo, poznamenejte si každou myšlenku, která vás napadne a v níž vidíte slibnou budoucnost.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Zvědavost vám nedá spát. Budete mít tolik otázek, na které budete chtít znát odpověď, a domácích povinností budete mít nad hlavu. Nicméně v průběhu víkendu přijdete na způsob, jak stihnout vše udělat v čase a ještě ukojit svou zvědavost. Přátelé tu budou pro vás, aby vám pomohli.

Dobré zprávy: Ostatní pro vás budou přednější, raději zaplatíte něco jim než abyste se v první řadě postarali sami o sebe. Lidé vás budou mít rádi a i vy sami budete mít radost.

Na co si dát pozor: Přátelé vás mohou přesvědčovat, abyste udělali něco, s čím nesouhlasíte. Abyste jim udělali radost, budete s tím souhlasit. Nebude to pro vás nic dobrého, proto raději odmítněte.

Andělská rada: Internet, a hlavně sociální sítě, vás mohou zpomalit ve vašich plánech. Proto odložte elektroniku stranou, dokud nebudete se svým výsledkem naprosto spokojeni.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Bude velmi obtížné potlačit myšlenky na druhou osobu, která s vámi nemá žádný bližší vztah. Popřemýšlíte, zda vás s touto osobou čeká slibná budoucnost. Pokud ne, brzy ztratíte zájem. Pokud ano, naplánujete si, jak tuto osobu pozvat ven. Vaše plány však nemusejí patřit k těm nejšťastnějším.

Dobré zprávy: Volný čas strávíte s osobou, s níž jste si velmi blízcí. Nejlepší kamarád či člen rodiny bude skvělou partií, jak se pobavit a oprostit se od všedního života.

Na co si dát pozor: Máte určité povinnosti, do kterých se vám nebude chtít. Nachystejte si slibnou odměnu, až je dokončíte, a poté si už vychutnávejte volný čas.

Andělská rada: Buďte v souladu sami se sebou. Přijdou okamžiky, kdy nebudete vědět, co přesně chcete. V tuto chvíli je vhodné opustit říši snů a vrátit se do reality založené na faktech.

Ryby (19. února – 20. března)

Soustředit se na povinnosti, které jste chtěli splnit, bude nemožné. Budete se zajímat o všechno okolo, vše vám přijde více zajímavé. Takto se vám však povinnosti natáhnou na delší dobu. V neděli zjistíte, že jste vše mohli mít hotové již předchozí den, a konečně se na povinnosti zaměříte plně.

Dobré zprávy: Pokud se vám někdo líbil, zjistíte, že ani ten vyvolený není bez chyb. To vám umožní se rozhodnout, zda chcete vstoupit do vztahu (nebo v něm pokračovat) či nikoli.

Na co si dát pozor: Vaše důvěřivost se vám nemusí vyplatit, lidé si s vámi mohou hrát, abyste udělali, co oni chtějí. Rozpoznejte, kdy jste využíváni, a buďte asertivní.

Andělská rada: Myslete také na své přátele. Slíbili jste jim, že si s nimi někam vyrazíte, vaše zamyšlení však může vše zkazit. Nedovolte, aby vaše zamilovanost ohrozili vřelé přátelské vztahy.

Zdroj článku:
  • Autorský text