Týdenní horoskop od 22. března: Blíženci vylezou z kouta, Panny se ponesou na silných emocionálních vlnách a Ryby čeká boj se sebekázní
Foto: sarayut_s / Shutterstock

Týdenní horoskop od 22. března: Blíženci vylezou z kouta, Panny se ponesou na silných emocionálních vlnách a Ryby čeká boj se sebekázní

Pero bude mocnější než meč, proto používejme svá slova moudře a s rozvahou. Hvězdy v tomto týdnu přejí obzvlášť kreativitě a nápaditosti, podívejte se v čem budete tento týden vynikat.

Beran

Berani, tento týden budete ve svém živlu. Budete překonávat překážky s takovou lehkostí, až se k vám pochvaly jen pohrnou. Dejte si pozor, abyste se nenechali lichotkami příliš unést. Přijměte je, ale najděte možnosti, jak se o ně podělit s lidmi, kteří pracují stejně poctivě jako vy.

Býk

Býci, odložte povinnosti, které odložit můžete a věnujte se především svým zájmům. Je dost možné, že skrze své záliby objevíte novou pracovní příležitost. Obklopte se pozitivními lidmi, kteří vaše talenty podpoří nebo se k vám přímo přidají. Rozhodně se vyvarujte hesla: “Bez bolesti není odměny.”

Blíženci

Blíženci, jste-li na okraji pracovního týmu, odvažte se vyjít do popředí. Vaše charisma vám pomůže sdílet své zkušenosti s ostatními spolupracovníky. Nejlepším způsobem, jak přilákat spřízněné duše je zajistit, aby vás viděly. Proto buďte zdravě sebevědomí a nezůstávejte v koutě.

Rak

V tomto týdnu máte prostor ukázat své talenty nebo prezentovat projekt, který je konečně připraven k odhalení. Hvězdy rozzáří vaše umění, kreativitu a smysl pro soulad. O víkendu strávíte příjemné chvíle se svou rodinou. Zajistěte, aby váš domov byl opravdu místem, kde se budete všichni cítit příjemně a bezpečně.   

Lev

Lvi, nedělejte si starosti s přesným uplatněním vašich představ. Lidé okolo vás ještě nejsou na vaše myšlenky připraveni, ale to neznamená, že musíte ztrácet čas jejich obhajováním. Zůstanete-li ve svých názorech pevní, můžete výrazně urychlit vyjednávání a spolupráci.

Panna

Panny, čeká vás surfování na velkých emocionálních vlnách, přičemž v popředí bude vaše touha po uskutečnění silného duševního propojení. Jste-li nezadaní, můžete si užít příležitostný flirt. V případě pevného vztahu se snadno přeladíte na romantickou vlnu. 

Váhy

Váhy, ukažte lidem kolem sebe, jak se mohou těšit z věcí, díky nimž je váš život tak báječný. Vaši přátelé budou pozitivní podporou nadšení. Oni mohou na oplátku zvážit váš kariérní pokrok a dát vám cenné rady, které zabrání chybným krokům. 

Štír

Štíři, jděte za svým srdcem. Podívejte se na vlastní spokojenost v kariéře i vztazích. Které aspekty přinášejí největší pocit spokojenosti a kde si její přítomností nejste jisti? A nejdůležitější otázka: Co s tím vy sami můžete udělat? Změny za vás nikdo jiný neudělá. 

Střelec

Střelci, probuďte vašeho vnitřního umělce. Tento týden je otevřen vaší tvořivosti, nápadům a postřehům. A vůbec nejde o to být nejlepší, vaše srdce může naplnit pouha radost z tvorby.

Kozoroh

Ujistěte se, zda dáváte stejně jako dostáváte. A pokud nejste spokojeni, promluvte o tom. Neuděláte-li to sami, vyřeší to za vás jiné okolnosti. Zkuste přijít s konstruktivním řešením nikoliv stížnostmi, ať už na poli kariérním či partnerském. Existuje velká pravděpodobnost, že za svůj návrh budete odměněni. 

Vodnář

Vodnáři, dejte si pozor na potlačené pocity. I přestože se snažíte být diplomatičtí, vaše slova mohou vyjít ven s větší energií než jste zamýšleli, obzvlášť máte-li z něčeho už delší dobu nepříjemný pocit. Raději se obraťte na moudrého přítele, který vám pomůže získat větší perspektivu. 

Ryby

V tomto týdnu se vám může zdát více patrný rozdíl mezi nedostatkem a potřebou. Pokud se snažíte něco ušetřit, buďte opatrní ve svých výdajích a pracujte na sebekázni. Zaměřte se na své nejvyšší cíle, pomocí kterých si lépe uvědomíte, jak je báječné dovolit si věci, aniž byste upadali do dluhů. 

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy