Chcete-li zjistit, zda s Vámi Rak skutečně flirtuje, musíte umět číst mezi řádky

Chcete-li zjistit, zda s Vámi Rak skutečně flirtuje, musíte umět číst mezi řádky
Raka není běžně lehké pochopit, obzvláště týká-li se to citových záležitostí. Láska je jednou z nich. Rak je milý na všechny lidi, jeho milá povaha chce pomáhat všem lidem bez výjimky. Jak tedy zjistit, zda s Vámi Rak flirtuje nebo je to jen akt dobrosrdečnosti? Zde je pár tipů, jak zjistíte, zda se Rakovi skutečně líbíte.

Věnuje Vám svou plnou pozornost

Jistě, to každému. U Vás to však bude trochu jiné. Vždy se s Vámi bude chtít setkat, přestože čas vás obou nemusí být plně vyhovující. Neustále s Vámi bude udržovat oční kontakt. Ve Vaší přítomnosti se pro něho stane jeho elektronika naprostým tabu, a to včetně mobilního telefonu. Rak není ten typ člověka, který je závislý na elektronice, pokud je s člověkem, s nímž flirtuje, poněvadž se mu líbí.

Chce Vás rozesmát za všech okolností

Dokonce i když dělání vtípků není jeho silnou stránkou. Bude se o to pokoušet. Pozorně bude sledovat Vaše reakce a nepřestane s tím, dokud se nezačnete upřímně smát. Můžete si myslet, že je to čistě kamarádský akt, ale tentokrát neprohodí jen sem tam nějaký vtípek, bude se o to snažit neustále, aby zjistil, co Vás rozesměje a co ne.

Svůj protějšek se snaží rozesmát za každých okolností, Zdroj: Lifestyle Stock/ Shutterstock

Komplimenty jsou nejviditelnějším projevem flirtování

Nové oblečení? Řekne Vám, jak hodně Vám sluší, že se hodí k Vašim rysům obličeje a vymyslí si spoustu dalších důvodů, proč byste měli nosit oblečení, které jste si nedávno koupili. Jakmile se Vám něco povede, pochválí Vás za to, jak hodně jste dobří. To samé platí o novém účesu nebo jakékoliv jiné změně, kterou na Vás zaregistruje. A věřte, že si všimne opravdu všeho, protože se o Vás zajímá.

Udělá vše pro to, abyste se ho dotkli

Rád se Vás dotýká a využívá pro to ty nejhloupější výmluvy. To samé očekává, že uděláte Vy, protože v jeho mysli jste již nyní dokonalým párem, který se nepohádal nikdy za existenci vztahu a již pěknou řádku let spolu žijete. Technika flirtu spočívající ve fyzických dotecích ho nutí být Vámi posedlý již nyní. Vaše doteky ho hodně uklidňují, stejně jako Vaše přítomnost v jeho blízkosti.

Upřímně se Vás ptá na maličkosti o Vašem životě

Rakovi trvá dlouhou dobu, než začne lidem plně důvěřovat, proto nenachází důvod, proč by se měl lidí ptát na jejich problémy. Je toho názoru, že kdo potřebuje pomoc, ten za ním dokáže přijít sám od sebe. Pokud se Vás zeptá na to, zda se máte dobře nebo jakou jste měli cestu, znamená to, že s Vámi flirtuje, a chce, abyste na to přišli sami.

Plně se Vám otevře, a to poměrně brzy

Jak již bylo řečeno, Rak nedůvěřuje příliš brzy. Některým lidem nebude důvěřovat nikdy. Chrání si své city a nedovolí jen tak kdekomu, aby si v jeho emocích četl jako v otevřené knize. Pokud se příliš dlouho neznáte a on se Vám začne svěřovat s tím, jaký život žije, i se všemi podrobnostmi, flirtuje s Vámi.

Zdroj článku: