Abych využil volný čas aktivním způsobem, začal jsem se zabývat psaním článků a přináším lidem to, co si rádi přečtou.

Moji rodiče celá léta sledují seriály, nejraději mají ty dlouhé, kde mohou sledovat životní osudy všech postav, které se zase tolik neliší od jejich sousedů a přátel. Právě tyto seriály pomáhaly mnoha lidem přežít dlouhé období plné omezení, kdy bylo nutné být co nejvíce doma. To dostihlo hlavně starší generaci lidí, kteří se stali nejvíce rizikovou skupinou.

Začal jsem tedy psát tak trochu i pro mé rodiče, kteří si vždy rádi přečtou něco zajímavého o svých seriálových postavách a také mají rádi příběhy samotných českých herců, kteří se na roky stali prostřednictvím svých postav vlastně tak trochu dalšími členy jejich domácnosti.

A protože nejsem jen doma u televize, rád si vyjdu s nějakou zajímavou slečnou do kina, nejraději na něco akčního. Nebo vyjedu na hezký dlouhý výlet, kam přiberu i svého psa, který je nabitý energií a motivuje mně k pobytu venku. Stále doufám, že jednou přijde domů unavenější než já. Zatím marně.

Naše výlety většinou směřují do hor, ať už do těch českých, nebo někam dál. Za objevení určitě stojí české pohraničí, které nabízí nádhernou a klidnou přírodu, která dokáže poskytnout dokonalý relax po náročném a vyčerpávajícím pracovním týdnu. Když není kam spěchat, je ideální cestovat vlakem, kdy si člověk mnohem více může vychutnat krajinu, kterou cestuje, než když musí řídit auto. Častým cílem mých výletů jsou rozhledny. Máme jich na dosah přes 600 a to už je slušný plán, když chcete navštívit všechny. Pokud máte smysl pro humor, můžete se vydat třeba na nejnižší rozhlednu u nás. Jak jinak by to mohlo být, něž že za jejím vznikem stojí legendární Jára Cimrman a nachází se u Nouzova (u Semil).