Andělská poselství na středu: Váhy, nechte se více slyšet, Ryby, láska se k vám vrací

Andělská poselství na středu: Váhy, nechte se více slyšet, Ryby, láska se k vám vrací
Nenechme žádnou svou práci nedodělanou. Usnadníme tím život mnoha lidí, a na tom přeci záleží nejvíce. Pokud se na něco vykašleme, někdo jiný to bude muset dodělat. Každý má přitom svých starostí dost. Andělé neradi vidí, když své břemeno přenášíme na druhé.

Dnes stále platí stará rada, že bychom se měli vyvarovat jakéhokoli chování, které by se nám nelíbilo. A přesto spoléháme na ostatní. Možná si říkáme, že někdo jiný by naši povinnost zvládl udělat lépe. Podle andělů je to stále naše povinnost a zůstane naše. Kdyby někdo udělal chybu, bylo by to na nás, byla naše zodpovědnost daný úkol udělat. A stejně házíme vinu na druhé. Jakmile to dělat přestaneme, začneme být na sebe právem hrdí. Co ještě pro sebe a své dobro můžete dnes udělat? Přečtěte si své andělské poselství pro dnešní den.

Beran (21. března – 19. dubna)

Vynasnažíte-li se, stanete se velmi kreativními. Stačí nad něčím přemýšlet o něco déle než pár minut a zjistíte, jak by se to dalo zlepšit. Vaše rozhodování může být inspirací pro jiné lidi, neboť samotná řešení vašich problémů vám zajistí spokojený život. A to je to, po čem jiní lidé touží.

Andělská rada: Jakmile dosáhnete vnitřního pocitu pohody, je dobré neužívat si ho sami, šířit ho mezi lidmi. Spousta lidí by chtěla dokončit projekt, ale zasekla se v bodě, kdy neví, jak pokračovat.

Býk (20. dubna – 20. května)

Vidíte-li někoho, kdo nezvládá svou práci, protože ji ještě pořádně neumí, a vy tomu rozumíte, odhodlejte se vydat se za tímto člověkem a prozradit mu fígle, díky kterým mu práce půjde více od ruky. Pocit, že jste někomu pomohli z dlouhodobého hlediska, je k nezaplacení.

Andělská rada: Spojte se s více lidmi. Popřemýšlejte, jak své zkušenosti předat dál, ať už přes sociální sítě či pomocí kurzu, který sami povedete a každý, kdo potřebuje vaše rady, si vás může vyhledat.

Blíženci (21. května – 21. června)

O životní cíle nemáte nouzi. Váš problém je, že zřídkakdy něco skutečně dotáhnete do konce. Vykročte vpřed a začněte něco dělat pro lepší zítřky. Konec tohoto roku může být jiný než ty předešlé – hrdě si můžete říci, že tento rok jste toho zvládli udělat opravdu hodně.

Andělská rada: Zároveň vám nepomůže, budete-li spěchat, abyste výsledky viděli co nejdříve. Nastavte si určité tempo a toho se držte. Zvládnete-li toho více, odpočiňte si.

Rak (22. června – 22. července)

Pocítíte-li, že o všem přemýšlíte příliš pozitivně, změňte svůj pohled. Zlepšovat si náladu faktem, že spousta lidí na tom je mnohem hůře než vy, neuspokojí vaši potřebu pocítit štěstí. Místo toho, abyste se léčili neštěstím jiných, toto neštěstí přeměňte ve štěstí. Právě to vám zaručí spokojenost.

Andělská rada: Myslete trochu dopředu, to je také skvělý způsob, jak být naladěni optimisticky. Naplánujte si tři další cíle, které se posléze snažte splnit do začátku léta. Fakt, že máte na čem pracovat, vás naplní pozitivní energií.

Nebojte se myslet dopředu, je to dobrý způsob, jak být naladěni optimisticky
Nebojte se myslet dopředu, je to dobrý způsob, jak být naladěni optimisticky | Zdroj: AntonioGuillemF / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Máte před sebou skvělou budoucnost. Je snadné utrácet za věci, které vám poslouží pouze na chvilku, avšak dlouhodobě výhodnější je tyto peníze uložit a vybrat je až v momentě, kdy se ve vaší hlavě zrodí geniální, avšak po finanční stránce nákladný plán.

Andělská rada: Nemusíte udělat díru do světa, abyste posílili svou finanční stránku. Stačí mít dobrý nápad a lidi, kteří do toho půjdou společně s vámi. Snažte se proto být ke všem velmi milí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Na problémy týkající se práce nejste nikdy sami. Nemusíte se svěřovat nadřízeným ani spolupracovníkům. Nebudete-li přehnaně agresivní, vaše rodina, blízký přítel i partner si rádi vyslechnou, co vás trápí, a poradí, jak se příště zachovat, aby váš pracovní den byl příště mnohem lepší.

Andělská rada: Své blízké nikdy neobtěžujete, pokud jim na vás opravdu záleží. Tím, že smutek dusíte v sobě, necítíte nic než trápení, že se nic nezlepší. Zkuste být sdílnější s někým, koho máte rádi.

Váhy (23. září – 23. října)

Máte-li problém s vlastními emocemi, je to tím, že si myslíte, že vás nikdo neposlouchá. Pokud vás lidé příliš ignorují a přerušují vás v polovině vašeho sdělení či dokonce věty, je čas dočasně zvýšit hlas. To je jeden z nejúčinnějších způsobů, jak ostatním nepřímo říci, že chcete být vyslyšeni.

Andělská rada: Další možnost je nechat jiného člověka domluvit a zeptat se ho, zda je ještě něco důležitého, co chce ostatním sdělit, a to mírně káravým tónem. Svědomí se u této osoby ozve hned.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Své povinnosti splňte co nejdříve, potřebujete větší množství volného času, abyste v sobě probudili vnitřního umělce. Malování je skvělý způsob, jak se v něčem zlepšit, a pokud svou tvorbu pouze neodbydete, přijdete na nové možnosti, jak ze svého obrazu udělat odraz reality.

Andělská rada: Štve vás, jak na vás rodina nemá čas? Nebo se vám zdála noční můra? Možnosti, jak kreativně vyjádřit to, co cítíte, jsou neomezené. Prostě začněte a ke své tvorbě se průběžně vracejte, abyste ji vylepšovali.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Dnešek není dobrým dnem na usmiřování se s dávným nepřítelem. Vaše averze vůči němu může přerůst ve špatnou náladu. Můžete si říkat, jak dlouho chcete, že na tuto osobu budete milí, ovšem jakmile dojde na setkání, křivdy, které vám způsobila, vás učiní hluchými vůči jejím slovům omluvy.

Andělská rada: Existují určití lidé, s nimiž vám není souzeno trávit volný čas. Proto si rozmyslete, zda vám osoba, s níž se chcete udobřit, poskytne dobrou náladu či zda je vám pouze ke vzteku.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Odložte elektroniku a běžte si užívat života s vaším domácím mazlíčkem či pouze sami. Život je opravdu krásný, avšak vy tuto krásu nevidíte, neboť buď pracujete do úmoru či sedíte doma a sedíte u mobilu či u počítače. Zajděte si do přírody, například pozorování zvěře vás naplní dobrou náladou.

Andělská rada: Stačí jen pár hodin vynechat elektroniku a celý svět se vám rozjasní, uvědomíte si, že kolem sebe máte lidi, kteří se na vás usmívají, když pouze nehledíte do displeje.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Nepotřebujete kouzla a čáry, abyste se měli dobře. Zkuste najít pozemské možnosti, jak se stát oblíbenějšími u ostatních lidí a tím pádem zažít dlouhodobé štěstí. Zaměřte se na své cíle a vyberte si jeden, a sice ten, který se vám zdá nejsnadněji splnitelný a pomůže nejvíce lidem.

Andělská rada: Nadšení vám nechybí, nyní zbývá domyslet, jak začít a vydržet. Neexistuje žádná hranice úspěchu, i když se stanete těmi nejlepšími, vždy můžete vyletět ještě výš.

Ryby (19. února – 20. března)

Láska. Kolik jste jí rozdali a kolik se vám jí vrátilo? To číslo je mnohem vyšší, než si vůbec uvědomujete. Buďte si více vědomi, že lásku nejen rozdáváte, ale také si ji berete nazpět. Nebojte se přijmout upřímné komplimenty, neberte je jako pouhé pochlebování.

Andělská rada: Lidé vás mají hodně rádi, přestože máte své slabší chvíle. Není člověk dokonalý a občas se naštvat je normální. Zkuste ale neventilovat si to na jiných lidech.

Zdroj článku:
  • Autorský text