Výběr psího plemene podle horoskopu: Podívejte se, který pes se hodí k vašemu znamení
Foto: Dora Zett / Shutterstock

Výběr psího plemene podle horoskopu: Podívejte se, který pes se hodí k vašemu znamení

Vaše sluneční znamení o vás hodně napoví. Podle hvězd je možné předpovědět vše od vašich zálib až po nelibosti a pracovní morálku. Ale kdo by řekl, že výběr toho pravého psího společníka je napsán ve hvězdách? Zjistěte, který čtyřnohý přítel odpovídá vašemu charakteru a životnímu stylu.


Beran

Jste člověk, který je pravděpodobně ideálním cvičitelem a společníkem pro německého ovčáka. Tito psi jsou neuvěřitelně energičtí, inteligentní a těší se na každou novou výzvu. Vyžadují hodně pohybu a cvičení, což by pro vás neměl být problém. Německý ovčák vás udrží v kondici a bude společníkem pro vaše dobrodružství. 

Býk

Je o vás známo, že si rádi užíváte příjemných aspektů života. Psí plemeno jako je kavalír King Charles španěl je malý, nenáročný a vyrovnaný pes s přátelskou povahou. Je výborným společníkem v praktickém každodenním životě. Pokud se vám právě nechce trávit den procházkami, tento pejsek se vám přizpůsobí a běhání venku si vynahradí příště. 

Čtěte také: Jak říct sbohem v nefunkčním vztahu podle horoskopu. Střelci se poohlédnou jinde, Ryby ztropí scénu

Blíženci

Stejně jako vy je plemeno welsh corgi velmi přátelské, milující každou legraci a taky trochu tvrdohlavé. Pro takového psa není těžké upoutat pozornost každého v místnosti, získá si vás svým veselým přístupem a hravou povahou. Je vždy připraven pustit se do nových zážitků. 

Rak

Pro vás je ideálním společníkem veselý a přátelský pejsek zvaný pomeranian. Bývá zcela oddán své rodině, chrání ji a vyžaduje spoustu náklonnosti. I přes svou trpasličí velikost má obrovské srdce a je s ním spousta legrace. Miluje pohyb, ale nevadí mu, když bude celý víkend s vámi doma. Hlavně se stejně jako vy nesmí cítit opuštěný, potom by vám to mohl dávat dost znát vymýšlením lotrovin.

Čtěte také: Egyptský horoskop: Najděte se ve vlastnostech egyptských bohů

Lev

Jste společenští, ale také jste rádi vlastním pánem, a právě proto zrovna vám by mohl vyhovovat jezevčík. Oceníte jeho hravost, inteligenci a houževnatost. Ač se jezevčík rád prosazuje, naučíte-li ho od štěněte důslednosti a věnujete-li mu dostatek času, bude vám věrným, a hlavně veselým společníkem dlouhá léta. 

Panna

Jste přátelští, pracovití a potřebujete na vše svůj čas. Také německé dogy mají přátelskou povahu a vyčkávají v klidu, než přijde jejich čas. Tito jemní obři si vás brzy zamilují a vy je, protože nejsou hyperaktivní jako většina psích plemen a budou vám po většinu dne dělat příjemnou a tichou společnost. 

Čtěte také: Drahé kameny podle znamení zvěrokruhu. Jaké jsou ty vaše a jaký mají význam

Váhy

Jste společenští a máte silnou potřebu udržovat kolem sebe mír, což z vás dělá vynikajícího majitele pro greyhounda. Chrti jsou známí svou přátelskou povahou. Byli chováni s účelem skupinového lovu, nemají tedy problém vycházet s jinými psy. Stejně tak k cizím lidem mají opatrný, nikoli agresivní přístup, když se jim něco nelíbí, prostě odejdou do ústraní, kde počkají až se situace uklidní. Není vám takové chování povědomé?

Štír

Jste důslední a svým nejbližším oddaní, proto je pitbull vašim ideálním společníkem. Bohužel má toto plemeno stejně jako vaše znamení špatnou pověst, ale dá-li si někdo čas, aby vás poznal, zjistí, že jste pod povrchem velmi soucitní a milí. Pitbullové mají tendenci prosazovat svou dominantní povahu, ale budete-li jim vládnout s trpělivostí a pevnou rukou, pak dokáže být skutečně kamarádský a pro svou rodinu věrným přítelem. 

Čtěte také: Jaké kvality máte podle čínského zvířecího kalendáře

Střelec

Máte rádi dobrodružství a jste zvídaví stejně jako australský ovčák. Toto plemeno je obzvlášť náročné na výcvik a potřebuje mnoho pohybu, který mu vy dokážete dopřát. Je ideálním společníkem na cesty a parťákem do nepohody. Přizpůsobí se všem druhům prostředí, takže s vámi může bydlet jak v bytě či domě, tak třeba i na jachtě. 

Kozoroh

Jste velmi pracovití a odhodlaní jít si za svým cílem podobně jako belgický ovčák. Tito psi mají silný ochranitelský pud, a stejně jako vy, i oni jsou odhodláni chránit svůj domov před jakýmkoli nebezpečím. Mohou být nároční na výcvik, ale s tím si vy snadno poradíte. 

Čtěte také: Ty nejlepší a nejhorší vztahy podle čínské astrologie

Vodnář

Jste známí svou jedinečností, nezávislostí a vysokou inteligencí. To jsou přesně ty vlastnosti, které ztělesňuje plemeno basenji. Tito přátelští a energičtí psi byli původně chováni v Africe pro lovecké účely. Jsou tvrdohlaví a nic nedělají jen proto, že se jim to řekne, potřebují tedy důslednou a trpělivou výchovu. Basenji mají oproti jiným psům zvláštní kočičí znaky. Rádi vylézají na vyvýšená místa, odkud mají přehled, často jako kočky pečují o svou hygienu a taky neštěkají, ale vydávají zvuky podobné smíchu a jódlování. Nudit se s nimi skutečně nebudete.

Ryby

Jste citliví a vnímaví stejně jako sladcí kokršpanělé. Tito menší psi přitahují vaši pozornost svou přítulností a oddaností. Zároveň velmi ocení vaši trpělivost a citlivost, díky které se stanou skutečně šťastnými dospělými psy. Jsou aktivní a hraví a vesměs milují vodu, takže procházky do lesa nebo kolem řeky je budou těšit stejně jako vás. Máte-li rádi větší plemena, stejnou povahu, zato větší sílu má také irský setr.

 
 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Horoskopy a zvěrokruhy

Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy

Týdenní horoskop od 22. února: Velké šance pro Berany, Lvy čekají změny a Ryby na výsluní

Týdenní horoskop od 22. února: Velké šance pro Berany, Lvy čekají změny a Ryby na výsluní

Tento týden se život odvážně pohne kupředu s větším zaměřením na cíle a výsledky. Můžeme očekávat průlom ve falešných a zmanipulovaných zprávách. Slunce v Rybách nám přinese do partnerství romantické chvíle a sobotní úplněk v Panně zase první jarní úklid v našich domácnostech.

Jak říct sbohem v nefunkčním vztahu podle horoskopu. Střelci se poohlédnou jinde, Ryby ztropí scénu

Jak říct sbohem v nefunkčním vztahu podle horoskopu. Střelci se poohlédnou jinde, Ryby ztropí scénu

Všichni občas musíme vycouvat ze stagnujícího vztahu a hledáme slova, jak to udělat, aniž bychom toho druhého ranili. Rozloučení je vždycky těžká věc a je téměř nemožné se na tuto nepříjemnou událost připravit. Podle zvěrokruhu se můžeme alespoň podívat, jak bude které znamení reagovat.

Hádky podle horoskopu aneb jak se každé znamení prosazuje v partnerských vztazích

Hádky podle horoskopu aneb jak se každé znamení prosazuje v partnerských vztazích

Podle astrologů existují znamení, se kterými se nevyplatí vstupovat do hádky. Pravděpodobně jste se již někdy setkali s lidskou povahou, která nikdy neustoupí. Podíváte-li se, jakého je znamení a budete mít jasno.

Tipy na první rande podle znamení zvěrokruhu: S Váhami na dobré jídlo, se Štírem na hřbitov a se Střelci na výšlap

Tipy na první rande podle znamení zvěrokruhu: S Váhami na dobré jídlo, se Štírem na hřbitov a se Střelci na výšlap

Nevíte, kam pozvat novou lásku na rande? Nezoufejte a inspirujte se tipy podle slunečních znamení. Určitě nesáhnete vedle!

Nejlepší tatínkové podle znamení zvěrokruhu. Který muž je nejvhodnější pro založení rodiny

Nejlepší tatínkové podle znamení zvěrokruhu. Který muž je nejvhodnější pro založení rodiny

Vaše znamení vás hodně ovlivňuje a může o vás říct ledacos. Kromě vaší povahy a vlastností to může být právě i jakým jste nebo budete tatínkem. Podívejte se, jak to vypadá s vaším znamením!


Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy