Velký horoskop lásky na únor: Blíženci prožijí šťastné chvíle v manželství, Střelci, je čas oslavit lásku svého života

Velký horoskop lásky na únor: Blíženci prožijí šťastné chvíle v manželství, Střelci, je čas oslavit lásku svého života
Pocit lásky a pochopení vašeho partnera zahřeje u srdíčka. Každý si přeje harmonický vztah plný něhy. Jaký osud vám přináší hvězdy a planety v únoru 2022? To se dozvíte při četbě tohoto článku. Pojďme se na to společně podívat.

Beran (21. března – 19. dubna)

Budete součástí léčby, kdykoliv vašeho partnera bude něco bolet. Radujte se také se svým partnerem, když se raduje. Pomohlo by, kdybyste se naučili truchlit se svým partnerem, když je smutný. Buďte vždy připraveni sdílet všechny okamžiky, ať už šťastné nebo smutné ve vašich vztazích.

Býk (20. dubna – 20. května)

Váš vztah není jen o volání, objímání, líbání a sexu. Vybudujte si skvělý vztah, který podporuje péči, respekt, kompromisy a oběti.

Blíženci (21. května – 21. června)

Prožijete šťastné chvíle ve vašem manželství. Aby bylo vaše manželství úspěšné, budete se muset do svého manžela mnohokrát zamilovat. Když se zamilujete do svého partnera, pomůže vám to užít si spolu spoustu věcí mimo sex. Ujistěte se, že se zamilujete do stejné osoby.

Rak (22. června – 22. července)

Měli byste se do manželství zavázat každý den. Když to uděláte, vaše pocity budou následovat váš závazek. Vyberte si, jak milovat svého manžela nebo partnera, ne kvůli sexu. Každý den se rozhodněte milovat svého manžela nebo partnera navzdory jejich nedostatkům.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jakékoli odmítnutí ve vašem vztahu by vás mělo posílit. Naučte se jít dál, když vás lidé nemilují. I ve vašem manželství vám váš manžel může odepřít sex. To by neměl být důvod, abyste se cítili nízko. Zjistěte, proč k vám lidé mohou chovat negativní pocity.

Panna (23. srpna – 22. září)

Při hledání lásky hledejte někoho, kdo chce vás. Najděte si někoho, kdo vám bude věřit, bude vás zbožňovat, bude na vás hrdý a rozveselí vás. Nehledejte někoho jen kvůli sexu. Najděte si spřízněnou duši, která bude hrdá na vaše úspěchy.

Váhy (23. září – 23. října)

Neztraťte své jistoty, když plánujete vstoupit do vztahu. K odmítnutí dochází pokaždé, ale neměl by to být důvod, proč se vzdávat. Hledejte dál a brzy najdete svou spřízněnou duši. Nikdy byste se neměli nechat vést sexem, abyste se dostali do vztahu.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Nikdy nebudete přistupovat k lidem, které máte rádi, se strachem. Nemůžete si vytvořit blízké, láskyplné spojení s nikým na základě strachu. Někdy je nejlepším způsobem, jak vyřešit problém ve vztahu, odpustit a odejít. Je úžasné vědět, že Vás lidé kolem vás milují.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Je čas oslavit lásku svého života. Oslavujte její výhry jako vaše výhry. Smeťte pro jednou sex ze stolu a dejte dotyčnému více komplimentů než stínu. Povzbuzujte se navzájem během těhotenství.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Váš manžel nebo partner je vaším důvěrníkem. Váš manžel nebo partner by vám měl být schopen důvěřovat se všemi svými problémy. Měli byste také věřit svému manželovi nebo partnerovi a vnímat ho jako osobu svém bezpečném místě. Naučte se mluvit o silných stránkách svého manžela nebo partnera. To vám umožní vyvinout silné spojení mimo pouhý sex.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Vaše manželství vydrží déle, pokud se ho s partnerem rozhodnete dodržet. Pomohlo by, kdybyste se naučili bojovat za své manželství a pracovat na něm. Sex může být pouze jednou z věcí, která okoření vaše manželství.

Ryby (19. února – 20. března)

Budete mít pevnější vztah, když do toho půjdete všichni. Pomohlo by, kdybyste byli ochotni porozumět chybám a vzájemně si odpouštět v manželství. Sex by nikdy neměl být sporným tématem, ale prostředkem k upevnění vašeho vztahu.

 

Zdroj: