Horoskop na týden od 24. ledna: Chaotičtí Blíženci, odvážní Raci a unavení Vodnáři

Horoskop na týden od 24. ledna: Chaotičtí Blíženci, odvážní Raci a unavení Vodnáři
V tomto týdnu se ukáže, zda jsou naše plány a předsevzetí postaveny na pevném základě. K dotažení věcí do cíle bude zapotřebí mnoho trpělivosti a pevné vůle. Jak obstojí v této zkoušce vaše znamení?

Beran

Tento týden se budete cítit obzvlášť ambiciózně při honbě za svými kariérními cíli. Šetřete svou energii a nepokoušejte se uhánět v příliš mnoha směrech najednou. Vyberte si jeden nebo dva cíle a těm se plně věnujte.

Býk

Jste připraveni učit se a zkoumat, ale možná vám chybí ten pravý směr. Nalaďte se na své vnitřní touhy. Po čem hladoví vaše mysl, srdce a duše? Vše, co potřebujete, je ochota překročit své hranice, Býci.

Blíženci

Tento týden pro vás může být ještě chaotický. Zmeškaný let, zapomenutá schůzka nebo hádky mohou být součástí vašich následujících dní. Řešte postupně jeden problém za druhým, jen tak předejdete řadě nepříjemností. 

Rak

Využijte odvahu, kterou vám přináší planeta Mars. Posilte svou sebedůvěru tím, že se obklopíte důvěryhodnými lidmi, kteří vás v odvážných krocích podpoří. Neotáčejte se příliš do minulosti a více jednejte v přítomném okamžiku.  

Lev

Každodenní život tohoto týdne vám může připadat jako komedie. Bude lepší, když si zkontrolujete důležité termíny a zálohujete všechna svá data. Držte se zdravé rutiny a udržujte vše v jednoduchosti.

Panna

Jaký má smysl neustále pracovat, když se nikdy nebavíte, Panny? Tento týden si najděte více času na romantiku a dobrodružství. Věnujte pozornost tomu, co vám dělá potěšení. Ať už je to nový účes nebo výlet do neznáma, veškeré vaše úsilí bude odměněno.

Váhy

Tento týden se vaším hlavním působištěm stane domácí scéna. Na povrch by mohly vyplout rodinné problémy. Pravděpodobně se více než vztahů budou týkat rozložení vaší domácnosti. Připravte se na přesouvání nábytku, opravy a malování.

Štír

Pokud překonáte svou nechuť z důvěrných rozhovorů, mohou vám přinést mnoho inspirace. Pusťte do svého života nové tváře a buďte připraveni trochu ustoupit ze svých požadavků, rozhoduje-li to o vaší budoucí spolupráci.  

Střelec

Pokud jste v posledních týdnech promarnili příležitost k růstu, tento týden dostanete druhou šanci. Potřebujete-li pomoci, vyhledejte odborníka, který vás správně nasměruje. Vyhněte se letmým radám od kamarádů, kteří to s vámi vždy myslí dobře. 

Kozoroh

I přestože všichni kolem vás volají po pozornosti, věnujte čas jen sami sobě. Pusťte ven všechny silné, zvláště negativní emoce. Najděte ventil, který vám umožní dostat i ty nejhlouběji uložené vzpomínky ven. Budete překvapeni, kolik nových možností poté objevíte.  

Vodnář

Může se objevit únava a vyčerpání. Dopřejte si dost času na rekonvalescenci a poté odstraňte zdroje vaší únavy. Netlačte na sebe a nečekejte, že vše vyřešíte za jeden den. Už jen vaše snaha je krokem ke změně, která vám postupně přinese více energie.  

Ryby

Při denním snění můžete mít mnoho nápadů, jak změnit svůj profesní i volný čas. Možná přijdete na známé, kteří vám dlouhodobě ubírají energii nebo vás naopak napadnou přátelé, s kterými byste rádi trávili více času. Udělejte ve svém životě potřebné změny, aby energie snáze proudila. 

 

Zdroje: