Horoskop na 4. listopadový týden: Berani obdrží poselství, Býci o sobě popřemýšlí

Horoskop na 4. listopadový týden: Berani obdrží poselství, Býci o sobě popřemýšlí
Znamení Střelce bude mít na nás vliv po celý týden a může výrazně zlepšit naše vztahy s ostatními. V pondělí bude mít vliv na Venuši, může pozitivně změnit naše vztahy s blízkými. V úterý vstoupí do jeho vlivu samotné Slunce, což vydrží do konce týdne. Není vyloučen osobní růst a poznání, že jsme ne vše dělali dobře. Tento pocit bude nejsilnější ve středu, kdy pod jeho vlivem bude novoluní. Na co se můžete těšit?

Beran (21. března – 19. dubna)

Poselství se k vám v pondělí požene ze všech stran pomocí intuice i vašeho snu. Věnujte zvýšenou pozornost jeho odhalení, nabídne vám zlepšení vašeho života. Poselství také hledejte v úterý a ve středu. Od čtvrtka se zaměříte na romantiku a způsobech, jak si ji co nejlépe užít.

Býk (20. dubna – 20. května)

S někým se v pondělí můžete pobavit o vašich obavách a psychickém zdraví, ale také o smrti či o intimitě. Vaše mysl bude též zahlcena touhou po romantice. Od úterý začnete přemýšlet nad sebou samými, vezmete v úvahu, že ne všechno, co vám říkají ostatní lidé, musí být nutně pravda.

Blíženci (21. května – 21. června)

Tento týden budete cítit potřebu být milováni. Právě proto budou vaše pondělní rozhovory spíše koketní než tematické. Od úterý navíc pocítíte touhu zažít romantiku. Pokud máte partnera, upevníte váš vztah, pokud partnera nemáte, zatoužíte nějakého získat.

Rak (22. června – 22. července)

První den v týdnu budete mít hodně příležitostí pomoci lidem nebo zvířatům v nouzi. Této šance využijete, z čehož budete mít skvělý pocit. V úterý si uvědomíte, že potřebujete strávit nějaký čas pečováním o sebe samé. Pokud se vám někdo líbí, naplánujte si rande na sobotu.

Lev (23. července – 22. srpna)

Vaše tvořivost bude v pondělí zvýšena, stejně jako touha trávit co nejvíce času s dětmi. Jejich zvídavost vám bude imponovat. Pokud máte vyhlédnutého potenciálního partnera, ve středu ho někam pozvěte. Od středy též očekávejte, že budete hodně kreativní a získáte si pozornost mnoha lidí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Připravte se na příjemný rozhovor s vaší rodinou či o ní v pondělí. Starání se o domov může zlepšit váš vztah s partnerem či nalezení nového partnera, patrně z řad vašich přátel. Od úterý můžete pracovat na zpestření vašeho domácího života, na konci týdne budete s výsledkem spokojeni.

Váhy (23. září – 23. října)

Vaše slova budou mít již v pondělí silnou váhu. Nebudete říkat nic než pravdu, ale místo toho, aby se lidé zlobili, vám dají zapravdu. Od úterý do neděle to bude podobné, budete působit jako mimořádně chytrý člověk. Navíc budete chtít procestovat celý zbytek týdne.

Štír (24. října – 21. listopadu)

V pondělí zjistíte, že v sobě máte i svobodomyslnou stránku. Budete otevřenější k zábavě než obvykle. To není nic špatného. Od úterý se vaše zaměstnání stane hrou, vaše touha po zábavě se projeví i tam. Díky tomuto přístupu si vyděláte poměrně více peněz než obvykle.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

V pondělí můžete mít podivný sen, na který byste se měli zaměřit. Je možné, že již zesnulý člen vaší rodiny vám prostřednictvím tohoto snu pošle vzkaz. Od úterý do neděle vymyslíte pár nápadů, kterým byste měli věnovat pozornost, poněvadž vám budou v životě užitečné, jakkoliv bizarně se nyní jeví.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

S vašimi blízkými budete vést konverzaci o lásce i ostatních vztazích, což vás donutí popřemýšlet nad vašimi přesvědčeními, obzvláště v pondělí. Od úterý se připravte na osobní růst, uvědomíte si, co děláte správně a co děláte špatně. Na konci týdne budete přesně vědět, co je třeba zlepšit.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Tento týden bude hlavně o trávení času s přáteli. Hned v pondělí se setkáte s přítelem, který je vám nejblíže, a řeknete mu, co na něm obdivujete. Od úterý, pokud chcete změnit práci, se setkáte s finančně atraktivními nabídkami. Ani v osobním životě to nebude špatné, tento týden se vám zadaří.

Ryby (19. února – 20. března)

Komunikace bude v pondělí důležitá obzvláště na veřejných prostranstvích, dokážete vyřešit nejeden problém a můžete také zazářit. Od úterý budete myslet romanticky, je možné, že romantiku vyhledáte v pracovním prostředí. Máte-li partnera, musíte odolat pokušení.

Zdroj článku: