Horoskop na rok 2023 pro Býky: Rodina a zdraví na prvním místě

Horoskop na rok 2023 pro Býky: Rodina a zdraví na prvním místě
Rok 2023 bude významným obdobím života Býků i jejich okolí. Troufnete si nahlédnout do výkladu hvězd pro vaše znamení pro nadcházející rok, a čelit tak osudovým změnám?

Nadcházející rok bude pro Býky ve znaku zkoumání nových příležitostí a lidí, kteří vám jdou naproti. Využijte sílu svobodné vůle a přesměrujete směr, kterým se ubíral váš dosavadní život. Začátek roku bude krušný, ovšem o to více plodný bude rok 2023 v následujících obdobích.

Tvrdohlavost Býkům vlastní musí stranou, abyste se dočkali vřelých a přátelských vztahů s vašimi blízkými a rodinou. Ti budou příští rok vaší prvořadou prioritou. Ani v lásce a kariéře však nebudete stagnovat, a můžete se tak těšit na posun i v těchto sférách vašeho života.

Láska

Vládnoucí planeta Býka, Venuše, je vlajkonoškou lásky a všech romantických citů. Proto je láska v životě Býků neustále přítomná a rok 2023 v tomto ohledu nebude výjimkou.

V tomto roce budete mít silné nutkání být s někým, koho už nějakou dobu znáte, což vás přiměje převzít iniciativu. V hledání nových vztahů pak zkuste trochu polevit ze svých nároků. Možná najdete spřízněnou duši mezi vašimi kolegy.

Zadaní Býci budou mít pocit, že je partner využívá a v mnohém rozhoduje za ně. To však budete kvitovat a vítat jako vzrušující zpestření vztahu. Chystáte-li se do toho praštit a plánujete-li svatbu, vyčkejte s ní na konec roku. Pak se vše vydaří dle vašich požadavků a představ. Pro novomanžele bude skvělá příležitost se poznat, a odstartovat tak společný život.

Finance

Podle předpovědi můžete v tomto roce prozkoumat více investičních příležitostí (např. akciový trh). Průzkumu však musíte věnovat dostatek času, ukvapené investice za účelem rychlého zisku totiž přinesou pouze ztráty.

Do konce roku pak budete možná muset čelit finanční krizi. Proto si na takový výjimečný případ našetřete. Naopak v ohledu vašeho zdraví by vás neměly čekat výrazné náklady. Můžete také v klidu plánovat dovolenou, nerozhazujte však zbytečně peníze a držte si svůj rozpočet zkrátka.

Zdroj: Superstar / Shutterstock

Kariéra

Býci vyhledávají luxus a peníze jsou pro ně jedním ze způsobů, jak si v životě dopřát vše, po čem touží. Proto je pro vás kariéra velmi důležitá. V tomto směru se vám dařilo letos a trend se přenese i do roku příštího. Klíčem k úspěchu bude spolupráce s kolegy, kteří vás budou posouvat dál a inspirovat vás k novým nápadům. Na druhou stranu nečekejte posun v oblasti podnikání – sice nastanou drobné výkyvy do plusu i mínusu, ale v celkovém měřítku se toho moc nezmění.

Při hledání práce budete úspěšní zejména v prvních měsících roku.

Rodina

Býci lépe pochopí rodinné svazky teprve tehdy, když si je sami založí. Pokud si tedy jako rodič stěžujete, že vám vaše dítě ve znamení Býka nevěnuje patřičnou pozornost, je to prostě součást povahy Býka, kterou je velmi těžké změnit. Vaše sourozenecké vztahy se mohou trochu zamotat, ale není to nic, co byste nezvládli. V únoru a březnu je pak třeba věnovat zvláštní péči zdraví členů rodiny.

Nedopusťte, aby se zejména vaši rodiče dostali do jakéhokoli stresu. Snažte se v jejich okolí nebýt agresivní a budujte pozitivní prostředí. Pokud je to možné, pomozte jim navázat kontakt s jejich starými přáteli.

Vždy jste byli obezřetní vůči touze vašeho dítěte po technologiích a měli jste tendenci ji kontrolovat. To je ale špatný přístup. Jako rodič je nemůžete odříznout od jejich digitálního potěšení, ale příliš mnoho času stráveného u obrazovky jistě zkomplikuje jejich duševní pohodu. Proto se s nimi snažte navázat vztah zapojením do sportu, protože vyzdvihování vaší dominantní povahy a nucení do čehokoli zkrátka nebude fungovat.

Zdraví

Zdraví bude jednou z věcí, která vám bude v roce 2023 stát po boku. Jakékoli nepříjemnosti z minulosti se buď zmírní nebo se vám zcela vyhnou.

Oblast duševního zdraví však bude stále nejistá. Bude se snažit dělat více věcí najednou, což vám přinese stres a únavu. V polovině roku se budete cítit bezmocní kvůli přemíře povinností, a nebudete tak schopni věnovat svému zdraví pozornost, kterou si zaslouží. Situaci můžete napravit jógou nebo ranními procházkami.

Do konce roku musíte věnovat zvláštní péči své pleti a očím. Doporučuje se omezit čas strávený u obrazovky. Nešetřete se svým zdravím, jinak se vám to může vymstít.