Horoskop na rok 2023 pro Panny: Komunikace s lidmi bude váznout, vám se však bude dařit

Horoskop na rok 2023 pro Panny: Komunikace s lidmi bude váznout, vám se však bude dařit
Jste zvědaví, co si rok 2023 připravil pro Panny? Co přinese láska, práce či rodinné vztahy? Hvězdy odhalily svá tajemství, a vy se tak můžete o svém osudu dozvědět s dostatečným předstihem a pečlivě se na jeho nástrahy připravit.

Začátek nadcházejícího roku pro vás bude vhozením do hluboké vody – budete muset hledat otázky na odpovědi, které vás dlouhodobě trápí. Neodkládejte řešení těchto problémů. Pokud se s nimi včas vypořádáte, zajistíte si přísun štěstí po zbytek roku 2023. Mějte píli a uvidíte, že se vám vaše snaha vyplatí.

Láska

Láska si k vám letos najde cestu způsobem, který jste si dosud nedokázali představit. Silná přítomnost Venuše v horoskopu lásky bude inspirovat stydlivé Panny k hledání lásky a ty odvážné k tomu, aby konečně dospěli k nalezení rovnováhy mezi touhou po vztahu a profesním životem.

Pokud se již delší dobu přátelíte s osobami opačného pohlaví, je pravděpodobné, že k nim pocítíte jakousi přitažlivost. V manželství naopak hrozí začátkem roku spory, s časem a snahou obou se pak vše vystříbří. Nesnažte se doma zbytečně tajit tajné románky – vymstí se vám to, když to budete nejmíň čekat. V červnu si najděte čas na společné cestování. Vhodnou destinací budou hory či příroda daleko od každodenního shonu a stresu.

Finance

Patříte-li mezi podnikatelské Panny, hned zkraje roku zaznamenáte zvýšení příjmů. Pokud vás však náhlý úspěch navnadí k rozšíření pole působnosti vašeho podniku, není to zrovna nejlepší doba. Lepší investicí pro vás bude nákup vozidla.

Horoskop na rok 2023 vás však varuje před nedostatkem finanční podpory ze strany rodiny, a proto budete v takovém úsilí pravděpodobně odkázáni sami na sebe. V první čtvrtině roku vám mohou výdaje přerůst přes hlavu a zdroje příjmů se výrazně smrsknou. Slunce a Merkur mohou způsobit nějaké výdaje na děti. Snažte se žít spořivě, zároveň se ale vyhýbejte zbytečným kompromisům. V průběhu podzimu se vám pak vrátí profit z investic.

finance

Zdroj: lovelyday12 / Shutterstock 

Kariéra

Pokud pracujete v rodinné či partnerské firmě, budete se muset na první polovinu roku 2022 opevnit železnou trpělivostí. Nebude snadné vyjít s vašimi kolegy, a dojde také na konflikty. Buďte odhodlaní dodržovat termíny, abyste v tomto roce nalezli uznání. Nestávejte se však přitom workoholiky, protože to by vám přineslo jen stres, aniž by to pomohlo vaší věci. Pokud již delší dobu vedete začínající firmu nebo podnik, vaše vytrvalá tvrdá práce se letos začne projevovat. V tomto roce můžete mít z profesního hlediska pocit, že postupujete pomalu, pokud jde o výdělky, což může, ale nemusí být pravda. I malý růst je růst a každý úspěch se počítá.

Rodina

Příslušníci znamení Panny budou v tomto roce čelit vzestupům a pádům v rodinném životě. Začátek roku se sice ponese v duchu štěstí a harmonie, postupně však hrozí, že se do rodinného kruhu dostanou problémy. Ty přitom nemusí být pouze fyzického rázu. Členové vaší rodiny za vámi mohou přijít s psychickými problémy a budou chtít vaši oporu. Poskytněte jim ji, jinak hrozí, že v rodinném životě vznikne disharmonie.

Rok 2023 nebude příliš příznivý ani pro zdraví vašich zrozenců, pro udržení věcí ve správných kolejích budete muset vynaložit velké úsilí. Pomůže vám zachovat si klid a uklidňovat záležitosti častými rozhovory s rodinnými příslušníky. Postupně se tak rodinný život začne zlepšovat.

Zdraví

Pokud ve vašem životě nastanou zdravotní komplikace, bude na vině z drtivé většiny váš vlastní hněv, který nedokážete zkrotit. Proto je dobré zauvažovat o radikální změně jídelníčku či vyhrazení si času sami na sebe.

Oporou vám v tomto směru může být váš partner, který se o vás v případě nemoci rád postará. Buďte opatrní nejen na své zdraví, ale i na zdraví svých dětí. U starších lidí hrozí zhoršení zraku, nebude však nijak vážné. Pokud například užíváte prášky na spaní nebo proti bolesti, snažte se jim co nejvíce vyhnout. Poslední dvě čtvrtiny roku pak mohou dát vzniknout kožním problémům.