Horoskop na rok 2023 pro Vodnáře: Cestu za úspěchem si budete muset vybojovat, připravte se na hádky

Horoskop na rok 2023 pro Vodnáře: Cestu za úspěchem si budete muset vybojovat, připravte se na hádky
Rok 2022 nebyl pro Vodnáře v mnoha ohledech příliš vstřícným. Chystají se v tom nadcházejícím pro toto znamení zvěrokruhu nějaké významné změny, nebo bude vše pokračovat v nezměněné formě svým tempem dál?

Co tě nezabije, to tě posílí. Toto rčení bude Vodnáře provázet rokem 2023 téměř ve všech jeho aspektech. Cesta k úspěchům nebude vždy přímá a snadná, přesto se vám však může velmi slušně dařit, nebudete-li brát věci na lehkou váhu. Nadcházející rok tak bude plný zkoušek, s planetou Mars za vašimi zády však budete mít po ruce silnou podporu a šanci se se vším vypořádat.

Láska

Zejména ve druhé čtvrtině roku byste mohli zažít mnoho výkyvů nálad kvůli všem vzestupům a pádům ve vašem osobním životě. To se pochopitelně odrazí i na vašem vztahu. Naštěstí se bude jednat spíše o krátkodobou krizi, i tak ale může být dost nepříjemné tyto věci s partnerem řešit. Problémům ve vztazích se pak nevyhnete po většinu roku. Páry se v prostředních měsících roku mohou dočkat také zapojení třetí osoby do svého vztahu. Přestože milostná stránka vašich vztahů bude pokulhávat, obchodní projekty realizované s vaší láskou budou vycházet. Vzájemné porozumění přitom bude na místě. V poslední fázi roku se pak konečně zbavíte smůly, váš vztah se začne posouvat dál, a zbavíte se také všech pochybností, které jste o něm dosud měli.

Finance

Pokud jde o finance, musíte si s nástupem roku 2023 nejprve vyčistit hlavu a teprve později do čehokoli zahrnout peníze. Vašimi penězi otřesou vysoké sázky. Kolem poloviny měsíce se pak konečně dočkáte očekávaných příjmů – přijdou rychle a v poměrně hojném počtu. Před sebou budete po zbytek roku mít progresivní myšlení v oblasti investic, což opět pomůže vašemu bohatství. Musíte si však dát pozor na pošťuchování lidí, kteří by vás mohli odklonit od vašich cílů a plánů.

Vodnářům jejich tvrdá práce zlepší reputaci kolem podzimu, zdroj: fizkes / Shutterstock

Kariéra

Co se týče kariéry, neradi s ní děláte kompromisy. Horoskop na rok však říká něco jiného. V profesním životě se můžete potýkat s problémy. Pokud pracujete v soukromém sektoru, připravte se na spoustu práce bez náznaku brzkých výsledků. Vaše tvrdá práce vám zlepší reputaci až někdy kolem podzimu. Pokud se připravujete na změnu zaměstnání nebo se usilovně připravujete na povýšení, věci půjdou podle vašeho plánu. Buďte však ostražití, protože vám čas od času vlezou do cesty nečekané překážky. Podnikatelé budou muset bojovat o svou pozici na trhu. Studenti zase budou mít problémy se soustředit. Vše se dá řešit, jen je k tomu třeba vaše vlastní iniciativa a chuť to změnit.

Rodina

V roce 2023 budete muset rodinné povinnosti trochu upozadit na úkor vlastních potřeb. To pochopitelně vyústí v řadu sporů, vy se však nenechejte ovlivnit. Postupně vaši příbuzní pochopí, o co vám jde, a komunikace bude hned snazší. Existuje vysoká pravděpodobnost, že se vám i vaší rodině dostane uznání. V souvislosti s některými rozhodnutími by však mohlo dojít k neshodám s vaším otcem, zejména v otázkách tradičních a moderních ideologií. Děti v rodině přinesou dobré zprávy. Může se stát, že se vám podaří vyhrát pro rodinu společnou dovolenou. Ta by mohla stmelit vaše fungování jako celou, a prohloubit také vaše vzájemné citové pouto.

Lidé Vodnáři, kteří podstupují léčbu, se dočkají zlepšení, zdroj: YAKOBCHUK VIACHESLAV / Shutterstock

Zdraví

Musíte si uvědomit, že pouze v případě, že se budete cítit dobře, budete myslet a uvažovat zdravě a způsobíte si méně potíží. Očekávejte nějakou nemoc, zejména v první polovině nového roku. Na obzoru je dokonce zranění. V roce 2023 navíc hrozí, že se stanete účastníky nehody.

Vždy se soustřeďte na rychlé a efektivní řešení problému. Lidé, kteří již nějakou léčbu podstupují, se dočkají postupného zlepšení. U starších ročníků hrozí potíže s klouby a trávicím systémem. Ženy, které čekají dítě, o sebe musí mimořádně pečovat. K problémům vás přivede i nadměrné cvičení. Vše je koneckonců o rovnováze a kompromisu, a to platí i ve zdraví.