Velký horoskop na rok 2023: Býky i Lvy bude zmítat vášeň, Blíženci lépe pochopí sami sebe

Velký horoskop na rok 2023: Býky i Lvy bude zmítat vášeň, Blíženci lépe pochopí sami sebe
Rok 2023 je řadou lidí netrpělivě vyhlížen jako očekávané období změn k lepšímu. Zatímco letošní i loňský rok přinesly v globálním měřítku spíše negativní dopady, naděje se nyní ubírá do budoucnosti. Co nám v tomto směru vykládají hvězdy?

Ačkoli nikdo z nás nemůže tvrdit, že přesně ví, co mu budoucnost přinese, někteří nacházejí útěchu ve čtení horoskopů. Pokud patříte mezi tyto lidi, máme pro vás náhled na to, co by vás mohlo v roce 2023 čekat. Dočtete se o tom, co se dle hvězd v nadcházejícím roce chystá, a dozvíte se, jak toho můžete co nejlépe využít, pokud jde o zdraví, práci, lásku i další aspekty vašeho každodenního života.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V roce 2023 se ve vašem milostném životě otevře nová kapitola. Pokud jste nezadaní, je tento rok ideální k tomu to konečně změnit. Nejlepší měsíc pro to bude duben. Páry si budou přát najít větší smysl života, a budou tak činit společně a se vzájemnou podporou.

Pokud naopak cítíte ve vztahu odcizení, bude příští rok zlomovým bodem, kdy toho budete mít tak akorát dost. V práci budete cítit, že je čas na změnu, a budete se snažit změnit povolání či směr vaší kariéry. Možná dokonce překvapíte sami sebe vlastním pokrokem, kterého díky novým možnostem dosáhnete.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Čeká vás nová kapitola v oblasti vztahů – nebojte se jí vykročit naproti. V polovině května se vám dostane neočekávaného pocitu radosti a nárůstu sebevědomí. Budete cítit příval vášně, který ale může vyvolat konflikty s vašimi blízkými. Snažte se jej tedy držet na uzdě. V květnu vás čekají změny v práci, nejen v ohledu nových aktivit a projektů, ale také ve vaší chuti se v nich realizovat. Díky tomu budete na konci roku více finančně i emocionálně stabilní.

Býky čeká nárůst sebevědomí. Zdroj: Hitdelight/ Shutterstock

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vaše dualita a rozpolcenost je vyčerpávající – v roce 2023 tak zkuste zkrátka přijmout tu lepší variantu a oddejte se jí naplno. Díky nalezení vaší světlé stránky se vám pak bude dařit po celý rok. Nenechte se však ošálit falešnými přáteli. Jste soběstační a nejlíp se vám bude pracovat sólo. Pracujte na sobě a osud se vám odmění v podobě pevného zdraví, úspěšné kariéry i přílivu peněz, které koncem roku zúročíte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Leden a období mezi dubnem a červnem vám poskytnou vynikající příležitosti k oživení milostného života, takže si nezapomeňte vyhradit prostor pro komunikaci s vaší polovičkou. I nezadaným poskytne první polovina roku možnosti socializace a poznávání nových lidí. V tomto roce můžete postoupit na kariérním žebříčku, přičemž květen a červen budou obzvláště produktivní. Budete spolupracovat s novými skupinami a organizacemi. Jen se snažte nebýt zbytečně zbrklí a vyhněte se unáhleným rozhodnutím.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Budete se snažit okořenit svůj milostný život a v případě nevázaných Lvů budete překvapeni náhlou přitažlivostí některých lidí okolo sebe. Budete toužit po experimentování ve vztazích a v probouzení nových projevů vášně v páru. I po pracovní stránce budete toužit některé věci změnit. Využijte pro to první měsíce v roce. Čím více změn následně uděláte, tím lepší pro vás rok 2023 bude.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V tomto roce se před vámi otevírají nejrůznější možnosti. Nemusíte však vyzkoušet vše a s rozvahou jde všechno líp. Tato malá rada vám ušetří dny a týdny v roce, které byste jinak promarnili marnými snahami zapojit se do všeho, co vám osud strčí do cesty. Zažijete jízdu na horské dráze po stránce finanční a vztahové. Záleží pak jen na vás, co si z pozitivní a negativní stránky této jízdy odnesete jako poučení do života.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Rok 2023 přinese klíčová rozhodnutí týkající se domácích a/nebo vztahových záležitostí, která vyvrcholí v dubnu. Páry získají šanci prohloubit stávající vazby a budou se snažit stresující období překonat společnými silami. U nezadaných se objeví šance na lásku, která může vydržet dlouhá léta. V práci čekejte změny hned na začátku. A pozor – nebudou jen k lepšímu…

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Snažíte se všemi silami táhnout vše na vlastní triko. To však může být pro vás výhodné, jelikož se v nadcházejícím roce ukážete jakožto schopní a produktivní zaměstnanci. Nedělejte si však přílišná očekávání, protože vám je může rok 2023 velmi rychle překazit, a vaše plány tak zhatit. Nebojte se pustit do plnění novoročních předsevzetí. Trpělivost a vytrvalost vám pak přinese kýžené ovoce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud se vám zdá, že je váš milostný život neuspokojivý, je nadcházející rok vhodný k tomu, abyste ho po dlouhé době oživili. Hvězdy budou vaše úsilí podporovat, nejvíce pak koncem března a v průběhu dubna. Bude to vhodná doba k osvěžení také rodinných poměrů a k převzetí iniciativy ve vztazích, protože vaše úsilí bude pravděpodobně úspěšné. V oblasti kariéry očekávejte, že koncem května bude v práci poměrně rušno. Zvažte proto, zda své nápady neuvedete do pohybu již v březnu a dubnu, abyste byli připraveni co nejlépe využít příležitostí změnit v polovině roku věci ve svůj prospěch.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Rok 2023 pro vás bude symbolizovat snahu zlepšovat mezilidské vztahy s vašimi příbuznými i blízkými. Při těchto snahách se však mnohdy dost zapotíte, a budete tedy cítit výrazný nedostatek energie. V souvislosti s uspěchaným tempem, které váš osobní život v tomto roce nasadí, pak pro vás bude zásadní hlídat si své zdraví. Pokud vytrváte, na podzim se budete moci těšit na značnou finanční injekci.

Kozoroh vylepší mezilidské vztahy zejména v rodině. Zdroj: DisobeyArt/ Shutterstock

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vývoj ve vašem milostném životě se bude do značné míry odvíjet od vaší osobní situace. Pokud plánujete rodinu nebo přírůstek do rodiny, je rok 2023 rokem, kdy se vám přihodí něco neočekávaného. V oblasti kariéry se dočkáte vzrušující příležitosti k rozvoji vašich dovedností a k nastavení nového režimu. Abyste však dosáhli pokroku, budete muset nejprve najít motivaci k tomu, abyste nechali minulost za sebou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Buďte vděční za to, co máte, a myslete na to v průběhu celého roku. Ve všech aspektech vašeho života budete šířit štěstí a radost okolo sebe. Snažte se realizovat dobré skutky, osud vám vaši píli oplatí. Do konce roku se povznesete na vyšší úroveň i v oblasti vzdělání, díky čemuž budete snadněji zdolávat případné překážky. Snažte se příliš nezapadat do zaběhnutých kolejí a nebojte se vyzkoušet nové věci.