Žádné fronty, žádné složité skenování, dokonce žádní otrávení zaměstnanci – tomu všemu jsme ušetřeni díky samoobslužním prodejnám

Žádné fronty, žádné složité skenování, dokonce žádní otrávení zaměstnanci – tomu všemu jsme ušetřeni díky samoobslužním prodejnám
Dveře prodejny si jednoduše otevřete přes mobilní aplikaci. A aniž byste museli čekat v dlouhé frontě, svůj nákup naložíte na pokladní pás, zaplatíte přes mobilní aplikaci a spokojeně odcházíte. Zní to jako sen? Díky prodejnám Minute Shop se tento sen stává realitou a novodobým stylem nakupování.

Žádná obsluha, žádná ztráta času ve frontě – přesně to je Minute Shop

V současné době jsme poměrně zvyklí na to, že většina obchodních řetězců ulehčuje svým zákazníkům nákup díky samoobslužným pokladnám. Společnost Round the Clock však přišla s dalším vylepšením, kdy zákazník při nákupu zakusí ten luxus, že nakupuje opravdu sám – bez přítomnosti dalších zákazníků a dokonce bez obsluhy. Tento nadstandardní nákup přinášejí prodejny Minute Shop. Ty momentálně nalezneme již na čtyřech místech v Praze:

 • Praha-Nusle, Družstevní ochoz 1288/20
 • Praha-Dejvice, Zelená 1749/30
 • Praha 8 Libeň, Boudníkova 2514
 • Praha – Letňany, Rýmařovská 561

Absolutní komfort a bezpečí při nákupu

Toto inovativní řešení běžných nákupu je skvělé především v tom, že absolutně nezáleží na tom, v jaký čas se rozhodnete jít na nákup. Minute shopy jsou otevřené 24 hodin denně 7 dní v týdnu a 365 dní v roce. Přinášejí také absolutní komfort a bezpečí při nákupu, a to díky izolovanému nákupu. Ten zajistí, že v prodejně může být pouze jeden zákazník.

Díky sortimentu, který čítá na 350 - 450 položek trvanlivého zboží se obchod vyrovná i menším večerkám. Vzhledem ke všeobecně vzrůstajícímu zájmu společnost do budoucna plánuje rozšíření sortimentu o čerstvé pečivo, ovoce, zeleninu a uzenářské výrobky včetně masa.

Nakupování v Minute Shop – může to být jednodušší?

 Neumíte si představit, jak takové nakupování v Minute shop vypadá a co proto musíte udělat? Krok za krokem se společně podíváme, jak v Minute shop jednoduše nakoupit.

 1. Stěžejním krokem je registrace do klubu Minute Shop pomocí stejnojmenné aplikace, kterou si jednoduše stáhnete prostřednictvím Google Play či App Store.
 2. Vzhledem k prodeji alkoholu v těchto obchodech, je nevyhnutelné, splňovat věkovou hranici 18 let. Do aplikace je nutné nahrát též občanský průkaz a aktuální fotografii kvůli ověření.
 3. V prodejnách není možné platit hotově ani stravenkami, a proto je nezbytně nutné v mobilním zařízení aktivovat Google Pay/Peněženku nebo do aplikace zanést údaje z Vaší platební karty.
 4. Před vstupem do prodejny je nutné mít aktivovaný Bluetooth a stisknout tlačítko „Vstoupit“ ve zmíněné aplikaci.  
 5. Vybrané zboží následně vkládáte do papírových tašek, které jsou následně vloženy na pokladní pás.
 6. Každé zboží je označeno pomocí tzv. RFID kódů, díky kterým je možné veškeré zboží naskenovat během jednoho okamžiku.
 7. Po ukončení skenování se ve Vaší aplikaci objeví seznam zboží, který si jednoduše zkontrolujete a zaplatíte. Potvrzení platby Vám během chvíle přijde na registrovaný email.
 8. K opuštění prodejny slouží tlačítko umístěné přímo u dveří.
 9. Majitelé prodejen Minute Shop mysleli i na neobvyklé případy, které mohou během nákupu nastat. Pokud si s čímkoli nevíte rady nebo se během Vašeho nákupu stane něco neočekávaného jako je například poškození zboží. K těmto účelům slouží tlačítko Helpdesk, které naleznete přímo v prodejně. Díky němu se jednoduše spojíte s operátorem a vyřešíte společně daný problém.

Prodejny Minute Shop jsou prvními vlaštovkami ve zcela novém způsobu nakupování, které jsme v České republice dosud nezažili.

Zdroje článku: