Robot nebo mimozemšťan – to vás napadne, když zapátráte v životě Cristiana Ronalda
Foto: Autor: Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com

Robot nebo mimozemšťan – to vás napadne, když zapátráte v životě Cristiana Ronalda

Robot nebo mimozemšťan – to vás napadne, když zapátráte v životě Cristiana Ronalda Další fotografie v galerii >
Foto: Autor: Marcos Mesa Sam Wordley / Shutterstock.com
Mezi rekordmany sociálních sítí rozhodně patří fotbalový mág Cristiano Ronaldo. Jen na Instagramu jeho účet sleduje 239 milionů fanoušků z celého světa. Není se tedy čemu divit, že si úspěšného fotbalistu předchází všechny světové značky od výrobců parfémů po obuvníky.

Pojďme zapátrat v jeho soukromém životě, který tento sportovec sice občas rád prezentuje na svých fotkách, ale nerad o něm mluví.

Fotbalista má například velice svérázný přístup k jídlu a všichni z jeho okolí se jeho režimu musí přizpůsobit. V jeho domech například nesmí být ani kapka alkoholu. Fotbalista prosazuje k pití hlavně vodu a ovocné šťávy.

Pokud byste zasedli s tímto krasavcem ke stolu, nejspíš by vás pohostil neslaným, nemastným kouskem kuřecích prsíček. Cristiano si až fanaticky hlídá životosprávu, jí každé 3-4 hodiny malé porce stravy. Většinou jde o netučné drůbeží maso, vlákninu, obiloviny a vitamíny. Jídlo konzumované 6x za den má udržet metabolismus neustále aktivní.

A to není největší podivnost. Fotbalista spí přesně 7,5 hodiny denně, ale spánek má rozdělený do pěti cyklů, zase kvůli aktivnímu metabolismu. Jak asi trénuje?

Kromě fotbalového tréningu 5x týdně cvičí v posilovně, běhá, plave a cvičí pilates kvůli tvarování těla.

Jeden z jeho spoluhráčů z Realu Madrid popsal, jak se hráči po tréninku rozcházeli za svými přítelkyněmi a Ronaldo si šel na 40 minut lehnout do vany s ledem, aby si regeneroval organismus.

Spoluhráči se k němu na večeři nehrnou. Už ví, že dostanou jen kousek kuřete a zeleninu s vodou a hned po jídle je Cristiano nutí k hraní s míčem nebo k plavání.

Bohatý fotbalista si nechal postavit pořádnou garáž a v ní má asi dvacet rychlých aut, většinou z limitovaných sérií, nebo vyrobených na zakázku. Pokud čekáte, že se někdy jde pobavit a pořádně si zajezdit, tak to ani náhodou. Nikdy neplatil pokutu za rychlou jízdu.

Cristiano Ronaldo je také velice pověrčivý. Zásadně si navléká vždy jako první pravou ponožku a na hřiště vstupuje pravou nohou. V letadle sedí vždy v přední řadě a když cestuje autobusem, sedí vždy vzadu.

Je velice fixovaný na matku. Tento vztah odradil i jeho první vážnou známost, modelku Irinu Shayk, která s fotbalistou 5 let žila. Irina nezvládla neustálé podceňování a srovnávání s ideální matkou.

Pokud vám vrtá hlavou, k čemu má tato sportovní celebrita tolik peněz, tak je umí i utrácet. Koupil si třeba za 2 miliony EUR z NASA zařízení, kde může běhat a cvičit ve stavu beztíže. Když se ženil jeho sportovní agent, dal mu svatebním darem jeden z řeckých ostrovů za 50 milionů EUR.

Sportovec, který obdivuje Angelinu Jolie je trochu zženštilý. Čeká neustále chválu a obdiv, je posedlý svým vzhledem, i během zápasu si upravuje vlasy.

A aby nebyl úplně ideální, tak je třeba také vědět, že měl daňové uniky a jen na pokutách zaplatil 19 milionů EUR. Také měl v roce 2009 problém s obviněním ze znásilnění, který urovnal finančním vyrovnáním.

Na kluka, kterého jeho první fotbalový tým vyměnil za 20 míčů to je ale poměrně slušná kariéra, co říkáte?

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy