Předpověď hvězdopraveckých karet na duben: Blíženci jdou za svými sny, Beran přijímá svoji osobnost

Předpověď hvězdopraveckých karet na duben: Blíženci jdou za svými sny, Beran přijímá svoji osobnost
I tento měsíc se podíváme, která karta bude symbolická pro jednotlivá znamení. A co jsou konkrétně hvězdopravecké karty? S pojmem hvězdopravec se dnes už příliš často nepotkáme, ale značí to stejné jako astrolog.

Byl to tedy ten, kdo uměl vyčíst z hvězd předpověď. Často byly pro výklad používány karty, jejichž symbolika se spojovala s aktuálním rozložení hvězd na nebi. Tímto způsobem potom vzniká horoskop pro jednotlivá znamení. Jde o velmi starou techniku, která byla v historii brána opravdu vážně, proto by se neměla podceňovat ani dnes. Přečtěte si, jaká je vaše karta na duben.

Beran –⁠ Milenci 

Milenci k sobě patří, i když byste se snažili o opak. Dvě osobnosti, které jsou často velmi rozdílné se setkávají a snaží se spolu koexistovat. Často jste velmi kritičtí, někdy možná trochu neprávem, ke svému okolí. Ani vy nejste bezchybní a je třeba nejprve přijmout ty vlastní zlozvyky. Tato karta vám radí v dubnu se smířit sebou samotným. 

Býk –⁠ Velekněz 

Společně s moudrostí, kterou tato karta nese, lze dosáhnout nejen úspěchu, ale i stability. K těm nejvyšším cílům je ale třeba překonat mnoho překážek a nic se nemá uspěchat. Velekněz je kartou, která je Býkovi pochvalou. Svou energii vkládá v dubnu přesně tak, aby svých cílů dosáhl ve správném čase. Jen tak dál. 

Blíženci –⁠ Císař 

Karta vládce, který si jde za svým. Patří k autoritativním postavám, které jsou respektovány proto, že dbají nejen na dobro své, ale i ostatních. Tato karta je ve spojení s Blížencem brána jako moudrý a spravedlivý císař. Ve výkladu poukazuje na důležitost vlastní sebekázně. Ten, kdo je v čele, by měl jít dobrým příkladem.

Raci, pamatujte, že když něco končí, vždy něco nového začíná
Raci, pamatujte, že když něco končí, vždy něco nového začíná | Zdroj: Marquess789 / Shutterstock

Rak –⁠ Smrt 

Raci se někdy až příliš upínají na věci nebo lidi, jelikož vztahy velmi prožívají. Karta Smrti zase více předznamenává změny, které přijdou. Nabádá vás, abyste šli životem dál, něco končí, něco začíná. Rozloučit se na jedné straně není přece konec. Otočíte se a hned je důvod něco nového vítat. Okuste zážitky a dbejte hlavně na vzpomínky, které vám nezmizí. 

Lev –⁠ Poustevník 

Rozebrat každý fakt na součástky a vše ověřit a zanalyzovat nemusí být vždy to nejlepší řešení. Sice umíte perfektně odlišit pravdu a lež, ale chce to i praxi. Karta Poustevníka připomíná nejen nutnost najít si čas na sebe a své vlastní myšlenky, ale také to, že otevřít se někomu nemusí být na škodu.

Panna –⁠ Chtíč 

Sice jste velmi podnikaví, ale uvědomujete si, za jakou cenu. Úspěch stojí mnohé a správný člověk má být vždy také vzorem. Nezapomínejte, že se správnou motivací lze vše sladit tak, abyste dosáhli všeho, čeho se vám zachce. Harmonie je výsledkem vlastní snahy.

Váhy –⁠ Vůz 

Karta Vůz značí rychlou cestu za tím, co chcete. Někdy může být touha po nezávislosti velmi silná. Karta vás upozorňuje, že někdy tato cesta může vést k samotě a nejistotě. Najděte si na sebe čas, jde to i zodpovědně a bez útěků.

Střelci, v dubnu z vás bude čišit talent
Střelci, v dubnu máte šanci předvést Váš talent světu a stát se hvězdou | Zdroj: sirtravelalot / Shutterstock

Štír –⁠ Spravedlnost 

Umíte si zachovat nestrannost. Pozor však, pravda a čestnost by měly být vždy na prvním místě. Jednostranné soudy od vás nikdo nečeká, naopak je třeba zatočit s váhavostí, která vás může provázet. Zvažte fakta a rozhodujte srdcem i hlavou. Umíte to skloubit jako nikdo jiný. 

Střelec –⁠ Hvězda 

Jestli je někdo star, tak jste to vy. Jste vždy trochu jiní a často máte silné umělecké sklony. Stát se proto hvězdou pro vás není problém. Pokud najdete něco, co vás naplní, jste předurčeni být hvězdou. Šlechtí vás, že svého postavení využíváte pro pomoc, a to klidně celému světu. Karta Hvězdy vám dodá sílu.

Kozoroh –⁠ Měsíc 

V dubnu cítíte své dvojí já. To jedno skryté je pro vás velmi duchovní a v některých chvílích ho cítíte velmi silně. Karta Měsíce je tajuplná jako vy. Vaše fantazie umí být naprosto nezměrná a jste mistři v odhalování tajemství. Vidíte prostě trochu dál než ostatní, jelikož umíte daleko víc vnímat.

Vodnář –⁠ Mírnost 

Jste optimisti, ale někdy je prostě život krutý. Věčné neúspěchy vám mohou ubírat psychických sil, a to není dobré. Naučte se, že náhody se dějí a že k vašim cílům dojdete, pokud budete chtít. Zkroťte svou rychlost a nejprve přemýšlejte. Moudrost může dát správný směr. 

Ryby –⁠ Ďábel 

Karta zde ukazuje nejen ďábla jako pokušitele, ale také jako toho, kdo ví, že život není jen pohádka. Někdy se bez ironie nebo cynismu zkrátka neobejdete. Přesto někdy můžete cítit právě onen rozpor, který může karta Ďábla vyvolat. Možná i sami nad sebou, když bojujete s vlastními zlozvyky.

Zdroj článku:
  • Autorský text