5 nejoptimističtějších znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?
Foto: PKpix / Shutterstock

5 nejoptimističtějších znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

Vždy jsou připraveni poradit a povzbudit. Nečekají až se bouřka uklidní, i v temných chvílích hledají záblesk světla a přicházejí s výbornými nápady. Někteří z nich žijí s hlavou v oblacích a stejně se snaží vidět svět na Zemi. Optimisté, každý trochu jiný, ale přesto je jedno spojuje: Věří v dobro a nepřestávají doufat v lepší svět.


Střelec

Když mluví, jsou upřímní a přímočaří, jejich nadšení se šíří, kudy chodí. Ve společnosti srší humorem a vtipy, že i zarytý pesimista vedle nich pookřeje. Dokážou vidět všechny možnosti, ale zaměří se na ty pozitivní a těch se drží i přes kopance, které život přináší. Není to tak, že by nestáli nohama na zemi, ale zbytečně se neupínají na možné chyby, protože moc dobře ví, že všichni máme nějaké nedostatky a chyby vždycky dělat budeme. I když se situace zhoršuje, zůstávají vděční za příležitosti a lekce, díky kterým se stále učí něco nového. Svým optimismem a bezprostředností získávají mnoho přátel a jsou velmi oblíbenými.

Ryby

Uvidíte-li člověka se zastřenýma očima s trochu naivním úsměvem a blaženým výrazem, pravděpodobně jste se setkali s osobou narozenou v optimistickém znamení Ryb. U těchto jedinců hned nerozpoznáte, zda si před momentem nezapálili jointa či se právě nevrátili z holotropního dýchání nebo jsou prostě tak bláznivě šťastní. Občas to vypadá, že přiletěli z jiné planety, jejich touha představit si lepší realitu a povzbudit lidi kolem sebe z nich dělá extrémně optimistické lidi. Přitom i oni sami velice bojují s vlastními emocemi, i přesto se stále raději zaměřují na světlou stránku, protože ví, že s trochou námahy má svět šanci být lepší. Jejich silná empatie jim umožňuje vždycky nalézt alespoň stopy dobra i v těch nejbeznadějnějších lidských případech.

Váhy

Jejich snové chování se moc neliší od Ryb, pro své okolí si představují svět lepší a důvěryhodnější, nepřestávají doufat, že se jejich představa promění ve skutečnost. Ostatní mohou mít pocit, že se Váhy chtějí vyhnout konfliktu, ale ony chtějí udělat co nejvíc proto, aby pozitiva převážila nad negativy a situace se vyřešila bez újmy obou stran. Hledají kompromis, soulad, společný cíl a rovnováhu ve všech okamžicích. Nesnesou pohled na nešťastné přátelé a vždy se je snaží povzbudit a rozveselit.  

Beran

Beran chápe, že život není snadný, ale taky dobře ví, že setrvávat v pocitech lítosti a zklamání nikam nevede. Období slunečního znamení Berana začíná jarní rovnodenností a lidem v tuto dobu narozeným přináší odhodlanost a odvahu, s kterou vidí o krok dále než ostatní. Energie svěžího jara předurčuje toto znamení vidět více světla nežli tmy. Berani srší novými nápady, originálními vhledy a s optimistickým klidem plní náročné úkoly. Dobře vědí, že některé výzvy jsou opravdu obtížné, ale jejich jedinou možností je překážky překonat a jít dál. Zatímco většina ostatních znamení se příliš dlouho odhodlává k činu, Berani neváhají a do obtížných situací se vrhají s vervou a optimistickou myslí. 

Lev

Tito okouzlující a laskaví lidé věří, že dobrý svět je téměř na dosah ruky. Mají velké srdce, z jehož nitra rozdávají lidem kolem sebe nekonečný optimismus a naději. Sami se zaměřují spíše na to, čeho lze dosáhnout než na věci, kde mohou selhat. Když se v jejich životě objeví těžké časy, s odvážnou myslí se chopí své role a s královskou silou překlenou temné stíny, aby na slunci opět rychle zregenerovali.

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Horoskopy a zvěrokruhy

Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy

Podle čínského horoskopu jsme vstoupili do roku buvola, roku vytrvalosti a přátelství

Podle čínského horoskopu jsme vstoupili do roku buvola, roku vytrvalosti a přátelství

Čínský Nový rok je známý také jako lunární nový rok či jarní festival. Podle čínského lunárního kalendáře znamená konec zimy a začátek dlouho očekávaného jara. Co nás čeká v roce kovového buvola? Bude lepší než rok krysy?

Nejlepší maminky podle zvěrokruhu: Ryby jsou přehnaně starostlivé, Blíženci nemají autoritu a Štíří jsou pro děti oporou

Nejlepší maminky podle zvěrokruhu: Ryby jsou přehnaně starostlivé, Blíženci nemají autoritu a Štíří jsou pro děti oporou

Být dobrou mámou rozhodně není hračka, a ne každá z nás se k takovému označení dokáže vypracovat. Někdy za to ale kvůli vašim vlastnostem tak úplně nemůžete. Co o tom, jaká jste nebo budete maminka, prozradí vaše znamení?

Dítě ve znamení Blíženců: Neposeda s bohatou fantazií, po jehož boku se budete stále cítit mladí

Dítě ve znamení Blíženců: Neposeda s bohatou fantazií, po jehož boku se budete stále cítit mladí

Narodí-li se vám do rodiny dítě ve znamení Blíženců, připravte se na vzrušující let, kdy vy budete pilotem letadla, a to uprostřed nečekaných a neustálých turbulencí. Malí Blíženci jsou totiž roztomilé střely, které chvíli neposedí, a jakmile si budete chtít odpočinout, už na vás budou hrnout smršť dalších nedočkavých otázek.

Výběr psího plemene podle horoskopu: Podívejte se, který pes se hodí k vašemu znamení

Výběr psího plemene podle horoskopu: Podívejte se, který pes se hodí k vašemu znamení

Vaše sluneční znamení o vás hodně napoví. Podle hvězd je možné předpovědět vše od vašich zálib až po nelibosti a pracovní morálku. Ale kdo by řekl, že výběr toho pravého psího společníka je napsán ve hvězdách? Zjistěte, který čtyřnohý přítel odpovídá vašemu charakteru a životnímu stylu.

Týdenní horoskop od 22. února: Velké šance pro Berany, Lvy čekají změny a Ryby na výsluní

Týdenní horoskop od 22. února: Velké šance pro Berany, Lvy čekají změny a Ryby na výsluní

Tento týden se život odvážně pohne kupředu s větším zaměřením na cíle a výsledky. Můžeme očekávat průlom ve falešných a zmanipulovaných zprávách. Slunce v Rybách nám přinese do partnerství romantické chvíle a sobotní úplněk v Panně zase první jarní úklid v našich domácnostech.


Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy