Nejlepší cvičební pomůcky, které vám doma pomohou k lepší postavě
Foto: www.shutterstock.com

Nejlepší cvičební pomůcky, které vám doma pomohou k lepší postavě

Nejlepší cvičební pomůcky, které vám doma pomohou k lepší postavě Další fotografie v galerii >
Foto: www.shutterstock.com
Ačkoliv jsou už tělocvičny a fitness centra znovu otevřeny, mnozí z nás si oblíbili cvičení v pohodlí domova. Sestavili jsme pro vás seznam těch nejlepších posilovacích předmětů, které vám zjednoduší a zintenzivní váš trénink.

Pokud je spojíte s některými výukovými programy, které najdete na internetu, cvičení se stane zábavou.

Powerspin

Toto chytré zařízení je navrženo pro zvýšení síly v pažích. Funguje na principu izometrického odporu, takže vše, co musíte udělat, je chytnout ho oběma rukama a začít s ním pohybovat – čím rychleji, tím větší efekt.

Rotoped

Když není venku zrovna ideální počasí, rotoped vám dokonale nahradí funkci kola. Možná tak přijdete o výhled na přírodu, to ovšem můžete nahradit svým oblíbeným seriálem, na který jste už tak dlouho neměli čas.

Kettlebell

Ačkoliv se to nezdá, ale s tímto druhem závaží si můžete pořádně zacvičit. Na internetu je nespočet tipů, jak s ním cvičit. Pokud jste začátečník, začínejte od těch nejnižších vah.

Kruh Hula Hoop

Toužíte po útlých bocích a štíhlém bříšku? Zavzpomínejte si na dětství a pořiďte si kruhovou obruč Hula Hoop.

Posilovací lano

Pokud máte prostornou zahradu, využijte toho a pořiďte si posilovací lano. Stačí jej připevnit ke stromu a poté už jen zvedat pomocí své tělesné hmotnosti.

Posilovací kolečko

Tento šikovný nástroj je skvělým pomocníkem při tvarování našich partií. S jeho nákupem získáte i podložku, která koriguje rychlost a intenzitu jeho pohybu. Sehněte se na všechny čtyři (na kolena a ruce), uchopte tyč na válečku oběma rukama, zvedněte nohy a pomalu se posunujte dopředu a dozadu, přičemž váš střed je stále pevný.

Domácímu cvičení by také neměla chybět podložka, takže pokud to se cvičením myslíte vážně, poohlédněte se po nějaké kvalitnější.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy