Horoskop štěstí na celý rok 2023. Jaké štěstí čeká na jednotlivá znamení?

Horoskop štěstí na celý rok 2023. Jaké štěstí čeká na jednotlivá znamení?
Život je občas jako houpačka. Jednou jsme dole a jednou zase nahoře. Jedno je ale jisté. Pokud vaše dny zahalily temné mraky, brzo zase vyjde slunce a vy budete mít zase štěstí. Jaké štěstí čeká na jednotlivá znamení? A jak můžete své štěstí ještě podpořit? 

Beran (21. 3. 20. 4.) 

V roce 2023 se dočkáte skvělé příležitosti, která vám naprosto změní život. Díky této příležitosti se posunete v životě dál a budete rozvíjet sebe a své schopnosti. Pro většinu se může jednat o pracovní příležitost, ale někteří se mohou dočkat také velkého posunu ve vztazích. 

Býk (21. 4. 21. 5.) 

Tento rok se vám konečně podaří odhalit falešné lidi ve vašem okolí a odstranit je ze svého života. Díky tomu se vám začne dařit mnohem lépe, budete si život užívat a dočkáte se krásné lásky. Může to být nejen láska partnerská, ale také láska k přátelům, rodině a k sobě. 

Blíženec (22. 5. 21. 6.) 

V roce 2023 na vás čeká velký finanční úspěch. V uplynulých měsících a letech jste tvrdě pracovali a tento rok konečně začnete sklízet plody své snahy. Peníze se k vám pohrnou a vy si budete moci dopřát vše, po čem toužíte. Neusínejte ale na vavřínech a dále svědomitě pracujte. Štěstí umí být vrtkavé. 

Rak (22. 6. 22. 7.) 

Rok 2023 vás připraví o něco, co pro vás bylo ve vašem životě důležité. Ze začátku budete sice truchlit, ale nakonec zjistíte, že to bylo to nejlepší, co vás mohlo potkat. Tato situace, věc, nebo člověk pro vás totiž ve skutečnosti nebyli tak dobří, jak jste si mysleli a bez nich Vám bude mnohem lépe. 

Lev (23. 7. 22. 8.) 

Štěstí si do roku 2023 přivoláte především sami. Zaměříte se více na sebe, své pocity a přání a uvědomíte si, co od života opravdu chcete. A vydáte se na cestu, která vaše potřeby naplní. Nebude to sice lehká cesta, ale nakonec budete opravdu šťastní, že jste se na ni vydali. 

Panna (23. 8. 22. 9.) 

Největší štěstí v roce 2023 na vás čeká v partnerských vztazích. Zjistíte, že máte vedle sebe člověka, který je vaší opravdovou láskou. Může se jednat také o někoho z minulosti, se kterým se vám podaří urovnat vztahy. Na mnohé z vás tady čeká také založení rodiny a svatba. 

Váha (23. 9. 23. 10.) 

Pokud vás v poslední době trápily nějaké zdravotní problémy, nemusíte mít strach. V roce 2023 se vaše zdraví začne téměř zázračně lepšit. Buďte klidní a vyzkoušejte nejrůznější způsoby léčby. Jednat se může také o vaše psychické zdraví. 

Štíři, tento rok vás čeká velké štěstí ve finanční situaci, Zdroj: stockfour/ Shutterstock

Štír (24. 10. 22. 11.) 

Tento rok vás čeká velké štěstí ve finanční situaci. Možná to tak ze začátku roku vypadat nebude, ale nakonec se dočkáte vytoužené finanční svobody a stability. S trochou zodpovědnosti se vám podaří také peníze skvěle investovat, což povede k dalším ziskům. 

Střelec (23. 11. 21. 12.) 

Tento rok potkáte člověka, který bude vaším splněným snem. Nemusí se nutně jednat o partnerský vztah. Získat můžete skvělého kamaráda, kterému budete moci plně důvěřovat a svěřovat se mu se vším, co máte na srdci. A právě to je to, co momentálně ve svém životě nejvíce potřebujete. 

Kozoroh (22. 12. 20. 1.) 

Vaše smolné dny končí. Rok 2023 vám přinese novou energii a vy vezmete život pevně do svých rukou. Začnete postupně krůček po krůčku pracovat na tom, aby se vaše situace zlepšila ve všech oblastech života. A vaše snaha bude brzo po zásluze odměněna. 

Vodnář (21. 1. 20. 2.) 

V roce 2023 se konečně odpoutáte od minulosti a necháte odejít to, pro co už ve vašem životě není místo. Díky tomu objevíte svou vnitřní sílu a sebevědomí a začnete dělat to, co vás opravdu baví a naplňuje. 

Ryby (21. 2. 20. 3.) 

Tento rok pochopíte, že některé věci nelze urychlit a je důležité nechat je uzrát. Přestanete tlačit na pilu a necháte štěstí, aby si k vám cestu našlo samo. A tak se taky velmi brzo stane. Máte se opravdu na co těšit. 

Zdroj článku:
  • Autorský text