Horoskop na prosinec 2022 pro bohaté. Podaří se vám rozmnožit majetek?

Horoskop na prosinec 2022 pro bohaté. Podaří se vám rozmnožit majetek?
Finančně se vám již nějakou dobu daří velmi dobře. Patříte mezi skupinu lidí, kteří se mohou právem považovat za bohaté. Bude se vám dařit ale i v prosinci? 

Máte dostatek peněz, nemusíte obracet každou korunu, a dokonce si můžete dovolit více, než si přejete? Potom máte velké štěstí. Štěstí je ale vrtkavé, a tak se může klidně stát, že vás na nějakou dobu opustí. Podívejte se, jak se bude dařit bohatým lidem z jednotlivých znamení v prosinci. Máte být obezřetní, nebo si můžete dovolit vyhodit si pořádně z kopýtka? 

Beran (21. 3. 20. 4.) 

V prosinci mohou vaši finanční situaci ohrozit komplikace v práci. Pokud ale nepropadnete panice a postavíte se problémům čelem, podaří se vám situaci poměrně snadno vyřešit a vaše ztráty budou minimální. Nebojte se také o pomoc požádat zkušenější lidi ve vašem okolí. 

Býk (21. 4. 21. 5.) 

V prosinci na vás čekají náročné pracovní úkoly a nové projekty. Nemusíte se ale bát. Do všeho se s chutí a odvahou pustíte a tuto náročnou zkoušku zvládnete. Odměnou vám bude velká finanční odměna, která ještě zlepší vaši finanční situaci. 

Blíženec (22. 5. 21. 6.) 

Finančně se vám sice bude v prosinci dařit i nadále skvěle, ale štěstí vám to přesto nepřinese. Vaše práce vás již tolik nenaplňuje a chybí vám možnost seberealizace. Začnete proto zvažovat, zda by nebylo pro vás lepší vydat se jiným směrem. Nebojte se změn a nových možností. Mohou pro vás být velmi výhodné. 

Rak (22. 6. 22. 7.) 

Vaše finanční situace bude v prosinci velmi příjemná a stabilní. Čekají na vás také nové pracovní příležitosti, které by mohly být dobrým stavebním kamenem pro další rozmnožení vašeho majetku. Nebojte se přijmout i nečekané a překvapující nabídky. 

Raci by se mohli dočkat navýšení majetku. Zdroj: Andrey_Popov/ Shutterstock

Lev (23. 7. 22. 8.) 

V prosinci si dejte na své peníze a majetek velký pozor. Pracovat budete sice tvrdě, ale očekávaná odměna se nedostaví, vy se tak můžete naopak ještě dostat do drobných finančních problémů. Pozor si dejte především na podezřelé a zdánlivě výhodné obchody. 

Panna (23. 8. 22. 9.) 

V prosinci na vás čeká krásná finanční částka. Nebude to ale zadarmo. Tuto částku si opravu zasloužíte. Budete totiž pracovat velmi svědomitě a tvrdě. Získáte tak ale novou vlnu sebedůvěry a odvážně přijmete i nové výhodné projekty. 

Váha (23. 9. 23. 10.) 

Finančně se vám bude v prosinci skvěle dařit. Pozor si ale musíte dát na nekalé obchodní praktiky a člověka, který se může pokusit zatáhnout vás do nepříjemných problémů. Pokud budete obezřetní a budete se řídit vlastním rozumem, nemáte se čeho bát. 

Štír (24. 10. 22. 11.) 

V prosinci nebude vaše finanční a pracovní situace příliš příznivá. Čeká na vás větší množství drobných komplikací. Nepůjde sice o nic závažného, ale nic nepůjde tak, jak si naplánujete. Řešení těchto častých problémů vás může velmi unavovat. 

Střelec (23. 11. 21. 12.) 

V prosinci budete muset dobře zvážit, zda vám krásný finanční obnos stojí za vynaloženou práci. Pracovních povinností totiž budete mít opravdu hodně a nebudete to zvládat dobře ani po fyzické stránce, ani po té psychické. Bude lepší, když přece jen nějakou korunu oželíte a raději si dopřejete dostatek odpočinku. 

Kozoroh (22. 12. 20. 1.) 

Konec roku se pro vás ponese ve znamení nové práce, projektů a pracovních úkolů. Nemusíte se vůbec bát nové nabídky a možnosti přijmout. Mohou vám do života přinést velkou hojnost a také skvělý pocit z práce, která vás bude opravdu bavit. 

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) 

Pokud chcete udržet svou finanční situaci na dobré úrovni, zaměřte se v prosinci především na nepříjemné úřední záležitosti. Dobře si pročtěte všechny smlouvy a zkontrolujte také, zda všechny platby odešly v pořádku. Vyhnete se tak nepříjemným pokutám. 

Ryby (21. 2. 20. 3.) 

Finančně se vám bude dařit opravdu skvěle. Peníze k vám potečou rovnou z několika stran. V práci můžete dostat přidáno nebo dostanete pracovní nabídku, která povede k finančnímu polepšení. Zadařit se vám ale může také v loterii nebo v investicích.

Zdroj článku:
  • Autorský text