Pro která znamení zvěrokruhu si připravil měsíc prosinec těžké životní zkoušky a potíže?

Pro která znamení zvěrokruhu si připravil měsíc prosinec těžké životní zkoušky a potíže?
Mnoho z nás považuje rok 2022 téměř za ukončený. Přesto nám ale ještě do jeho opravdového konce jeden měsíc chybí a pro mnohé může být náročný. Kterých znamení se to týká?

Již se začínáme pomalu těšit na Vánoce a silvestrovské oslavy. Konec roku se kvapem blíží, ale přesto na nás ještě čeká několik dní. A pro někoho mohou být opravdu perné. Na která znamení čekají náročné dny a těžké zkoušky? Jak se na tyto stresující situace můžete připravit, a minimalizovat tak jejich negativní následky? Říká se, že štěstí přeje připraveným. A tak se připravte i vy a přečtěte si, zda právě vaše znamení nepatří mezi ta, která mají být obzvlášť obezřetná. 

Blíženec (22. 5. 21. 6.) 

Občas máte sklony nechávat věci na poslední chvíli. A to by se vám mohlo vymstít právě v prosinci. Budete se snažit dohnat resty, které se vám v práci nakupily. A že jich bude poměrně hodně. Snažte se neskákat z jednoho nedokončeného úkolu na druhý a vsaďte na kvalitní přípravu. Věnujte nějaký čas plánování a dopředu si promyslete, kdy jaké úkoly splnit a které je možné odložit nebo delegovat. Ušetříte si tak hodně starostí, a navíc vše s trochou snahy stihnete. 

Blíženci nechávají věci na poslední chvíli, ale měli by vsadit spíše na kvalitní přípravu. Zdroj: SofikoS/ Shutterstock

Dejte si také pozor na všechny své smlouvy, splátky a úřední záležitosti tak, aby bylo vše v naprostém pořádku, jinak se nevyhnete pokutám za opožděné platby. A uznejte sami, že tučná pokuta by vám mohla Vánoce pěkně znepříjemnit. 

Váhy (23. 9. 23. 10.) 

V prosinci si dejte velký pozor na falešné lidi ve svém okolí, kteří se pokusí zničit vaše snahy a pořádně vás rozhodit. Pro některé by tato osoba mohla znamenat velké pracovní komplikace. Zdánlivě přátelský a usměvavý kolega vám může v práci značně zatopit, a vy tak ponesete následky ještě dlouhou dobu. Věřte především sami sobě a než se pro něco rozhodnete, vše si dobře promyslete a věřte vlastnímu úsudku. 

Pro jiné by onou zrádnou osobou mohl být sok v lásce. Sice se bude tvářit, že vám vaše štěstí přeje, ale ve skutečnosti se pokusí váš dosavadní vztah zničit. Vyvarujte se přehnané slepé důvěře a buďte opatrní také na flirtování a letmé známosti. Pokud se necháte uvrtat do nového vztahu, mohli byste velmi litovat. Tento vztah by vám rozhodně štěstí nepřinesl a po chvíli byste litovali, že jste přechozí vztah opustili. 

Vodnář (21. 1. 20. 2.) 

Prosinec pro vás bude náročný po zdravotní stránce. Vaše obtíže budou pramenit především ze stresu a nedostatku odpočinku. Narušená psychika se tak může odrazit také na vašem fyzickém zdraví. 

Budete si toho na sebe nakládat příliš a vaše okolí vám příliš nepřidá. Stres z přemíry povinností povede k hádkám s vašimi blízkými. Dejte si na to velký pozor. Snažte se konflikty řešit v klidu, bez urážení, výčitek a hádek. Nejenže tak společné řešení najdete mnohem lépe, ale také vám samotným to psychicky prospěje. 

Dostatek času věnujte také kvalitnímu spánku a pravidelnému odpočinku. Snažte se trávit více času v přírodě a činnostmi, které vás baví a naplňují. Díky tomu předejdete hrozícím zdravotním komplikacím. 

Zdroj článku:
  • Autorský text