Andělský víkendový horoskop: Střelci zapomenou na své starosti, Berani by si měli uvědomit následky svých činů

Andělský víkendový horoskop: Střelci zapomenou na své starosti, Berani by si měli uvědomit následky svých činů
O víkendu by nám starosti měly opadnout, měli bychom se radovat ze života. Zdá se však, že čím dál tím více lidí se stresuje kvůli nadbytku či nedostatku práce i ve volném čase. Původní záměr víkendu ale byl si odpočinout. Dodržíte to nebo se vystavíte zbytečnému stresu?

Andělé nám odhalují, co nás tento víkend potká. Někdo bude řešit práci, jiný lásku a třetí by se rád zavřel doma a nevylézal. Tento víkend bude opravdu různorodý. A tak se může stát, že někdo, s kým jsme se domluvili na společně stráveném čase, nakonec nedorazí. Jak se bude dařit vám a co můžete čekat? Přečtěte si andělský víkendový horoskop.

Beran (21. března – 19. dubna)

Starosti vám opadnou, nebude nic, co by vás trápilo. Budete mít tendenci být bezstarostní, což může být dobře, pokud si budete uvědomovat následky svých činů. Klidné období nemusí trvat věčně, a pokud nebudete myslet více do budoucna, vaše nynější chování vám může zavařit.

Dobré zprávy: Domov se stane vaším útočištěm, načerpáte síly a uklidníte se. Ven se vám chtít nebude, což vám ušetří vaše úspory. U televize či dobré knihy vám bude nejlépe.

Na co si dát pozor: Takzvaní přátelé, kteří s vámi budou chtít jít ven jen proto, abyste jim něco koupili, budou číhat na každém rohu. Mile je odmítněte, pouze by vám sebrali pozitivní energii.

Andělská rada: Pozor na provokaci. Sice se nenaštvete, ale můžete dotyčnému jeho slova oplatit tak krutě, že vám to nikdy nezapomene. Uvědomujte si, že slova mohou bolet.

Býk (20. dubna – 20. května)

Povinnosti pro vás nekončí, budete je plnit rádi. Právě proto si napíšete seznam věcí, které chcete do konce týdne stihnout, a vrhnete se na ně. Tyto činnosti, ačkoli vás obvykle nebaví, vás naplní pozitivní energií. A není divu, budete mít u sebe pomocníka, s nímž si pěkně popovídáte.

Dobré zprávy: Rozhodnete se podniknout drobné změny, například si zajdete na krátkou procházku nebo se s někým udobříte. A bude vám to svědčit, budete hodně usměvaví.

Na co si dát pozor: Jakmile se začnete bavit, nebudete vědět, kdy přestat. Potom nemusíte stíhat to, co jste si naplánovali. Hlídejte si čas nebo napřed dokončete povinnosti a až poté se bavte.

Andělská rada: Zlepšete svůj pokrok, nastavte si vyšší cíle, které zvládnete udělat, nebo je naopak snižte, abyste vše stíhali. Nebo si najděte lidi, kteří s vámi budou dlouhodobě spolupracovat.

Blíženci (21. května – 21. června)

Máte-li nějaké plány, hned v sobotu ráno je změníte. Přijde vám do nich něco, co zní mnohem zajímavěji než váš původní program. A tím něco je práce, kterou si vymyslíte sami. Na mysl vám totiž přijde nápad, který se dá zpeněžit. A tak se rozhodnete místo zábavy pracovat.

Dobré zprávy: Povede se vám po celou dobu udržet pozornost. Ve své činnosti najdete velký smysl. Zaměříte se na detaily, což vám ušetří čas. Nebudete dělat chyby, ke kterým byste se museli vracet.

Na co si dát pozor: Rodina a přátelé netrpělivě čekají, až se uráčíte dorazit. Nezapomněli jste na něco? Pokud se nakonec rozhodnete s nimi nejít, je dobré jim dát vědět alespoň několik hodin dopředu.

Andělská rada: Pracujete-li na projektu společně s jinými lidmi, ujistěte se, že veškeré investice budou rozděleny rovným dílem. Nefinancujte vše sami nehledě na to, jak hodně tomuto projektu věříte.

Rak (22. června – 22. července)

Můžete se uchýlit k meditaci, neboť pocítíte nedostatek energie, která se spánkem a lenošením dohnat nedá. Zaměření se do svého nitra a pochopení, proč vás ostatní lidé tolik vysilují, vám umožní pochopit, co je potřeba změnit. Váš přístup k ostatním lidem se zlepší a také energie se vám vrátí.

Dobré zprávy: Jakmile se dostanete do fáze vnitřního míru, napadne vás skvělý plán, jak zlepšit váš život. Může to být plán výdělečný nebo skvělý nápad, jak se udobřit s lidmi, s nimiž jste se nedávno pohádali.

Na co si dát pozor: Možná se zpočátku budete bránit důležité změně, než si uvědomíte, že změní váš život k lepšímu. Chce to jen vystoupit z komfortní zóny a užívat si nově nabytou svobodu.

Andělská rada: Na seberozvoji není vůbec nic špatného. Zkuste udělat něco malého, co povede k obrovskému zlepšení. Každá snaha se zdokonalit se počítá, přestože nemusí vést k okamžitému výsledku.

Raci o víkendu můžou načerpat novou energii třeba prostřednictvím meditace
Raci o víkendu můžou načerpat novou energii třeba prostřednictvím meditace | Zdroj: microgen / Depositphotos

Lev (23. července – 22. srpna)

Sebevědomí bude vysoké a bude se zdát, že stihnete dodržet všechny své sliby. Ale za jakou cenu? Dejte si pozor, abyste svým jednáním nikomu neublížili. Budete mít totiž tendenci ukousnout si větší sousto, než dokážete spolknout, a budete hledat různé okliky, jak naplnit očekávání vašich nejbližších.

Dobré zprávy: Vaše schopnost přesvědčovat ostatní lidi bude úctyhodná, a vy se rozhodnete tuto schopnost využívat převážně ve prospěch jiných lidí, obzvláště těch, kteří jsou v nouzi.

Na co si dát pozor: Postupně se u vás může projevit chamtivost. Řeknete si, že svým přátelům nebudete pomáhat, když vám nedají peníze. To je škoda, může to poškodit vaše dobré jméno.

Andělská rada: Neignorujte svou intuici. Pokud se chcete nějak zachovat a něco vám říká, že to není dobrý nápad, zřejmě to dobrý nápad nebude.

Panna (23. srpna – 22. září)

Posunete se o velký kus dopředu, ať už se rozhodnete zútulnit svůj domov či chcete naplánovat možný postup v kariéře. Dokážete plánovat za pochodu, a tak ani rodinný výlet, který jste naplánovali, neskončí fiaskem. Své názory však budete vyjadřovat příliš ostře, zapomenete používat logické argumenty.

Dobré zprávy: Sami sebe posunete na první místo, ovšem nikoli v souvislosti s touhami, nýbrž v souvislosti s kusem odvedené práce. Vaši známí se mohou spolehnout, že jim pomůžete.

Na co si dát pozor: Budete mít tendenci poupravovat plány jiných lidí k obrazu svému. To může vést k nesouhlasu dotyčných, a ve vaší přítomnosti se nyní nemusejí cítit nejlépe.

Andělská rada: Někdy je lepší všímat si pouze svého, nemyslet si, že musíte spasit celý svět. Pokud nejste požádáni o radu, může být vhodnější se napřed zeptat, zda lidé nechtějí poradit.

Váhy (23. září – 23. října)

Do příprav na pracovní týden se vám příliš chtít nebude, naopak se budete snažit vyrazit na co nejdelší výlet, a to oba dny. Touha poznat něco nového vás naplní. Pokud cestování není váš velký koníček, patrně si objednáte pamlsky z exotické země a budete si užívat netradiční chuť.

Dobré zprávy: Potřebujete-li zlepšit figuru, dobrá zpráva pro vás. Motivace vám chybět nebude a snadno předčíte svá očekávání. Také budete soustavně v pohybu, což vám zajistí dobrý zdravotní stav.

Na co si dát pozor: Pokud vám přeci jen zbyla nějaká práce z pracovního týdne nebo se máte připravit na důležitou prezentaci, i přes svou nechuť byste se na to měli podívat.

Andělská rada: Vaše denní rutina nemusí být tak nudná. Stačí z ní udělat týdenní rutinu. Naplánujte si, co od příštího týdne budete dělat v pondělí, co v úterý atd.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Uchýlíte se do soukromí a volný čas strávíte pouze s jednou další osobou. Ať už budete hrát deskové hry či slovíčkařit, tento čas vás naplní pocitem, že žádný problém není dost velký na to, abyste ho nemohli správně vyřešit. Dobrá nálada vás pohltí naplno.

Dobré zprávy: Najdete dobrou restauraci a svého miláčka či dobrého přítele pozvete na společnou večeři. Ačkoli útrata bude vyšší, než budete předpokládat, nebude vám to vadit, budete plně spokojení.

Na co si dát pozor: Vaše vnímání oprávněného strachu zmizí. Proto si dejte pozor, jaké aktivity budete provozovat. Ne vše, co vás napadne, pro vás bude nejbezpečnější. Raději zůstaňte co nejdéle doma.

Andělská rada: Ať už budete trávit čas s kýmkoli, nedovolte, aby se k vám připojila osoba, která soustavně všechno kritizuje. Není dobrý nápad pouštět se s kýmkoli do hádky.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Starostí budete mít zpočátku nad hlavu, ty se však začnou hodně rychle vytrácet, jakmile se zaměříte na své klasické víkendové aktivity. Rozhovory s přáteli, návštěva rodiny, běh, procházky v přírodě. Toto všechno vám zlepší náladu a odebere vám všechen stres, který jste za pracovní týden nasbírali.

Dobré zprávy: Díky tomu, že vám nebude dělat problém zapomenout na své problémy, získáte objektivní pohled a v neděli večer můžete začít přemýšlet nad jejich vyřešením.

Na co si dát pozor: Rodina vám možná brnká na nervy, ale zkuste jim říci něco hezkého místo přehnané upřímnosti. Je pochopitelné, že každý pohár jednou přeteče, ale zkuste odvrátit emocionální katastrofu.

Andělská rada: Vaše pozitivita je vaší nejsilnější zbraní. S úsměvem na tváři a dobrou náladou dokážete vyřešit i ten nejzapeklitější problém. Proto se nejdříve pobavte a problémy řešte až potom.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

V sobotu se probudíte s jasným cílem, který vás napadne hned po probuzení. Mnoho přátel nebude šťastných, že opět máte napilno. Pokud vám to takto vyhovuje a bavíte se u toho, není důvod svůj nový sen odložit. Pokud nebudete mít energii pracovat, alespoň si naplánujete příští týden.

Dobré zprávy: Ačkoli budete čas raději trávit sami, alespoň se svým přátelům na chvilku ozvete a sdělíte jim, co se vám již povedlo. To vám dodá motivaci pokračovat v práci.

Na co si dát pozor: Ne všechno se vám bude dařit podle plánu. Jakmile se to stane, budete velmi naštvaní a práce se vám přestane dařit. Chvilku si odpočiňte a uklidněte se, teprve poté pokračujte.

Andělská rada: Máte-li vztek, napište někomu dopis či zprávu, v němž se dopodrobna rozepíšete o své bolesti. Neodesílejte tuto zprávu či dopis. Během líčení vás vztek přejde. Zbavte se důkazů a užijte si zbytek víkendu.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Přišel čas rozmazlování sebe sama. Vaše nálada totiž zprvu nebude ta nejlepší a vy se rozhodnete, že celý víkend nestrávíte doma o sladkém. Vyjdete ven a začnete se více pohybovat. Pokud jste v seberozmazlování opravdu dobří, zajdete si na relaxační masáž a necháte o sebe pečovat.

Dobré zprávy: Budete se stýkat pouze s lidmi pozitivně naladěnými. Necháte jejich optimismus vstoupit do vašeho těla, zaujmete zdravé postoje a nic se již nebude jevit beznadějně.

Na co si dát pozor: Příliš složité plány, které jste sami vymysleli, vám náladu naopak zkazí. Nedržte se aktivit, které jsou velmi nákladné časově a do kterých se vám v tuto chvíli ani nechce.

Andělská rada: I špatná nálada stojí za povšimnutí. Zkuste ji co nejdříve vyléčit, nepřecházejte ji. Možná je dobré pročistit svou mysl od špatných myšlenek, které vyvstávají opakovaně.

Ryby (19. února – 20. března)

Už od soboty se vám nebude chtít vylézt z postele, nejraději byste prolenošili celý den. To však není možné, máte své povinnosti. Udělejte to nejnutnější a věnujte se své gaučové zábavě, jako je například čtení knih či dívání se na oblíbená videa. Nikdo vám nemůže zazlívat, že o víkendu chcete odpočívat.

Dobré zprávy: Láska bude kvést. Ať už máte partnera či nikoli, nebudete chtít lenošit sami, a vymyslíte kreativní plán, jak někomu říci, že ho (stále) máte rádi a vážíte si ho.

Na co si dát pozor: Vaše představy o ideální lásce nejsou realizovatelné. Zkuste trochu zvolnit, abyste později nebyli zklamaní, že vaše láska reagovala trochu chladněji. To neznamená, že vás nemiluje.

Andělská rada: Nejkouzelnější jste, když jste sami sebou. Zapojte své pravé já do svých plánů a jejich naplnění nebude tak těžké. Dalo by se i říci, že lépe vám nikdy nic nevyšlo.

Zdroj článku:
  • Autorský text