3 znamení, která milují nakupování vánočních dárků. Jste mezi nimi i vy?

3 znamení, která milují nakupování vánočních dárků. Jste mezi nimi i vy?
Vánoční svátky už se opět blíží. Už máte nakoupené všechny dárky? O oblibě nákupů dárků může hodně prozradit i znamení horoskopu. Patříte mezi nadšené nákupčí?

Pro někoho je nákup vánočních dárků hotovou pohodou a příjemným zážitkem, kdy s radostí hledá tu správnou věc pro konkrétního člověka. Jenže pro jiné se jedná o stresující záležitost plnou otravného nakupování v přeplněném obchodním centru. O tom, jestli máte nakupování vánočních dárků rádi, nebo nikoliv, přitom může rozhodovat i znamení horoskopu. Podívejte se, jestli patříte mezi tři znamení, která nákup vánočních dárků doslova milují a nedají na něj dopustit.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Mezi opravdové milovníky vánočních svátků se rozhodně řadí všichni ve znamení Raka. Pokud jste narození v tomto období, jistě to moc dobře znáte. Na průběhu celých svátků si dáváte velmi záležet. Kromě toho důkladně promýšlíte jednotlivé dárky, protože chcete obdarovaným udělat co možná největší radost. Občas to s dárky až přeháníte a jste rozhodně velmi štědří, což by však mohlo negativně ovlivnit váš rozpočet. Vánoční pohodu si totiž dost dobře užijete i bez obrovského množství dárků, protože si v první řadě dokážete skvěle vychutnat sváteční atmosféru a rádi trávíte čas s blízkými lidmi.

Shon v obchodním centru těsně před vánočními svátky ale rozhodně nemusíte. Většinu dárků tak máte vyřešených s předstihem nebo pohodlně objednáváte přes internet. Ušetříte si tím trochu času, ale zároveň se neochudíte o zábavné vybírání a pátrání po té nejlepší věci. Hodně totiž dáte na recenze a chcete kupovat co nejvíce kvalitní věci, aby se jednalo o důstojné dárky, u kterých je jasně vidět snaha při výběru.

Raci si vše kolem Vánoc užívají, nákup dárků zařizují s předstihem. Zdroj: Lucky Business/ Shutterstock

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jako správná Panna chcete mít všechno pod kontrolou. I vánoční svátky tedy berete velmi organizovaně. Připravíte si na jednotlivé věci seznamy a tipy na dárky sbíráte opravdu po celý rok, aby se skutečně jednalo o věci, které dotyčného potěší nebo se mu budou hodit pro praktické využití. Samotné nakupování dárků také zbožňujete, protože si rádi vyhledáte výhodné nabídky. Z nákupů, kdy najdete přesně to, co potřebujete, a ještě navíc za dobrou cenu, máte o to větší radost.

Pomyslnou třešničkou na dortu je ještě krásné zabalení dárků, na kterém si dáváte opravdu záležet. Pečlivě vybraný balicí papír doplníte o pěkné jmenovky, mašličky a další dekorace, aby už pohled na samotný dárek dotyčného doslova lákal k otevření. A to stejné trochu očekáváte od ostatních, takže ledabyle zabalené dárky vám mohou evokovat pocit, že se dotyčný málo snažil, ale nezapomeňte na to, že vánoční chystání není parketou každého.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Jako Střelec se o vánočních svátcích prostě nechcete stresovat. Moc nedáte na výzdobu a podobné chystaní, ale na co si hodně potrpíte, je výběr a nakupování dárků. Milujete totiž dělat ostatním radost, takže s dárky rozhodně nečekáte na poslední chvíli, ale už dobrých několik týdnů před vánočními svátky máte skoro všechno připravené klidně i pečlivě zabalené. Občas to však může sklouznout k tomu, že budete vybírat spíše dražší dárky, protože se chcete ukázat.

Dejte si tak pozor na to, ať vaše láska k nakupování dárků nesklouzne špatným směrem. Často totiž dárek není o tom, jakou má cenovku, ale jde o nápad a o to, jak dobře dotyčného znáte, takže dokážete dobře odhadnout, co mu udělá skutečnou radost. Výběru a nákupu dárků věnujete velkou pozornost, ale už tolik energie nezbývá na krásné zabalení. Rozhodně tak není ostuda, když si některé dárky necháte zabalit v obchodním centru.

Zdroj článku: