Znamení, která milují Vánoce nejvíce ze všech. Také už se svátků nemůžete dočkat?

Znamení, která milují Vánoce nejvíce ze všech. Také už se svátků nemůžete dočkat?
Vánoce už jsou za dveřmi a někteří nadšenci už skáčou radostí. Ne všichni mají z přicházejících svátků radost, ale tato 3 znamení si ji prostě nemohou odpustit. Dárky, cukroví, koledy, každý si na Vánocích najde to své. Co na tomto období ale mají nejraději jeho největší přívrženci?

Beran

Berani berou Vánoce jako čas, kdy si po náročném roce konečně mohou oddechnout a na chvíli zmizet ze svého uběhaného a akčního životního stylu. K rodině se vždy vrací s radostí, protože jim společná setkání vrací krásné vzpomínky na dětství. Vánoce mají spojené s nostalgií, a tak není divu, že se na ně těší už několik měsíců dopředu.

Přestože jsou normálně poměrně nespolehliví, dárky mají většinou nakoupené s velkým předstihem a nemohou se dočkat až jimi udělají radost svým nejbližším.

Od stresu si ale zcela neodpočinou ani o Vánocích, to by přece nebyli Berani. Jejich soutěživost je totiž nikdy nenechá jen tak lenošit. Musí tedy mít tu nejkrásnější vánoční výzdobu v ulici, nejlépe zabalené dárky v rodině nebo mít napečeno dříve než všichni ostatní, i kdyby je to mělo stát několik probdělých nocí.

Vánoce si ale užívají také s přáteli, a tak se připravte na ty nejlepší předvánoční večírky a vtipné dárky, na které není možné zapomenout.

Lev

Vánoce pro Lvy nejsou jen o setkáních s rodinou, ale hlavně o atmosféře a radosti, kterou toto období přináší. Je to také perfektní příležitost k tomu, aby si oblékli své nejkrásnější kousky a předvedli je na vánočních oslavách a především silvestrovských večírcích. Výborné jídlo je také jedna z věcí, kterou mají na Vánocích nejraději.

Jak by se tedy mohli tito králové parketu netěšit na svátek, který je celý jen o rodině a přátelích? Jídlo a rodinná pohoda je pro ně jen dalším bonusem k této skutečnosti.

Pokud se tedy nemůžete dostat do vánoční nálady, Lvi se o to zaručeně postarají. O Vánocích totiž budou mluvit už od konce letních prázdnin a přípravy u nich budou taktéž probíhat v plném proudu. 

Rak

Raci jsou přirozeně rodinným znamením a na jejich blízkých jim hodně záleží. Společný čas s přáteli a příbuznými si užívají i normálně a Vánoce jsou pro ně jen příjemnou příležitostí dát jim najevo, jak moc si jich cení.

Vánoční prázdniny pro ně také znamenají čas na velké oslavy, kde se po dlouhé době sejdou i s těmi, které dlouho neviděli. Co hezčího by si vůbec mohli přát?

Není tedy záhadou, proč Rakům na vánočních svátcích tolik záleží. Chtějí svým blízkým zkrátka vykouzlit úsměv na tváři a proto jsou s výběrem dárků obzvlášť pečliví. Díky jejich empatické povaze se do druhých navíc dokážou vžít i po tom, co se celý rok neviděli. Smysluplné konverzace plné porozumění jsou tedy něčím, co na žádné vánoční sešlosti s Rakem nemůže chybět. S radostí si poslechnou všechny vaše novinky, podělí se i o své zkušenosti a mají skvělou náladu už jen z toho, že se s vámi opět mohli vidět.

Dárky jim tedy přijdou jako to nejmenší, co pro vás mohou udělat, a tak si s nimi dávají hodně velkou práci.