Znamení, která nad vším až moc přemýšlejí

Znamení, která nad vším až moc přemýšlejí
Ať už je to touha Panny po dokonalosti, která ji nutí přemýšlet o tom, co by se dalo udělat lépe. Nebo je to Rak, který celou noc promýšlí a přehodnocuje každý rozhovor. Některá znamení si prostě nemohou pomoci a myšlenky se jim honí hlavou ve dne i v noci.

Tato sluneční znamení mají do myšlenkového světa dveře otevřené a často je pro ně těžké tyto dveře jen na chvíli zavřít. Patříte mezi ně i vy?

Panna

Panna ve všem žádá dokonalost a přesnost. Je schopna vynaložit mnoho úsilí k dosažení konkrétní představy. S prvním návrhem není nikdy spokojená a vždy věří, že ještě existuje prostor ke zlepšení. Dokáže strávit hodiny přemýšlením nad detaily a vše uskutečnit tak, aby bylo dílo vykonané téměř na chlup stejně od její představy. To vše může být do určité míry obdivuhodné, ale Panna má vlastnost tuto míru překračovat, až ji to samotnou může užírat. 

Blíženci

Ačkoli se Blíženci mohou zdát být povrchními, jejich druhá polovina je schopna věci složitě zvažovat. Jsou to kreativní dobrodruzi, kteří potřebují odhalovat mnohá životní tajemství a rozhodně se nenechají jen tak odradit. Nevyjde-li jim to poprvé, zkusí to znovu. Nejsou-li úspěšní po druhé, rozhodnou se věc prozkoumat ještě z jiné stránky. Dokud nevyřeší všechny své otázky, nenechají se odbýt. Jejich mysl jede stále na plné obrátky a často se nezastaví dokonce ani večer v posteli. 

Vodnář

Vodnář je přemýšlivé znamení, které v životě upřednostňuje mozek nad srdcem. Své myšlenky si potřebuje stále dokola přemílat dokud nepřijde na něco nového a objevného. Aktuální nápady rád sdílí s přáteli, kteří jej v jeho novátorství podporují a dál s ním vše analyzují. Nalezení rovnováhy v mysli a vnitřního klidu v srdci je pro Vodnáře úkolem na celý život.  

Rak

Ani Rak se do ničeho nepouští po hlavě. Pokud se musí rozhodnout, dlouho přemýšlí, jaké to bude, co to přinese a jestli případně o něco nepřijde. Myslí na zadní kolečka a dlouho ve všem zvažuje výhody a nevýhody dané věci. Rak je citlivým znamením. Ve společnosti se často cítí nejistě. Potřebuje se stále dokola ujišťovat o svých interakcích s ostatními lidmi, díky čemuž se mnoho nocí v jeho životě může stát probdělými. 

Kozoroh

Kozorozi dobře vědí, že si na sebe často kladou nereálná očekávání, ale to je zároveň pohání kupředu. Jsou stále zaneprázdněni přemýšlením o tom, jak by věci mohly být a co by se mělo stát jinak. Mají tak tendenci se stresovat a ignorovat přitom ostatní skutečnosti. Pokaždé, když ukončí starý projekt a zahájí nový, přesvědčí se o každém detailu svého konání a zeptají se sami sebe, zda jej udělali správně. Všichni chceme, aby se věci vyvíjely podle našich představ, ale obzvlášť Kozorozi si zaslouží trochu zvolnit a na moment vypnout hlavu. 

Kozorozi dobře vědí, že si na sebe často kladou nereálná očekávání, ale to je zároveň pohání kupředu.

Zdroje: