Tato znamení zvěrokruhu jsou největší nepořádníci
Foto: Autor: Romolo Tavani / www.shutterstock.com

Tato znamení zvěrokruhu jsou největší nepořádníci

Tato znamení zvěrokruhu jsou největší nepořádníci Další fotografie v galerii >
Foto: Autor: Romolo Tavani / www.shutterstock.com
Mezi lidmi žijí ti, kteří mají vždy pořádek, a pak ti, kteří žijí v neustálém nepořádku a chaosu. Ne každý je příznivcem pravidelného úklidu. Jejich bydliště pak vypadá, jako by jím prošel hurikán, nebo policejní pátrání. Jaká znamení zvěrokruhu mají doma i v životě největší nepořádek?

Blíženci

Chaotičtí Blíženci mají nepořádek jak v hlavách, tak i kolem nich. Neumí udržovat pořádek a ani vlastně nemají tu potřebu. Vyznačují se salámovým nadšením a nikdy nedokončí to, co dělají. Lidé s tímto znamením zvěrokruhu, pokud už se rozhodnou uklidit, skončí to zase ještě větším nepořádkem. Blíženci samozřejmě nemají potřebu s tím cokoli dělat. Ve vztahu ke své vlastní osobě jsou nesmírně nekritičtí, milují se a přijímají se takoví, jací jsou. Často si o tomhle dělají legraci a jsou se sebou velmi spokojení, i když mají doma na kuchyňské lince kopu neumytého nádobí.

Váhy

Váhy mají velký problém s udržováním pořádku, i když se velmi snaží. Nejsou líní, ale mají problém s plánováním, a proto jim často chybí čas na něco tak prozaického, jako je úklid bytu či vyhození odpadků. Také si často ani nevšimnou skvrny na podlaze nebo pavučiny v rohu místnosti. Jakmile začnou uklízet, trvá jim to nesmírně dlouho. Účinek je bohužel i tak průměrný. Lidé s tímto znamením zvěrokruhu nedokáží udržovat pořádek a v jejich bytech bude vždy tak trochu chaos. Na rozdíl od Blíženců mají ale Váhy špatné svědomí a často se obviňují za nepořádek. Bohužel to nedokáží ovládat.

Střelec

Energický a zajímavý život Střelce je takový neustálý závod. Touží po neustálém dobrodružství. Chtějí stále zažívat nové věci a využít vše, co jim život přinese. Jak tento výčet vlastností napovídá, obvykle ani nemají čas na něco tak podřadného, jako je úklid. Tito lidé mají úplně jiné priority. Když odcházejí z bytu, hodí oblečení na postel a boty nechají povalovat uprostřed chodby. Po návratu oblečení klidně hodí z postele na zem. V pračce klidně hromadí špinavé prádlo týdny. Střelec si raději koupí nové tričko, než by to staré vypral. Nepořádek raději přemístí na neviditelné místo, než by jej uklidili.

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy