Předpověď ruské astroložky Tatiany Borsch na nový rok 2022. Co nás čeká?
Foto: Nikki Zalewski / Shutterstock

Předpověď ruské astroložky Tatiany Borsch na nový rok 2022. Co nás čeká?

Tatiana Borsch je ruská astroložka, která se proslavila mimořádně přesnými předpověďmi budoucnosti. Je velmi populární - píše pravidelné příspěvky na Instagram, lidé si jí zvou do svých pořadů a napsala již několik knih horoskopů. K tomu se navíc věnuje produkci dokumentárních filmů za společnost AstraArt a je držitelkou mnoha ocenění. 

Co tato vlivná dáma říká o nadcházejícím roku 2022 a jakou dává naději na uklidnění situace ohledně covidu-19?

Nový rok prý bude rozdělený na dvě poloviny. Ta první bude klidnější a příznivější, druhá již odhalí nové problémy a situace budou eskalovat. 

První polovina roku plná rozvoje a umění

Od ledna do července bude situace předvídatelná. Poloha Jupiteru a Neptunu v Rybách bude podle Tatiany přát silné energii v oblasti medicíny, ropy, vesmíru i moří. Můžeme očekávat rozvoj v těchto oblastech a velmi se bude dařit i umění. Těšit se můžeme na neskutečné filmy, hudbu i malby. Celkově bude situace velice poklidná.

Neptun je spojený i drogami a alkoholem, a vezmeme-li jeho polohu a současný trend legalizace lehkých drog jako je konopí, je pravděpodobné, že bude pokračovat, a legalizace se dovede do zdárného konce v mnoha zemích. Dařit se bude také vinařskému odvětví.

Rozvoj medicíny a covid-19

Svět se bude zdárně vzpamatovávat z covidové krize. Pomůžou tomu vakcíny a jejich další vývoj, stejně jako vývin efektivnější léčby. Vypadá to dokonce, že lockdowny v evropských zemí pominou a ekonomika zemí se bude zdárně vracet do normálu. Nemůžeme však usnout na vavřínech - v zimě 2022 budeme znova trpět na respirační onemocnění a budou vznikat nové typy onemocnění. Medicína však udělá velké kroky v poznatcích okolo této situace a slibné jsou i nové léčby diabetu nebo rakoviny.

Ekonomika pošlape výborně

Mnoho zemí svoje ekonomiky znovu pozvedne a započne souboj o nového leadera. Je dost možné, že se jím stane Čína, nicméně USA a Rusku se také nebude dařit špatně. To Evropské unii také ne, nicméně politické pře zde stále nebudou brát v roce 2022 konce. Velký růst pak zaznamenají stávající i nové kryptoměny.

Kryptoměna, Zdroj: Coyz0 / Shutterstock

Druhá polovina srpna zaznamená velký obrat

Kvůli vlivu Marsu a přesunu Jupiteru do Berana očekává Tatiana druhou polovinu od konce srpna za bouřlivou. O to silněji ji přesvědčuje Uran, který bude v Býku přesně tak, jak byl naposledy před 84 lety - v roce 1938, který je nechvalně proslulý začátkem Druhé světové války a štěstí nepřinesl vůbec nikomu.

Už dnes pozorujeme určité napětí ve vztazích mezi různými státy. Ty budou v roce 2022 podstupovat zkoušky a tlak lze očekávat ze strany Ruska a Číny. Státy NATO budou v těchto soubojích prý oslabovat.

Lidé se budou bouřit autoritám, to ale povede k ještě větší reakci vlád. Mnoho států se bude pohybovat na okraji revoluce. V USA například předpovídá rostoucí vliv bývalého prezidenta Donalda Trumpa a demokracie bude mít co dělat se ubránit. V Rusku budou také protesty, tady se ale prezident Putin u moci udrží. Situace na Krymu bude eskalovat a vítězství Ukrajiny bude mnohem vzdálenější. Všechny tyto problémy budou eskalovat až do prvních tří měsíců v roce 2023.

Změny na ledovcích už nedokážeme zvrátit

Největší problémy však budeme zaznamenávat v oblasti klimatu. Budou probíhat nevratné změny. Ledovce budou tát stále rychleji a stoupající hladina oceánu se stane palčivým problémem. Lidé v přímořských oblastech budou muset urychleně řešit problémy s ničivými záplavami nebo stěhováním. Vulkanická aktivita také naroste stejně jako seismické zóny.

Ve své knize o roku 2022 toho Tatiana popisuje mnohem více. Abychom ale končili něčím pozitivním, štěstěna bude přát dětem narozeným v roce 2022. Mohla by z nich totiž vyrůst generace velmi citlivých dětí, kteří se chopí tohoto světa a budou z něj chtít vytvořit krásné místo. A pokud se chcete brát, naplánujte si svatbu mezi lednem a květnem - taková manželství mají být velmi stabilní a šťastná. 

 

Zdroje:

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy