Jaká je vaše povaha podle způsobu telefonování?

Jaká je vaše povaha podle způsobu telefonování?
Možná to bude znít na první pohled divně, ale napadlo vás někdy, že podle toho, jak mluvíte po telefonu, můžete poznat svou povahu? Ne? Tak čtěte dál a možná se o sobě dozvíte něco nového.

Při telefonování mluvíte strašně nahlas

Milujete být jedničkou. Jste odvážní a ctižádostiví. Vrháte se po hlavě i do těch nejnáročnějších situací. Taky jste vášniví, motivovaní a sebevědomí vůdci, kteří svou veselou povahou a neúnavným odhodláním budují společenství. Nekomplikovaný a přímý přístup vás často frustruje vyčerpávajícími detaily a zbytečnými nuancemi. Máte rádi rychlé věci, což se odráží i ve vašich sexuálních sklonech. Musíte si samozřejmě uvědomit, že ne každý chce, potřebuje nebo touží po stejném životním stylu jako vy. Přestože jste nesmírně ambiciózní – a vaše odhodlání je nepochybně nesmírně inspirativní – je důležité, aby jste nevnucovali své standardy ostatním.

Nezvedáte často telefon

Něco vás děla mimořádně výjimečným. Možná je to vaše nebojácná ctižádostivost? Nebo neomezená odolnost? Vaše schopnost jít stále kupředu, a to i tváří v tvář náročným protivenstvím a bolestivým sporům? Nebo je to možná vaše tajná divoká stránka, která je velmi zřídka zobrazována ve standardních hodnoceních osobnosti. Ne každý vidí, jak si objednáváte rundy tequily, tančíte na stole a zůstáváte venku až do svítání, ale tato vzpurná, nezkrotná duše je vaši předností. Vskutku, v každém se skrývá rozpustilý průšvihář.

Při telefonování mluvíte strašně nahlas: Jste odvážní a ctižádostiví, zdroj: Khosro / Shutterstoc

Mluvíte hodně potichu

Jste známí svým nadživotním duchem. Jste podmanivé osobnosti, které dokáží rozzářit každou místnost svými vzrušujícími příběhy, nakažlivým smíchem a dynamickým šarmem. Bez námahy jste magnetičtí a svým vrozeným humorem snadno přitahující přátele i milence. Patříte mezi zábavné a hravé lidi. Plynule splétáte příběhy a spojujete témata od kvantové fyziky přes literaturu 18. století až po současnou popkulturu celebrit. Proč? Zajímá vás úplně všechno. Vašeho ducha pohání vášeň pro vědění, takže si libujete v možnosti stát se odborníky na... No, na cokoli.

Zavoláte zpětně až po pár dnech

V dokonalém světě by jste trávili celé dny koupáním ve vaně plné esenciálních olejů. Nebojíte se vyhrnout si rukávy a tvrdě pracovat, abyste si vydělali velké odměny. Jste ctižádostiví, cílevědomí a houževnatí a nejjistěji se cítíte, když soustavně ukládáte peníze na spořicí účet. Umíte hrát dlouhodobou hru jak v profesním, tak v milostném životě. Bezpečnost je pro vás prvořadá a jakékoli ohrožení stability bude mít červenou barvu.

Dáváte přednost důslednosti a spolehlivosti ve všech oblastech svého života. Je však třeba poznamenat, že máte trochu špatnou pověst: To, co vnímáte jako oddanost, ostatní často považují za tvrdohlavost. I přes svou občasnou tvrdohlavost jste však spolehlivými partnery, kteří svou důvěryhodností a oddaností uklidňují své přátele a milence.

Zdroje článku: