Partnerský horoskop na březen: Býka čekají hádky, Rak prožije silné city a Štír zvažuje zásnuby
Foto: chairoij / Shutterstock

Partnerský horoskop na březen: Býka čekají hádky, Rak prožije silné city a Štír zvažuje zásnuby

I v březnu budeme mít mnoho příležitostí utužovat naše partnerské vztahy. I když se nikdo z nás nedorozuměním nevyhne, můžeme jim předcházet společně stráveným časem, nejsme-li spolu, tak pravidelnými telefonáty nebo drobnými pozornostmi.


Beran

Pokud jste to ještě neudělali, vyznejte se z lásky, i kdyby vaše láska hořela už po dlouhé roky. Vaše slova budou mít v tuto dobu mnohem větší kouzlo. V tomto měsíci pravděpodobně strávíte se svou láskou mnoho času a snažte, aby byl kvalitní. Postarejte se také o to, aby se váš partner cítil opravdu výjimečně. 

Býk

Ve vztahu můžete očekávat nedorozumění a hádky, ale jste už dostatečně zkušení na to, abyste věděli, jak jim předejít. Dělejte si radost maličkostmi a buďte spolu, i když to nebude úplně plánované. Nepleťte se do rodinných záležitostí a pokud musíte, vyjádřete svůj názor s patřičným odstupem a klidem. 

Blíženci

Tento měsíc máte spoustu příležitostí, jak být v kontaktu se svým partnerem. Pokuste se vytvořit kompromis, abyste co nejvíce času trávili spolu. Budete čelit výkyvům emocí, komunikujte tedy jasně, abyste předešli nedorozumění. Úplně se vyhněte agresi a nátlaku, stejná energie by se vám velice rychle mohla vrátit.

Rak

Vaše komunikační brána bude v tomto měsíci otevřená, využijte toho a posuňte váš vztah na další úroveň. Je pravděpodobné, že se svým milovaným prožijete silné citové pouto. Pokud investujete čas a energii po celý měsíc, nepřekvapí vás partnerské výzvy k jeho konci. Vyhněte se hádkám s rodinou, abyste zajistili mír a harmonii nejen ve vašem vztahu.

Lev

Pokuste se tento měsíc vyřešit vztahové problémy. Vyvarujte se zbytečným žabomyším hádkám, které ve vás podporují agresivní chování. Mohlo by to mít trvalé následky. Můžete se cítit osaměle a vaši milovaní by to měli vědět. Nedovolte, aby negativní atmosféra ve společnosti měla nepříznivý dopad na váš osobní život.

Panna

Dejte šanci romantickým chvílím s vaší drahou polovičkou. Okamžiky, které do vašeho vztahu vložíte se vám budou hodit pro pozdější chvíle, kdy může docházet k názorovým střetům. Buďte trpěliví, v náročnějších chvílích si vybavte pěkné zážitky, prohlédněte si staré společné fotky a myslete na vaše plány.

Váhy

Je-li to možné, vyhněte se vztahu na dálku. Pokud budete ve společné domácnosti, předejdete nedorozuměním a přešlapům. Nemyslete jen na sebe, zkuste se vcítit do partnerových pocitů a nečekaně jej potěšte. Naplánujte si třeba romantickou večeři při svíčkách.

Štír

Planety vám jsou tento měsíc ve vztazích nakloněny. Zvažte zásnuby, důležité vyznání anebo chcete-li spolu počít dítě, je ideální příležitost. Užívejte si společný čas podle vašich nejlepších představ a nápadů.

Střelec

Tento měsíc váš vztah pravděpodobně rozkvete. Můžete očekávat podporu svého partnera v čemkoli, co děláte. Jste-li dlouhodobě ve vztahu nespokojeni, nyní máte šanci na rozchod, tak aby proběhl bezbolestně.

Kozoroh

Jste-li ženatý nebo vdaná, je pravděpodobné, že se ve vašem manželství vyskytnou problémy. Využijte svou schopnost nadhledu a nenechte se do hádek vtáhnout. Myslete na dobro pro vás oba, hádkami se nic nevyřeší. Promluvte si raději v klidu, až emoce odezní.

Vodnář

Ač se nějakým těm konfliktům v manželském či mileneckém vztahu nevyhnete, budete mít dostatek optimismu na to jim čelit. Je možné, že se do vašeho vztahu zapletou rodinní příslušníci. Nenechte se vyvést z míry a rozdávejte úsměvy na všechny strany. Přece jen se vám podaří vždycky většinu příbuzenstva uklidnit. 

Ryby

Tento měsíc pro vás nebude z hlediska lásky ničím výjimečným. Pokud jste ve vztahu chybovali, omluvte se a přijměte své chyby. Snažte se partnerovi lépe naslouchat a držte své emoce v rovnováze. Každý vztah má své vzestupy i pády, tak buďte trpěliví a posilujte vaše milostné pouto. 

Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Horoskopy a zvěrokruhy

Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy

Co každé znamení zvěrokruhu potřebuje od svého partnera během této pandemie

Co každé znamení zvěrokruhu potřebuje od svého partnera během této pandemie

Karanténa ve dvou je pro některé splněný sen a pro jiné noční můrou. Bez ohledu na to, jak jsme přizpůsobiví a optimističtí, na každého z nás občas dolehnou chmury, kterých se sami nedokážeme zbavit. Jak můžeme pomoci svému partnerovi, který se právě teď cítí beznadějně?

5 nejoptimističtějších znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

5 nejoptimističtějších znamení zvěrokruhu: Patříte mezi ně?

Vždy jsou připraveni poradit a povzbudit. Nečekají až se bouřka uklidní, i v temných chvílích hledají záblesk světla a přicházejí s výbornými nápady. Někteří z nich žijí s hlavou v oblacích a stejně se snaží vidět svět na Zemi. Optimisté, každý trochu jiný, ale přesto je jedno spojuje: Věří v dobro a nepřestávají doufat v lepší svět.

Podle čínského horoskopu jsme vstoupili do roku buvola, roku vytrvalosti a přátelství

Podle čínského horoskopu jsme vstoupili do roku buvola, roku vytrvalosti a přátelství

Čínský Nový rok je známý také jako lunární nový rok či jarní festival. Podle čínského lunárního kalendáře znamená konec zimy a začátek dlouho očekávaného jara. Co nás čeká v roce kovového buvola? Bude lepší než rok krysy?

Nejlepší maminky podle zvěrokruhu: Ryby jsou přehnaně starostlivé, Blíženci nemají autoritu a Štíří jsou pro děti oporou

Nejlepší maminky podle zvěrokruhu: Ryby jsou přehnaně starostlivé, Blíženci nemají autoritu a Štíří jsou pro děti oporou

Být dobrou mámou rozhodně není hračka, a ne každá z nás se k takovému označení dokáže vypracovat. Někdy za to ale kvůli vašim vlastnostem tak úplně nemůžete. Co o tom, jaká jste nebo budete maminka, prozradí vaše znamení?

Dítě ve znamení Blíženců: Neposeda s bohatou fantazií, po jehož boku se budete stále cítit mladí

Dítě ve znamení Blíženců: Neposeda s bohatou fantazií, po jehož boku se budete stále cítit mladí

Narodí-li se vám do rodiny dítě ve znamení Blíženců, připravte se na vzrušující let, kdy vy budete pilotem letadla, a to uprostřed nečekaných a neustálých turbulencí. Malí Blíženci jsou totiž roztomilé střely, které chvíli neposedí, a jakmile si budete chtít odpočinout, už na vás budou hrnout smršť dalších nedočkavých otázek.


Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy