Horoskop na duben: Berani na výsluní, Lvi se vydají za dobrodružstvím a Vodnáři se dočkají uznání
Foto: pixelparticle / Shutterstock

Horoskop na duben: Berani na výsluní, Lvi se vydají za dobrodružstvím a Vodnáři se dočkají uznání

Nový měsíc přináší nové výzvy a v dubnu nás kromě jarního slunce vyzývá také planeta komunikace Merkur. Která znamení se vrhnou do akce a kdo bude ještě odpočívat? Kdo se prosadí a kdo podlehne zábranám?


Beran

Berani, jste na výsluní, tak si to užívejte. Vaše sebevědomí bude na vrcholu, tak nepromarněte žádnou příležitost ukázat, jak jste dobří. Přemýšlejte nad tím, jak si přirozeně udržet pozornost i v dalších měsících, když už nebudete ve středu sluneční záře. 

Býk

Odpočívejte a nabírejte síly. Rozhodně se do ničeho nenuťte. Nejlépe uděláte, když si pečlivě naplánujete váš budoucí záměr a ujasníte si své priority. V příštím měsíci začnou věci nabírat rychlý směr.

Zdroj: Autor: Sensvector / Shutterstock

Blíženci

Budete mít mnoho příležitostí k setkání se svými přáteli. Zatímco bezpečnost musí být na prvním místě, hledejte cesty, jak obnovit vaše přátelství a spolupráci. Bude pro vás těžké odmítat nabídky, které se k vám pohrnou jako přívalová vlna. Rozhodněte se, čemu dáte přednost, věnujte se jednomu, ale s veškerou soustředěností. 

Rak

Raci, zaměřte se na vznešené cíle. Vaše profesionální dráha je na vzestupu, ale nezapomeňte si odpočinout, můžete snadno podlehnout vyčerpání. Věnujte čas přátelství, lásce a inspirujícím myšlenkám. 

Lev

V dubnu budete mít dobrodružnou náladu. I když nemůžete cestovat bez omezení, najdete mnoho způsobů, jak si rozšířit obzory i v rámci vašeho města. Dařit se vám bude jak v práci, tak při studiích. Váháte-li začít s podnikáním nebo novým projektem, je dobrá šance, že se váš nápad uchytí.

Panna

Panny, vystupte z vaší sociální bubliny a hledejte nové tváře. Preferujete společnost několika blízkých lidí, ale i ti vzdálení vás mohou velmi inspirovat. Hledejte nové obzory, uplatněte svou zvědavost a roztáhněte svá křídla.

Váhy

Tématem tohoto měsíce jsou pro vás vztahy. Je úžasné objevovat, co máte s druhými společného, ale ještě více přínosné bude, když nebudete utíkat ze situací, ve kterých narazíte na odpor. Využijte každou příležitost, abyste se mohli dostat ze své komfortní zóny

Štír

Všechny malé úkoly, které se vám přes zimu nahromadily vás volají do akce. Vneste do práce trochu organizace a nezapomínejte také na odpočinek. Nepokoušejte se zlepšit celý svět, ale po malých krůčcích dokážete zázraky. Vytrvejte Štíři!

Střelec

Váš život začíná po pracovní době, ale zkuste to tento měsíc změnit. Hledejte kreativní prvky i během zaměstnání, dodržujte přestávky na oběd nebo si například zpestřete den krátkou procházku. Naučte se hledat nové zážitky a váš duben bude stát skutečně za to.

Nepokoušejte se zlepšit celý svět, ale po malých krůčcích dokážete zázraky. Vytrvejte Štíři!

Kozoroh

Ve vašem životě byly doposud věci docela stabilní. Proto se připravte v tomto měsíci na konflikty, kterým jste se doposud vyhýbali. Zpomalte a věnujte pozornost tomu nejdůležitějšímu, ať už je to vztah, práce nebo zábava.

Vodnář

Cítíte se sebejistě a charismaticky a všichni bojují o vaši pozornost. Dostane se vám uznání, které si už dlouho zasloužíte. Možná se dokážete ocenit i sami, třeba tím, že nekývnete na každou nabídku a promyslíte si, co je pro vás právě teď důležité. 

Ryby

Krok za krokem dojdete ke svému cíli. Zaměřte svou pozornost na finanční plán a časový rozvrh. Udělejte si místo ve svém kalendáři odstraněním nepodstatných závazků. Vzpomeňte si na přání a nápady, které vám přicházely minulý měsíc a zkuste některé z nich zrealizovat. Hodně štěstí!

 
Přidejte si nás na domovskou stránku
Seznam.cz nebo Google Zprávy
Přidat na Seznam.cz Přidat na Google zprávy

Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy

Trojice znamení, která nikdy nežádá o pomoc, a ten kdo v panice zavolá klidně i ve dvě ráno

Trojice znamení, která nikdy nežádá o pomoc, a ten kdo v panice zavolá klidně i ve dvě ráno

Všichni máme přátelé, kteří by pro nás udělali téměř cokoli, ale sami nikdy nic nežádají. Jejich životy jsou nejspíš stejně dramatické jako ty naše, ale kvůli své hrdosti, stydlivosti nebo příliš velké citlivosti je nenapadne se na nikoho obrátit. Představujeme vám trojici, která si problémy nechává pro sebe, a taky jedno znamení, které vždy upoutá vaši pozornost.

Vše, co potřebujete vědět o lidech ve znamení Lva

Vše, co potřebujete vědět o lidech ve znamení Lva

“Ach, to se vám povedlo, jsou nebesky dobré.”; “Ten červený kostýmek vám opravdu sluší!”; “Váš projev mě opravdu dojal.” Lvi nasávají lichotky jako vyprahlé rostliny na poušti. Jsou vyživováni oceněními, pochvalami a potleskem. Pokud je jim věnována dostatečná pozornost, vytáhnou se k slunci jako ty nejkrásnější slunečnice. Nezanedbávejte tyto křehké rostliny a zjistěte si, jak budou nejlépe prospívat.

Poznejte znamení Berana - přirozeného vůdce na volné noze

Poznejte znamení Berana - přirozeného vůdce na volné noze

Beran je znamením začátku jara na severní polokouli. Je jako rašící semínko, nedbá nebezpečí, dere se ven, i když samo neví, zda se v cizím prostředí uchytí. Intuitivně a odhodlaně míří za světlem, aniž by si čistil rány. Jeho přednosti vyniknou nejlépe, když se zklidní a své počínání soustředěně promyslí.

Jak vychovávat dítě ve znamení Berana. Pozor, aby vám nepřerostlo přes hlavu

Jak vychovávat dítě ve znamení Berana. Pozor, aby vám nepřerostlo přes hlavu

Beránek do rodiny vnese radost a optimismus, ale také upřímnost, zvědavost a rychlost. Všude bude dříve než vy, nejste-li stejného znamení, za chvíli mu v ničem nebudete stačit. Jak si poradit s výchovou malého Berana, aby vám brzy nepřerostl přes hlavu?

Lháři podle horoskopu: Na která znamení byste si měli dát pozor a komu můžete důvěřovat

Lháři podle horoskopu: Na která znamení byste si měli dát pozor a komu můžete důvěřovat

Pro některé je překrucování pravdy jednoduché a drobnou lží si přikrášlují každou historku, někdo trpí už jen tím, když musí použít lež milosrdnou. A někdo ze sebe střílí své myšlenky tak rychle a ani by ho nenapadlo je obalit do lesklého falešného papíru, navíc proč by to dělal? Víte, o která znamení jde?


Další články z rubriky Horoskopy a zvěrokruhy