Partnerský horoskop na týden: Lvi budou nervózní, Váhy odhalí problém

Partnerský horoskop na týden: Lvi budou nervózní, Váhy odhalí problém
Přelom května a června nebude pro většinu z nás přívětivý, obzvláště v partnerském vztahu. Měli bychom si dát pozor na své plány, právě ty mohou být příčinou většiny hádek. Jako vždy platí, že bychom si partnera měli vyslechnout a až poté dělat ukvapené závěry. Přečtěte si, co vás čeká.

Beran (21. března – 19. dubna)

Přestože začátek týdne může probíhat hladce a s partnerem si budete rozumět, postupně budete více a více náladoví. Pomyslíte si, že partner vám nedopřává svobodu, kterou potřebujete. Než se začnete vztekat, uvědomte si, že váš partner má také své potřeby, v nichž mu bráníte.

Býk (20. dubna – 20. května)

Chcete-li si s partnerem užít čas strávený společně a zároveň se pobavit, vyrazte za zábavou. Jen tak budete natolik stimulovaní rušným okolím, že na hádky nebudete mít pomyšlení. Jen o víkendu se o svém partnerovi můžete dozvědět něco nemilého, slovní rozbroje však nic nevyřeší.

Vyrazte za zabavou
Vyrazte za zábavou | Zdroj: Impact Photography / Shutterstock

Blíženci (21. května – 21. června)

Začátkem týdne zatoužíte po romantice. Čas strávený s partnerem bude opravdu kvalitní. Na druhou stranu, pokud máte ve vztahu problémy, měli byste je vyřešit do středy. Zůstanou-li nevyřešeny, ve druhé polovině týdne dojde k rapidnímu zhoršení. Může vám být vyčtena vaše minulost.

Rak (22. června – 22. července)

O partnera se budete poctivě starat a budete se ho neustále ptát, zda něco nepotřebuje. Jeho láska k vám pro vás bude opravdu důležitá. Jenže koncem týdne zatoužíte opustit svou rutinu a zkusit se svým miláčkem něco nového. Konverzace se může stát podivnou obzvláště o víkendu.

Lev (23. července – 22. srpna)

Zpočátku můžete být trochu nervózní, což se projeví také na vašem vztahu. Můžete být k partnerovi mírně odtažití. O víkendu se vše změní. Rozhodnete se užívat si života a partnera pozvete, abyste si užívali společně. Neskutečně vás to sblíží. Jen si dejte pozor, aby váš partner souhlasil se vším.

Budete si chtít užívat
Žijte naplno | Zdroj: PeopleImages.com - Yuri A / Shutterstock

Panna (23. srpna – 22. září)

Nejste-li si jisti, zda váš vztah vydrží, tento týden naleznete odpověď. Blíže víkendu začnete s partnerem řádně komunikovat a řešit problémy. Budete-li se na vztah zaměřovat delší dobu, zjistíte, jak ho zlepšit, a budete překvapeni, že toto řešení skutečně pomohlo.

Váhy (23. září – 23. října)

Začátkem týdne odhalíte skrytý problém ve vztahu. Budete k partnerovi vnímavější než obvykle. Kolem víkendu se o partnera budete zajímat ještě více. Komunikace o víkendu zesílí a partner se vám svěří se svým dlouhodobým trápením, které společně vyřešíte.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Pocítíte nutkání ovládat všechno, co váš partner bude chtít dělat. Nic bez vašeho svolení! Postupem času si uvědomíte, že partnera zbytečně dusíte, a budete se snažit mu to vynahradit. O víkendu se vyhněte nadměrné komunikaci, jinak partnerovi řeknete něco podivného.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Zatoužíte s partnerem vycestovat či jen navštívit rodiny vás obou. Hlavní pro vás bude, že zůstanete spolu. Blíže víkendu si začnete užívat všech slov, která váš partner pronese, udělají vám velkou radost. Jen o víkendu se vaše rozhovory mohou zvrtnout v něco hrozného, dejte si pozor.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Budete vnímavější k partnerovi i k jeho potřebě trávit s vámi co nejvíce volného času. Budou z vás sršet vtipy, které nebudou na vašeho partnera příliš suché. O víkendu se zaměříte na své pocity k partnerovi a uvědomíte si, že se k němu nechováte vždy dobře.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Máte celý pracovní týden na to, abyste se se svým partnerem usmířili, pokud to mezi vámi v poslední době skřípalo. O víkendu bude záležet na tom, v jak dobrém rozpoložení se oba budete nacházet. Můžete situaci ve vztahu zlepšit nebo zhoršit.

Ryby (19. února – 20. března)

Tento týden pro vás bude nesmírně důležité, zda budete ve vztahu oceňováni či nikoli. Bude pro vás důležité slyšet, že jste svému partnerovi přínosem. Stejně ale budete chtít, aby on byl přínosem pro vás. Nebudete-li vědět, jak pokračovat ve vztahu, stravte nějaký čas o samotě.

Zdroj článku: